Slabě hnědý výtok v 11. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 17:14
slabě hnědý výtok v 11tt

Prosím o Vaše zkušenosti s lehce zabarveným výtokem během těhotenství.
Jsem dnes 10+2tt a celou dobu mám bílý výtok, který včera odpo ukápnul růžově. Šla jsem okamžitě na pohotovost, prohlédli mě, žádnou krev nikde nenašli a všechno bylo v pořádku, mimčo odpovídá a je vitální. V podstatě mi řekli, že nebyl žádný důvod chodit, pokud nekrvácím, že špinění je normální.
Dnes ráno jsem v míse wc opět našla kapku, tentokrát světle hnědou. Zůstala jsem tedy raději v klidu doma. Nutno podotknout, že jsem včera byla plavat a mám zácpu už 2. den, tak nevím jestli to mohlo mít vliv - plavu ve slané vodě a dál mi to včera na pohotovosti doporučili…
Včera a ani dnes už se to neopakovalo, nicméně i přesto mám obavy a chci se zeptat na Vaše zkušenosti.
Děkuji předem.

Reakce:

Klaarca
Kecalka 403 příspěvků 20.12.16 17:33

Ja jsem mela jeden den slabe hnedy vytok a potom uz se neobjevil…bylo to koncem 11tt. Taky nevedli proc a je to v poradku. Obcas se to proste stava vsude se pise, pokud nekrvacis tak to nic neni. Pokud ti rekli na pohotovosti ze jsi v poradku tak na to nemysli a tes se na prcka :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 17:38

Dekuju!!
Asi zbytečně plasim, ale je to 1. těhotenství naprosto přirozene, které se zatím vyvíjí jak ma a mimco odpovídá, tak obavy bohužel naskakuji, uz jsem předtim potratila - z umělých oplodnění ale…
Díky za uklidnění, snad to bude v pořádku.

@Klaarca píše:
Ja jsem mela jeden den slabe hnedy vytok a potom uz se neobjevil…bylo to koncem 11tt. Taky nevedli proc a je to v poradku. Obcas se to proste stava vsude se pise, pokud nekrvacis tak to nic neni. Pokud ti rekli na pohotovosti ze jsi v poradku tak na to nemysli a tes se na prcka :)

Klaarca
Kecalka 403 příspěvků 20.12.16 17:41

Moje je to take prvni a take plasim, kdykoli me nekde pichne uz se bojim. A myslim si, ze ted uz budeme plasit a bat se porad a az se to male narodi tak to budes jeste horsi :) drzim pesti at je to v poradku!:)

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 20.12.16 18:13

Já mám hnědé spineni od začátku tehu a doktorka říkala, že je to běžné ;)

G.a.b.c.a20
Kecalka 344 příspěvků 04.11.18 15:57

Zdravim, jsem v 11tt a od rana me trosku poboliva bricho jako pri ms ( je to jen chvilkama) ale pred chvili jsem sla na wc a nasla na intimce slabe hnedy vytok.. zitra si k dr urcite zajdu ale nemate s tim nektera zkusenost? Mam docela strach je to me druhe tehotenstvi, v prvnim jsem nic takoveho nemela.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8472 příspěvků 04.11.18 16:00

@G.a.b.c.a20 pokud nejde o čistě červenou krev, tak by teoreticky mělo být vše v pořádku, hnědá „krev/výtok“ je krev stará, ale k lékaři bych na kontrolu určitě zašla, žádné krvácení/špinění v těhotenství by nemělo zůstat bez kontroly :) aspoň pro klid :)

P4ja
Kelišová 6316 příspěvků 04.11.18 16:30

@G.a.b.c.a20 Já měla něco podobného akorát trošku červené a k dokotrce jsem šla adala mně PN a utrogestan, protože se jí to nezdálo. Ale pak už se to neopakovalo.

Nikajejenjedna
Stálice 91 příspěvků 04.11.18 16:56

Já mám zkušenost takovou že dva dny po sobě,jednorázové náhle slabé špinění u normálně probíhajícího těhu u vitálního dítěte,se najednou v 10 tt změnilo na zamlklé těhu,jeden den žilo,další už ne,takže je to 50 na 50 někdy to nic neznamená a někdy to znamená konec,od lékaře vím,že i zdánlivě banální maličké zaspinění může být fatální a krvácení ne a naopak,tohle je věštění z koule,držím palce

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 04.11.18 17:03

@G.a.b.c.a20 radsi si dojdi ;) nikdo ti nevynada a ty budes klidnejsi ;) presne jak pise @Nikajejenjedna …moje dr rikala radsi desetkrat zbytecne nez neco zanedbat nebo se i jen nervovat ;) at je vse v poradku :kytka:

G.a.b.c.a20
Kecalka 344 příspěvků 04.11.18 19:04

@Kukacka123 dekuji hned zitra rano k dr zajdu. Od te doby se uz zadne spineni nekonalo tak doufam ze to nic nebude..
@P4ja utrogestan beru od zacatku tehotenstvi..
@Kristyna.Vechto­va byl to opravdu jen lehce hnedy vytok.. a k dr urcite zajdu hned zitra rano.

Moc vam vsem dekuji za info trosku jste me uklidnili i kdyz uplne klidna budu az mi dr potvrdi ze je vse v poradku. :-)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8472 příspěvků 04.11.18 20:15

@G.a.b.c.a20 chápu Tě taky se mi to stalo a teď jsem ve 30tt a nic to nebylo :) tak držím palce ať už máš klídek, že to nic nebylo :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 04.11.18 20:30

@G.a.b.c.a20 tak drzim palce, at je to v poradku :kytka:

Nikajejenjedna
Stálice 91 příspěvků 05.11.18 18:46

@G.a.b.c.a20 jak vám to dopadlo,snad je vše v pořádku?

G.a.b.c.a20
Kecalka 344 příspěvků 08.11.18 08:58

@Nikajejenjedna dekuji za optani, vse je v poradku. Nejspis to bylo tim, jak jsem zvedla dceru..dostala jsem nejake vitaminy a zakaz zvedani tezkych veci..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >