Reklama

Slabě hnědý výtok v 11. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 17:14
slabě hnědý výtok v 11tt

Prosím o Vaše zkušenosti s lehce zabarveným výtokem během těhotenství.
Jsem dnes 10+2tt a celou dobu mám bílý výtok, který včera odpo ukápnul růžově. Šla jsem okamžitě na pohotovost, prohlédli mě, žádnou krev nikde nenašli a všechno bylo v pořádku, mimčo odpovídá a je vitální. V podstatě mi řekli, že nebyl žádný důvod chodit, pokud nekrvácím, že špinění je normální.
Dnes ráno jsem v míse wc opět našla kapku, tentokrát světle hnědou. Zůstala jsem tedy raději v klidu doma. Nutno podotknout, že jsem včera byla plavat a mám zácpu už 2. den, tak nevím jestli to mohlo mít vliv - plavu ve slané vodě a dál mi to včera na pohotovosti doporučili…
Včera a ani dnes už se to neopakovalo, nicméně i přesto mám obavy a chci se zeptat na Vaše zkušenosti.
Děkuji předem.

Reklama

Reakce:

Klaarca
Kecalka 403 příspěvků 20.12.16 17:33

Ja jsem mela jeden den slabe hnedy vytok a potom uz se neobjevil…bylo to koncem 11tt. Taky nevedli proc a je to v poradku. Obcas se to proste stava vsude se pise, pokud nekrvacis tak to nic neni. Pokud ti rekli na pohotovosti ze jsi v poradku tak na to nemysli a tes se na prcka :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 17:38

Dekuju!!
Asi zbytečně plasim, ale je to 1. těhotenství naprosto přirozene, které se zatím vyvíjí jak ma a mimco odpovídá, tak obavy bohužel naskakuji, uz jsem předtim potratila - z umělých oplodnění ale…
Díky za uklidnění, snad to bude v pořádku.

@Klaarca píše:
Ja jsem mela jeden den slabe hnedy vytok a potom uz se neobjevil…bylo to koncem 11tt. Taky nevedli proc a je to v poradku. Obcas se to proste stava vsude se pise, pokud nekrvacis tak to nic neni. Pokud ti rekli na pohotovosti ze jsi v poradku tak na to nemysli a tes se na prcka :)

Klaarca
Kecalka 403 příspěvků 20.12.16 17:41

Moje je to take prvni a take plasim, kdykoli me nekde pichne uz se bojim. A myslim si, ze ted uz budeme plasit a bat se porad a az se to male narodi tak to budes jeste horsi :) drzim pesti at je to v poradku!:)

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 20.12.16 18:13

Já mám hnědé spineni od začátku tehu a doktorka říkala, že je to běžné ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama