Reklama

Byt na prodej v Praze

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 16.09.18 08:40
Prodej bytu v Praze

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte o někom kdo prodává byt v Praze či jejím blízkém okolí, aby tam kdyžtak jezdil bus i vlak. Jsme mladý pár s 2 roční holčičkou a sháníme byt 3+kk nebo 3+1 v osobním vlastnictví do 3500000 Kč. Momentálně jsme v pronájmu, ale majitel nám ho ukončil a takhke dál žít nechceme, tak sháníme vlastní. Budu ráda za jakoukoliv nabídku. Moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 16.09.18 08:43

na prahu je tato cena utopie, pokud to nebude byt ke kompletni rekonstrukci…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 08:45

Nechci ti brát iluze,ale v Praze a blízkém okolí ( to je pro tebe kolik km? ) Byt 3+kk nebo 3+1 do 3500000 fakt nesezenes. Tady se prodávají garsonky kolem 2,7 mega. My máme 3+1 v paneláku ( starší, ale po rekonstrukci ) a věř mi že po 5 mega bych nešla.

Shari81
Kelišová 6001 příspěvků 16.09.18 08:46

@eriika89 obávám se, že za tuto cenu byt v této velikosti v Praze neseženete, a nebo v dezolátním stavu…my prodáváme takto velký byt v Praze, ale cena o 1,4mil. vyšší. Tady můžeš mrknout na aktuální nabídku bytů https://www.sreality.cz/…j/byty/praha?…

histep
Závislačka 3236 příspěvků 16.09.18 08:49

@eriika89 Aktualne se trzni cena paneloveho bytu na severnim okraji Prahy pohybuje kolem 69 tis/metr ctverecni. Tva cenova predstava vystaci na 2+kk, 2+1.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 08:53

Leda ke kompletni rekonstrukci, to mozna nekde sezenes. My mame 3kk, 80metru. jezdi nam tady bus, tramvaj 10 minut pesky nebo 1 stanice busem, na metro 2 stanice, vlak 10 minut pesky a odhadni cena bytu pro banku (tedy ta nizsi) je 4,7 milionu. Rekonstrukce je z vetsi casti hotova, zbytek dodelavame postupne ;)

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 16.09.18 08:54

Par světlých výjimek jsem našla i podle mého popisu, akorát je to hned pryč. Zkouším proto i tady jestli nekdo o něčem neví a komentáře typu nenajdes apod. fakt nepotrebuju. Je mi jasny, ze to bude byt k rekonstrukci a je mi to fakt jedno…

Limi123
Závislačka 3282 příspěvků 16.09.18 08:58
@eriika89 píše:
Par světlých výjimek jsem našla i podle mého popisu, akorát je to hned pryč. Zkouším proto i tady jestli nekdo o něčem neví a komentáře typu nenajdes apod. fakt nepotrebuju. Je mi jasny, ze to bude byt k rekonstrukci a je mi to fakt jedno…

Ano, take jsme shaneli. Musis koukat na Sreality co 30 minut, hned volat, dostat se prvni na prohlidku a hned na miste byt vzit. Jeste existuje Realingo, tam je take dost inzeratu a maji tam hlidaciho psa, co ti posila mailem, kdyz se zverejni nabidka odpovidajici tvemu pozadavku.

Casto jsou ty byty prodane uz ve chvili, kdy se zverejni.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 16.09.18 08:59

me by zajimalo de na to ty lidi berou.chtel bych videt kde sezene rodina s malym ditetem 5 milionu?

Hroznej puberťák
Závislačka 4455 příspěvků 16.09.18 09:00
@eriika89 píše:
Par světlých výjimek jsem našla i podle mého popisu, akorát je to hned pryč. Zkouším proto i tady jestli nekdo o něčem neví a komentáře typu nenajdes apod. fakt nepotrebuju. Je mi jasny, ze to bude byt k rekonstrukci a je mi to fakt jedno…

Neexistují žádné světlé výjimky. Za to takhle velký byt není ani v ghettu typu Černý most, kde to navíc koupí jen šílenec. Za 3,5M v pěkné, perspektivní lokalitě je max. 2+1 pod 50m, a i ten je hned pryč.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 16.09.18 09:00

Když je nabídka na netu, znamená to, že realitka neudala mezi svými klienty. Just saying.

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 16.09.18 09:01

@Limi123 Moc dekuju. Doufam, ze se nam neco najit povede :)
@B4RC3LON4 no taky by me zajimalo …

Limi123
Závislačka 3282 příspěvků 16.09.18 09:03
@B4RC3LON4 píše:
me by zajimalo de na to ty lidi berou.chtel bych videt kde sezene rodina s malym ditetem 5 milionu?

Hypo? Porad to vychazi lip, nez najem.

Uživatel je onlineselia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 16.09.18 09:04

Najdeš spíš družstevní v původním stavu, ale prostě jak píšeš, prodá se to hned. Che to být na těch serverech tak 5× za den, volat okamžitě, říct rovnou, že to chceš, že se chceš jít hned podívat a nesmlouvat, a k tomu mít štěstí. Já našla třeba toto a už je to proadné
https://www.sreality.cz/…-/1558860124#…
My když před pár lety kupovali, tak jsme měli dost přesnou představu (kde, jaký byt) a i ten, co jmse nakonec koupili, jsem si myslela, že jsme byli mezi prvními a pak když už jsme to koupili a bavili se s prodávajícím o ralitce jsme se dověděli, že jsem byli as dvacátí (cena byla tehdy psychologicky vyšší, my to zjednali asi o 100 tis., ale kdyby byla o těch 100-150 tis. nižší od začátku, tak to taky nestihenme).
Když nic neseženete, je alternativou počkat dva-tři roky a doufat, že hypo zdraží a nabídka stoupne.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 16.09.18 09:06

zakladatelko, mášzadaný požadavek na velkých realitkách? Oni obvykle prvně volají klientům, než zveřejní nabídku :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >