Reklama

Program a léto pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mirtim
Povídálka 23 příspěvků 02.05.18 09:05
program na léto pro děti

Jak by měl vypadat léto školáka (10 - 12 let)? Máme je poslat k babičce nebo spíš na tábor. Kam posíláte své děti vy a jak často/ na jak dlouho? Děkuji za rady a nápady…

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31668 příspěvků 02.05.18 09:15

Nechat to aspoň trochu na dítěti, kam chce?
Jinak bych to rozdělila mezi babičky, tábor, dovču s rodiči.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17245 příspěvků 02.05.18 09:17

Že by… třeba… obojí?? Prázdniny jsou dost dlouhý :nevim:

Hanka1
Extra třída :D 13459 příspěvků 02.05.18 09:21

Tak kazda rodina ma jine zvyky, tempo a rytmus. Idealne je rozdelit mezi dovcu s rodici, babicky a tabor. U nas jeste bude sportovni tydenni soustredeni se sportem, co delaji dvakrat tydne a primestsky tabor. Starsimu ditku bude pred letem 15, takze to si na dva tydny uz domluvilo brigadu… :potlesk:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27232 příspěvků 9 inzerátů 02.05.18 09:22

@mirtim tak my první tři týdny jsme na dovolené, potom jsme pár dní doma, pak si je bere na týden babička někam na chatu, pak mají týden plavecké soustředění (starší) a příměstský tábor se sborem (mladší), pak zase pár dní doma a na poslední dva týdny prázdnin jedeme zase na dovolenou společně… takže těch několik dní, co budeme doma, si určí holky samy, kam budou chtít… ale vidím to tak, že to budou nějaké výlety, návštěvy u kamarádek, bazén a podobně…
A tvé děti chtějí kam? K babičce nebo na tábor? Nebo na oboje? Pokud je na to prostor, tak bych je asi nechala, ať si vyberou samy… a jinak závidím hlídací babičku, ta naše je bere jen na ten týden a to až poslední dva roky… holky mají 7 a 10 let…

renap
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 02.05.18 09:36

@mirtim A kdo určuje, jak by měly vypadat prázdniny? :nevim: Každá rodina si to zařídí snad podle svých možností-jak časových, tak finančních, podle toho, co je baví, čemu se věnují. K čemu ti bude, když ti napíšu, že moje dítě bude 5 týdnů u moře a 2 týdny na sportovním soustředění? Zřejmě k ničemü,pokud nemáte rádi moře a nikdo nesportuje, tak asi trávíte léto úplně jinak. Nechápu dotaz.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 02.05.18 09:51
@mirtim píše:
Jak by měl vypadat léto školáka (10 - 12 let)? Máme je poslat k babičce nebo spíš na tábor. Kam posíláte své děti vy a jak často/ na jak dlouho? Děkuji za rady a nápady…

měsíc u babi, měsíc u táty.. svoji dovku si odbudeme před prázdninama, další program se mnou odmítl :mrgreen: :lol:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 02.05.18 10:20

@mirtim My jsme limitovaní tím, kdo/kolik chce dítě „hlídat“ (je mu teprv šest - první třída) a množstvím dovolené. Takže letos máme dva týdny společné dovolené, týden jen s mámou a týden jen s tátou, týden u dědy, dva týdny každý u jedné tety, týden tábor a týden příměšťák. Výhoda je v tom, že nemusím řešit, jestli např. na ten příměšťák budu mít - naštěstí mám.

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 02.05.18 13:35

My máme naplánovanou rodinnou dovolenou, hlídání u prarodičů i příměstský tábor (na spací mi přijde v první třídě malá a hlavně sama se na to necítí). Takže za mě obojí, ať to mají pestré. A nedokážu si představit celé prázdniny u prarodičů. Taky potřebují oddych a celé prázdniny by nedali ani omylem…

nikuskanova
Nováček 1 příspěvek 18.05.18 13:31
Program pro děti a dospělé v lidovém muzeu

V sobotu 2. 6. se v Rymicích uskuteční zajímavý program věnovaný tradičním řemeslům. Celá akce je zdarma! Představí se zde v každém domečku několik tradičních řemesel.
 https://www.facebook.com/…27502406811/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama