Prodat byt?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3.2.25 11:47
@Bytsamsebou píše: Více

Kde žiješ prosimtě? My bydlíme u hranice s Polskem, konkrétně Třinec a žádný nájem za 9 000,– jsem teda nikde v okolí nenašla. My sice máme nájem jenom 11 000,– za 3+1 ale taky se ho držíme, zuby nehty, protože žádný nájem nejde pod 15 000, aspoň jsem žádné byty za méně moc neviděla a když už, tak jedině v hrozném stavu :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10930
3.2.25 11:51
@unuděná píše: Více

Já jsem zaklikla jen byty k prodeji do 2,5 milionu 8). To je na uvážení každého soudruha, kde chce bydlet, či něco pronajímat. Chápu, že pro spoustu lidí je Ostrava, Bruntál a jejich okolí pr.del světa, stejně jako někdo by nechtěl bydlet v Praze, Plzni, Mostě a okolí 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10930
3.2.25 11:52
@Miaadela 456 píše: Více

Já tam nežiju, ale koukni na takové Osoblažsko 8).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
3.2.25 11:53
@Bytsamsebou píše: Více

Naposledy, u investičního bytu neřešíš, jestli TY tam chceš bydlet, ale jaká je pravděpodobnost, že v dané lokalitě najdeš slušné, spolehlivé a platící nájemníky. A nesnaž se nám tu namluvit, že v Mostě budeš mít stejný výběr jako v Plzni :lol: :lol: Navíc jsi tu ještě šermovala něčím zrekonstruovaným, kde nebudou potřeba zásahy a řešení majitele, tak když vezmu i tenhle aspekt, vyleze ti po ČR tak možná 10 nemovitostí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10923
3.2.25 11:59
@unuděná píše: Více

A tam stejne nejakej hacek bude. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13197
3.2.25 12:00
@Anonymní píše: Více

ja mam nazor jako tvuj manzel, prodat se da vzdycky. zkusila bych to a, kdyz byste to financne nedavali, tak premyslela nad prodejem. prodavat nemovitost neni nikdy rozumne a nejlepsi penize jsou „cizi penize“ :-) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Ikona - Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel