Proctortrack - SICO - názory

Anonymní
25.3.21 16:26

Proctortrack

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás absolvoval scio testy online z domova pomocí Proctortrack.
Přečetla jsem si totiž o něm nějaké informace a nelíbí se mi, to, jaké má práva. Nechápejte mě špatně, není to kvůli tomu, že bych chtěla podvádět nebo tak, ale ani se mi nelíbí představa, že mi bude nějaký program projíždět počítač a ještě k t tomu to bude vědět další moje iformace, které jsou na občance. Atd.
Moje otázka je. Pokud bych si vytvořila nového uživatele s omezenými právy, který by měl přístup jen na jeden disk (mám ssd a hdd), ale ne k souborům ostatním uživatelům. Informace, které jsou na druhých účtech by měli být v bezpečí a program by se k nim neměl dostat, že?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.3.21 17:04
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás absolvoval scio testy online z domova pomocí Proctortrack.
Přečetla jsem si totiž o něm nějaké informace a nelíbí se mi, to, jaké má práva. Nechápejte mě špatně, není to kvůli tomu, že bych chtěla podvádět nebo tak, ale ani se mi nelíbí představa, že mi bude nějaký program projíždět počítač a ještě k t tomu to bude vědět další moje iformace, které jsou na občance. Atd.
Moje otázka je. Pokud bych si vytvořila nového uživatele s omezenými právy, který by měl přístup jen na jeden disk (mám ssd a hdd), ale ne k souborům ostatním uživatelům. Informace, které jsou na druhých účtech by měli být v bezpečí a program by se k nim neměl dostat, že?

řekla bych, že ano, tomu systému jde o to, abys neměla na ploše otevřené nedovolené aplikace, nebyl v blízkosti nikdo, kdo tam být nemá, kontrolu toho, že jsi to opravdu ty, kdo ten test píše a ne tvoje starší sestra… občanku ukazuješ jen zepředu, dá se použít i pas nebo řidičák…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 18:01

Dobře, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat