Reklama

Pohyby v 13. týdnu těhotenství u druhorodičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 18:19
Pohyby v 13tt u druhorodičky?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Vím, že je to blbý, ale mám už druhý den takový pocit, že mě dole kope.Jsem zrovna 12+4tt a fakt nevím. Při poslední kontrole mi doktorkla říkala, že je docela dost akční -nemohla udělat ani fotku :lol:.V předchozím těhotenství jsem měla pohyby, ale už jasný už od 16tt. Myslite, že je to možné takhle brzo? Děkuji za odpovědi… :kytka:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 13. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 20.12.16 18:23

Já měla při prvním pohyby od 17tt a u druhé jemné náznaky od 14tt, takže to asi možné je:-)

Martanka92
Kecalka 267 příspěvků 20.12.16 18:27

Taky jsem u druhého těhotenství jednou za čas pohyb cítila

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 20.12.16 18:38

Ja prvni pohyby citila nejak kolem 20tt a pozdeji, takove bublinky jakoby. Ale mam placentu vepredu a jsem budouci prvomatka, tak to taky muze tim byt ovlivnene.

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 20.12.16 18:52

Ja jsem ted 15.tt, cekam druhe dite a obcas mam pocit jestli neco necitim, ale nevim jestli ano nebo ne.

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 18:59

Taky jsem je tak brzo citila, doktorka mi rekla, ze to mozne je..

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 20.12.16 19:01
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Vím, že je to blbý, ale mám už druhý den takový pocit, že mě dole kope.Jsem zrovna 12+4tt a fakt nevím. Při poslední kontrole mi doktorkla říkala, že je docela dost akční -nemohla udělat ani fotku :lol:.V předchozím těhotenství jsem měla pohyby, ale už jasný už od 16tt. Myslite, že je to možné takhle brzo? Děkuji za odpovědi… :kytka:

Já u prvního těhotenství jsem první pohyby cítila 19-20tt a u druhého 13-14tt. Takže je možné že to jsou pohyby.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 19:26
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Vím, že je to blbý, ale mám už druhý den takový pocit, že mě dole kope.Jsem zrovna 12+4tt a fakt nevím. Při poslední kontrole mi doktorkla říkala, že je docela dost akční -nemohla udělat ani fotku :lol:.V předchozím těhotenství jsem měla pohyby, ale už jasný už od 16tt. Myslite, že je to možné takhle brzo? Děkuji za odpovědi… :kytka:

jj je to mozne ;)

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 20.12.16 19:38

Já u třetího cítila už od 13.tt celkem jasně. Doktorka mi nevěřila. Jsem dost štíhlá a byly to úplně jasné kopanecky. Syn se narodil jako petikilovy, takže byl asi od začátku větší. No a divoch je doteď. Takže za mě ano :-)

viky23
Neúnavná pisatelka 16160 příspěvků 20.12.16 19:40

Jsem taky 13.tyden, treti tehotenstvi a pohyby teda necitim, na screeningu bylo miminko taky hodne akcni. Tezko rict, ja bych rekla spis streva. pohyby az treba nejdriv za 14dni :nevim:

vendul.s
Závislačka 3377 příspěvků 20.12.16 19:50

@LennaZS měla jsem to u třetího úplně stejně, doktorka mi také nevěřila a měl 4,8 kg :D

Kakachna
Extra třída :D 10598 příspěvků 20.12.16 19:59

Je to možné. Já u prvního asi v 19. tt a u druhého v 13. tt. Myslím, že u druhých a dalších dětí to je celkem běžné. Děti mám drobné.

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 20.12.16 20:56

@vendul.s :hug: to je hezké, náš David měl 4,85 kg a normálně byly vidět i pohyby bříška u těch kopanečků.. to mi žádná doktorka nevyvrátí :-)

vendul.s
Závislačka 3377 příspěvků 20.12.16 21:03

@LennaZS sílu určitě měli :D jen já neměla bříško, ale pořádný břich :mrgreen:

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 22.12.16 20:49

@vendul.s to mi chvíli povídej. Já byla jak vorvaň přes břicho a jinak jak opuchlá nit :-) vypadám jak na trojčata. Dodnes vzpomínám větu u porodu…

" Množství plodové vody a velikost pupečníku…ou…od­povídá velikosti plodu" :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama