Reklama

Program na firemní akci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jemitojedno5
Nováček 2 příspěvky 10.09.18 15:43
Program na firemní akci

Ahoj všichni,

jelikož mám v práci na starosti organizování firemních akcí a teambuildingů, rád bych se začal připravovat na vánoční večírek. Snažím se teambuildingy a akce nekopírovat, proto ocením jakákoliv nápad na nějaký program nebo aktivitu. Minulý rok jsme měli super program, ten všechny nadchl. Je nás cca 20 a všichni, včetně vedení, se blízce známe, takže se nejedná o neosobní akce. :cert:

Předem mockrát děkuji všem,

M.

Reklama

Reakce:

MartinKa36
Závislačka 3258 příspěvků 10.09.18 16:08

Golf, motokáry zmínil bych i zipline ale tu si nechte na léto agentura natáhne lano z vyšehradu na druhou stranu vltavy a vy ji sjedete na kladce odvaz jak sviňa…

tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 10.09.18 16:09
@Jemitojedno5 píše:
Ahoj všichni,

jelikož mám v práci na starosti organizování firemních akcí a teambuildingů, rád bych se začal připravovat na vánoční večírek. Snažím se teambuildingy a akce nekopírovat, proto ocením jakákoliv nápad na nějaký program nebo aktivitu. Minulý rok jsme měli super program, ten všechny nadchl. Je nás cca 20 a všichni, včetně vedení, se blízce známe, takže se nejedná o neosobní akce. :cert:

M.

Ahoj.

Hlavně na ty večírky se snažit protlačit i drahé polovičky - manžele, manželky, partnery, partnerky. Jsem se tak účastnila několika akcí a když jsou tam Ti „druzí“, tak atmosféra je mnohem uvolněnější, kultivovanější, zkrátka se nezvrtává. :)

Teambuildingy bych moc nepodporovala. I když to přišlo z USA, připomíná mi to pionýrské tábory. No ale děsběs, aby se takto „sdružovali“ dospělí lidé.

Edit: Uvozovky

Příspěvek upraven 10.09.18 v 16:36

Hanka1
Extra třída :D 13514 příspěvků 10.09.18 16:25

Kdyz slysim slovo teambuilding po 20 letech prace v korporatu, tak se mi jezi vsechny chlupy na tele :pocitac:

Neni nic trapnejsiho, nez delat saskarny - jak na pionyrtabore pri prumernem veku zamestnancu 40+ A treba mit program v lanovem centru a pak se divit, ze se nikdo nezucastnil…

V posledni firme bylo naproste fiasko a poskedni teambulding ten, kdyz personalni naplanovalo unikovou hru, fyzicky vhodnou tak pro dvacetilete… :zed:

Svetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 10.09.18 16:39
@Hanka1 píše:
Kdyz slysim slovo teambuilding po 20 letech prace v korporatu, tak se mi jezi vsechny chlupy na tele :pocitac:

Neni nic trapnejsiho, nez delat saskarny - jak na pionyrtabore pri prumernem veku zamestnancu 40+ A treba mit program v lanovem centru a pak se divit, ze se nikdo nezucastnil…

V posledni firme bylo naproste fiasko a poskedni teambulding ten, kdyz personalni naplanovalo unikovou hru, fyzicky vhodnou tak pro dvacetilete… :zed:

Známý má ve státní firmě nové nadšené personalistky. Věkový průměr 45-50. Naplánovaly skákání v pytli a nošení vajíčka na lžičce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13514 příspěvků 10.09.18 16:47
@Svetluska.Lulu píše:
Známý má ve státní firmě nové nadšené personalistky. Věkový průměr 45-50. Naplánovaly skákání v pytli a nošení vajíčka na lžičce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No ty kraso, to tady delaji deti v Sokole v ramci Dne deti, podotykam predskolni skolkove deti 3+
:mrgreen: :mrgreen:

Svetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 10.09.18 16:51

@Hanka1 ještě se holky prý strašně divily, že tam nikdo nechce jet :zed: a to tam mají i téměř důchodce :mrgreen:

freeport
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 10.09.18 16:53
@Jemitojedno5 píše:
Ahoj všichni,

M.

Na jednom vv jsme meli takovou tu tombolu,na netu jich najdes spousty.napr.vyhra vecere pri svickach obsahovala pytlikovou polevku a dve cajove svicky.bavilo to vsechny.

tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 10.09.18 17:29
@freeport píše:
Na jednom vv jsme meli takovou tu tombolu,na netu jich najdes spousty.napr.vyhra vecere pri svickach obsahovala pytlikovou polevku a dve cajove svicky.bavilo to vsechny.

Jo, to jsme měli na svatbě před více než šesti lety. Tenkrát to bylo k popukání, ale teď už je to hodně profláknutá zábava. Několikrát jsem to viděla i v Prostřenu - to nikoho na zadek neposadí. :)

freeport
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 10.09.18 18:06
@tininas píše:
Jo, to jsme měli na svatbě před více než šesti lety. Tenkrát to bylo k popukání, ale teď už je to hodně profláknutá zábava. Několikrát jsem to viděla i v Prostřenu - to nikoho na zadek neposadí. :)

No vidis a u nas to melo uspech ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 10.09.18 19:57

Degustace neceho. Vina se sommelierem, cokolady, kavy, rumu…nebo minikurz vyroby treba pralinek nebo motani sushi. Zkusit pozvat nejake stand up komiky neproflaknute.

anupati
Kelišová 5793 příspěvků 5 inzerátů 10.09.18 21:54
@ProfZav píše:
Degustace neceho. Vina se sommelierem, cokolady, kavy, rumu…nebo minikurz vyroby treba pralinek nebo motani sushi. Zkusit pozvat nejake stand up komiky neproflaknute.

Tak tohle zní asi nejlépe z dosavadních. Jinak nevím,co si přesně představit pod pojmem teambuilding,jestli jen společnou aktivitu,či koučovací techniky,psycho­logické hry apod.
Ještě je docela zajímavé korporátní bubnování,zkus zagooglit. A taky hodně záleží na rozpočtu.Tim jsi měl asi začít,až pak se dá vymýšlet.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 11.09.18 07:00

Jeste taky chodime na bowling, meli jsme prohlidku historickych vinnych sklepu, napada me jeste nejaka vila, nevim, odkud jste, ale v Brne treba Tugendhat nebo nejaky podzemni prostor. Divadlo, ale tam dobre vybirat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >