Byt na prodej v Praze

114
16.9.18 08:40

Prodej bytu v Praze

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte o někom kdo prodává byt v Praze či jejím blízkém okolí, aby tam kdyžtak jezdil bus i vlak. Jsme mladý pár s 2 roční holčičkou a sháníme byt 3+kk nebo 3+1 v osobním vlastnictví do 3500000 Kč. Momentálně jsme v pronájmu, ale majitel nám ho ukončil a takhke dál žít nechceme, tak sháníme vlastní. Budu ráda za jakoukoliv nabídku. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14746
16.9.18 08:43

na prahu je tato cena utopie, pokud to nebude byt ke kompletni rekonstrukci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.18 08:45

Nechci ti brát iluze,ale v Praze a blízkém okolí ( to je pro tebe kolik km? ) Byt 3+kk nebo 3+1 do 3500000 fakt nesezenes. Tady se prodávají garsonky kolem 2,7 mega. My máme 3+1 v paneláku ( starší, ale po rekonstrukci ) a věř mi že po 5 mega bych nešla.

• Citovat
  • Nahlásit
6320
16.9.18 08:46

@eriika89 obávám se, že za tuto cenu byt v této velikosti v Praze neseženete, a nebo v dezolátním stavu…my prodáváme takto velký byt v Praze, ale cena o 1,4mil. vyšší. Tady můžeš mrknout na aktuální nabídku bytů https://www.sreality.cz/…j/byty/praha?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
16.9.18 08:49

@eriika89 Aktualne se trzni cena paneloveho bytu na severnim okraji Prahy pohybuje kolem 69 tis/metr ctverecni. Tva cenova predstava vystaci na 2+kk, 2+1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.18 08:53

Leda ke kompletni rekonstrukci, to mozna nekde sezenes. My mame 3kk, 80metru. jezdi nam tady bus, tramvaj 10 minut pesky nebo 1 stanice busem, na metro 2 stanice, vlak 10 minut pesky a odhadni cena bytu pro banku (tedy ta nizsi) je 4,7 milionu. Rekonstrukce je z vetsi casti hotova, zbytek dodelavame postupne ;)

• Citovat
  • Nahlásit
114
16.9.18 08:54

Par světlých výjimek jsem našla i podle mého popisu, akorát je to hned pryč. Zkouším proto i tady jestli nekdo o něčem neví a komentáře typu nenajdes apod. fakt nepotrebuju. Je mi jasny, ze to bude byt k rekonstrukci a je mi to fakt jedno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5210
16.9.18 08:58
@eriika89 píše:
Par světlých výjimek jsem našla i podle mého popisu, akorát je to hned pryč. Zkouším proto i tady jestli nekdo o něčem neví a komentáře typu nenajdes apod. fakt nepotrebuju. Je mi jasny, ze to bude byt k rekonstrukci a je mi to fakt jedno…

Ano, take jsme shaneli. Musis koukat na Sreality co 30 minut, hned volat, dostat se prvni na prohlidku a hned na miste byt vzit. Jeste existuje Realingo, tam je take dost inzeratu a maji tam hlidaciho psa, co ti posila mailem, kdyz se zverejni nabidka odpovidajici tvemu pozadavku.

Casto jsou ty byty prodane uz ve chvili, kdy se zverejni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
16.9.18 08:59

me by zajimalo de na to ty lidi berou.chtel bych videt kde sezene rodina s malym ditetem 5 milionu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hroznej puberťák
16.9.18 09:00
@eriika89 píše:
Par světlých výjimek jsem našla i podle mého popisu, akorát je to hned pryč. Zkouším proto i tady jestli nekdo o něčem neví a komentáře typu nenajdes apod. fakt nepotrebuju. Je mi jasny, ze to bude byt k rekonstrukci a je mi to fakt jedno…

Neexistují žádné světlé výjimky. Za to takhle velký byt není ani v ghettu typu Černý most, kde to navíc koupí jen šílenec. Za 3,5M v pěkné, perspektivní lokalitě je max. 2+1 pod 50m, a i ten je hned pryč.

• Citovat
  • Nahlásit
1897
16.9.18 09:00

Když je nabídka na netu, znamená to, že realitka neudala mezi svými klienty. Just saying.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
16.9.18 09:01

@Limi123 Moc dekuju. Doufam, ze se nam neco najit povede :)
@B4RC3LON4 no taky by me zajimalo …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5210
16.9.18 09:03
@B4RC3LON4 píše:
me by zajimalo de na to ty lidi berou.chtel bych videt kde sezene rodina s malym ditetem 5 milionu?

Hypo? Porad to vychazi lip, nez najem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
16.9.18 09:04

Najdeš spíš družstevní v původním stavu, ale prostě jak píšeš, prodá se to hned. Che to být na těch serverech tak 5× za den, volat okamžitě, říct rovnou, že to chceš, že se chceš jít hned podívat a nesmlouvat, a k tomu mít štěstí. Já našla třeba toto a už je to proadné
https://www.sreality.cz/…-/1558860124#…
My když před pár lety kupovali, tak jsme měli dost přesnou představu (kde, jaký byt) a i ten, co jmse nakonec koupili, jsem si myslela, že jsme byli mezi prvními a pak když už jsme to koupili a bavili se s prodávajícím o ralitce jsme se dověděli, že jsem byli as dvacátí (cena byla tehdy psychologicky vyšší, my to zjednali asi o 100 tis., ale kdyby byla o těch 100-150 tis. nižší od začátku, tak to taky nestihenme).
Když nic neseženete, je alternativou počkat dva-tři roky a doufat, že hypo zdraží a nabídka stoupne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24962
16.9.18 09:06

zakladatelko, mášzadaný požadavek na velkých realitkách? Oni obvykle prvně volají klientům, než zveřejní nabídku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat