Program Erasmus+ (UK)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 12.03.18 19:12
Program Erasmus+ (UK)

Zdravím,

dostala jsem se do programu Erasmus+ a tak příští rok pojedu studovat do Velké Británie. CHci se tedy zeptat, zda má někdo zkušenost s Erasmem či životem v UK? Nebo klidně i s jinou zemí. Nelitujete, že jste jeli? Zajímalo by mě, zda vám stipendium stačilo? Mě dají prý 750 euro/měsíc, tak nevím :nevim: Pokud byste měli i nějaké rady/doporuče­ní/tipy a triky, tak budu ráda :) :kytka:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 12.03.18 19:28

@ellie94 Ahoj já v UK žila a dá se. Ono záleží, kam pojedeš. Pokud budeš vědět, tak x tipů mám. Těžko říct, co z těch 750e budeš platit, tak neporadím. Myslím, kolik stojí ubytování na kolejích. To se potom řeší až budeš vědět konkrétní místo. Ale život v UK je obecně dražší, ale dá se ušetřit. Nebo chodit na brigádu a šetřit už teď. Případně domluvit i nějaké balíky z ČEch (teahouse transport)

Já tam byla jako dobrovolník a dostávala jsem kapesné a příspěvek na jídlo. A rozhodně toho nelituju. Jiný život, jazyk, soběstačnost. Jela bych, i kdybych měla něco málo doplatit.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama