Program na firemní akci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jemitojedno5
Nováček 2 příspěvky 10.09.18 15:43
Program na firemní akci

Ahoj všichni,

jelikož mám v práci na starosti organizování firemních akcí a teambuildingů, rád bych se začal připravovat na vánoční večírek. Snažím se teambuildingy a akce nekopírovat, proto ocením jakákoliv nápad na nějaký program nebo aktivitu. Minulý rok jsme měli super program, ten všechny nadchl. Je nás cca 20 a všichni, včetně vedení, se blízce známe, takže se nejedná o neosobní akce. :cert:

Předem mockrát děkuji všem,

M.

Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3438 příspěvků 10.09.18 16:08

Golf, motokáry zmínil bych i zipline ale tu si nechte na léto agentura natáhne lano z vyšehradu na druhou stranu vltavy a vy ji sjedete na kladce odvaz jak sviňa…

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 10.09.18 16:09
@Jemitojedno5 píše:
Ahoj všichni,

jelikož mám v práci na starosti organizování firemních akcí a teambuildingů, rád bych se začal připravovat na vánoční večírek. Snažím se teambuildingy a akce nekopírovat, proto ocením jakákoliv nápad na nějaký program nebo aktivitu. Minulý rok jsme měli super program, ten všechny nadchl. Je nás cca 20 a všichni, včetně vedení, se blízce známe, takže se nejedná o neosobní akce. :cert:

M.

Ahoj.

Hlavně na ty večírky se snažit protlačit i drahé polovičky - manžele, manželky, partnery, partnerky. Jsem se tak účastnila několika akcí a když jsou tam Ti „druzí“, tak atmosféra je mnohem uvolněnější, kultivovanější, zkrátka se nezvrtává. :)

Teambuildingy bych moc nepodporovala. I když to přišlo z USA, připomíná mi to pionýrské tábory. No ale děsběs, aby se takto „sdružovali“ dospělí lidé.

Edit: Uvozovky

Příspěvek upraven 10.09.18 v 16:36

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 10.09.18 16:25

Kdyz slysim slovo teambuilding po 20 letech prace v korporatu, tak se mi jezi vsechny chlupy na tele :pocitac:

Neni nic trapnejsiho, nez delat saskarny - jak na pionyrtabore pri prumernem veku zamestnancu 40+ A treba mit program v lanovem centru a pak se divit, ze se nikdo nezucastnil…

V posledni firme bylo naproste fiasko a poskedni teambulding ten, kdyz personalni naplanovalo unikovou hru, fyzicky vhodnou tak pro dvacetilete… :zed:

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 10.09.18 16:39
@Hanka1 píše:
Kdyz slysim slovo teambuilding po 20 letech prace v korporatu, tak se mi jezi vsechny chlupy na tele :pocitac:

Neni nic trapnejsiho, nez delat saskarny - jak na pionyrtabore pri prumernem veku zamestnancu 40+ A treba mit program v lanovem centru a pak se divit, ze se nikdo nezucastnil…

V posledni firme bylo naproste fiasko a poskedni teambulding ten, kdyz personalni naplanovalo unikovou hru, fyzicky vhodnou tak pro dvacetilete… :zed:

Známý má ve státní firmě nové nadšené personalistky. Věkový průměr 45-50. Naplánovaly skákání v pytli a nošení vajíčka na lžičce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 10.09.18 16:47
@Svetluska.Lulu píše:
Známý má ve státní firmě nové nadšené personalistky. Věkový průměr 45-50. Naplánovaly skákání v pytli a nošení vajíčka na lžičce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No ty kraso, to tady delaji deti v Sokole v ramci Dne deti, podotykam predskolni skolkove deti 3+
:mrgreen: :mrgreen:

Svetluska.Lulu
Kecalka 318 příspěvků 10.09.18 16:51

@Hanka1 ještě se holky prý strašně divily, že tam nikdo nechce jet :zed: a to tam mají i téměř důchodce :mrgreen:

freeport
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 10.09.18 16:53
@Jemitojedno5 píše:
Ahoj všichni,

M.

Na jednom vv jsme meli takovou tu tombolu,na netu jich najdes spousty.napr.vyhra vecere pri svickach obsahovala pytlikovou polevku a dve cajove svicky.bavilo to vsechny.

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 10.09.18 17:29
@freeport píše:
Na jednom vv jsme meli takovou tu tombolu,na netu jich najdes spousty.napr.vyhra vecere pri svickach obsahovala pytlikovou polevku a dve cajove svicky.bavilo to vsechny.

Jo, to jsme měli na svatbě před více než šesti lety. Tenkrát to bylo k popukání, ale teď už je to hodně profláknutá zábava. Několikrát jsem to viděla i v Prostřenu - to nikoho na zadek neposadí. :)

freeport
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 10.09.18 18:06
@tininas píše:
Jo, to jsme měli na svatbě před více než šesti lety. Tenkrát to bylo k popukání, ale teď už je to hodně profláknutá zábava. Několikrát jsem to viděla i v Prostřenu - to nikoho na zadek neposadí. :)

No vidis a u nas to melo uspech ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 10.09.18 19:57

Degustace neceho. Vina se sommelierem, cokolady, kavy, rumu…nebo minikurz vyroby treba pralinek nebo motani sushi. Zkusit pozvat nejake stand up komiky neproflaknute.

anupati
Kelišová 6167 příspěvků 5 inzerátů 10.09.18 21:54
@ProfZav píše:
Degustace neceho. Vina se sommelierem, cokolady, kavy, rumu…nebo minikurz vyroby treba pralinek nebo motani sushi. Zkusit pozvat nejake stand up komiky neproflaknute.

Tak tohle zní asi nejlépe z dosavadních. Jinak nevím,co si přesně představit pod pojmem teambuilding,jestli jen společnou aktivitu,či koučovací techniky,psycho­logické hry apod.
Ještě je docela zajímavé korporátní bubnování,zkus zagooglit. A taky hodně záleží na rozpočtu.Tim jsi měl asi začít,až pak se dá vymýšlet.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 11.09.18 07:00

Jeste taky chodime na bowling, meli jsme prohlidku historickych vinnych sklepu, napada me jeste nejaka vila, nevim, odkud jste, ale v Brne treba Tugendhat nebo nejaky podzemni prostor. Divadlo, ale tam dobre vybirat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >