Reklama

Program Erasmus+ (UK)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 12.03.18 19:12
Program Erasmus+ (UK)

Zdravím,

dostala jsem se do programu Erasmus+ a tak příští rok pojedu studovat do Velké Británie. CHci se tedy zeptat, zda má někdo zkušenost s Erasmem či životem v UK? Nebo klidně i s jinou zemí. Nelitujete, že jste jeli? Zajímalo by mě, zda vám stipendium stačilo? Mě dají prý 750 euro/měsíc, tak nevím :nevim: Pokud byste měli i nějaké rady/doporuče­ní/tipy a triky, tak budu ráda :) :kytka:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 12.03.18 19:28

@ellie94 Ahoj já v UK žila a dá se. Ono záleží, kam pojedeš. Pokud budeš vědět, tak x tipů mám. Těžko říct, co z těch 750e budeš platit, tak neporadím. Myslím, kolik stojí ubytování na kolejích. To se potom řeší až budeš vědět konkrétní místo. Ale život v UK je obecně dražší, ale dá se ušetřit. Nebo chodit na brigádu a šetřit už teď. Případně domluvit i nějaké balíky z ČEch (teahouse transport)

Já tam byla jako dobrovolník a dostávala jsem kapesné a příspěvek na jídlo. A rozhodně toho nelituju. Jiný život, jazyk, soběstačnost. Jela bych, i kdybych měla něco málo doplatit.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

„EvikuMiluna“ Verešová vyrazila na pohřeb Jana Kočky jako sicilská vdova

Modelka Andrea Verešová (38) se pyšní dokonalou postavou a ráda ji dává na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >