Program na formátování karty do kamery

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farska
Vesmírná mluvilka 30098 příspěvků 19.06.11 08:13
Program na formátování karty do kamery

Jste tady někdo v neděli ráno? :mrgreen:

Manžel mně pověřil zeptat se /prý mi určitě někdo poradí,jako vždycky:-)/na to,jestli jste někdy nenarazily/i na PROGRAM NA FORMÁTOVÁNÍ KARTY DO KAMERY.
Nechce nám vzít kamera kartu a pak to půjde.
Nerozumím tomu,tak to aspoň tlumočím.Za případné reakce předem děkuji :jazyk: :wink:

Reakce:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 19.06.11 08:31

Měl by stačit trial SPB Pocket Plus. :think:

Nebo je uplně nejlepší dát paměťovou kartu do čtečky karet v PC a vyformátovat ji v PC na FAT32 filesystem.

Tento počítač–pravým tlačítkem myši na kartu–Formátovat.

farska
Vesmírná mluvilka 30098 příspěvků 19.06.11 08:34
Monny89 píše:
Měl by stačit trial SPB Pocket Plus. :think:

Nebo je uplně nejlepší dát paměťovou kartu do čtečky karet v PC a vyformátovat ji v PC na FAT32 filesystem.

Tento počítač–pravým tlačítkem myši na kartu–Formátovat.

To zní nepochopitelně/pro mně/.
To by mohlo fungovat :mrgreen:

Jdu přetlumočit a MOC DĚKUJU :hug:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 19.06.11 08:39

Snad to bude fungovat.. :nevim: Někomu to blbne třeba ve Windows XP, ale na Vista to jde.. záleží na operačním systému.. ale většinou to právě přístroj zformátuje „sám“ :nevim:

Příspěvek upraven 19.06.11 v 08:39

ZdeMac
Kecalka 231 příspěvků 19.06.11 08:39

Pokud vám ji vezme počítač, tak vložit do počítače, v Počítač si na tu kartu klikněte pravý a ve sloupečku najdete formátovat…teda u mě to tam je… zkusila jsem to ofotit, jak to vypadá. Jinak všechny data z karty ztratíte. Snad to pochopíte. Nějak neumím moc vysvětlovat.

farska
Vesmírná mluvilka 30098 příspěvků 19.06.11 08:41
Monny89 píše:
Snad to bude fungovat.. :nevim: Někomu to blbne třeba ve Windows XP, ale na Vista to jde.. záleží na operačním systému.. ale většinou to právě přístroj zformátuje „sám“ :nevim:Příspěvek upraven 19.06.11 v 08:39

vISTU nemame,blba.Mame prave ze XP,tusim 7,nebo 9?? :think:

farska
Vesmírná mluvilka 30098 příspěvků 19.06.11 08:42
ZdeMac píše:
Pokud vám ji vezme počítač, tak vložit do počítače, v Počítač si na tu kartu klikněte pravý a ve sloupečku najdete formátovat…teda u mě to tam je… zkusila jsem to ofotit, jak to vypadá. Jinak všechny data z karty ztratíte. Snad to pochopíte. Nějak neumím moc vysvětlovat.

Dekuju taky.
Tohle vyzkousime,kdyz ZA PRVE nevyjde :-D

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 19.06.11 09:00
farska píše:
ZdeMac píše:
Dekuju taky.
Tohle vyzkousime,kdyz ZA PRVE nevyjde :-D

Tohle jsem napsala v prvním příspěvku, akorát zkráceně… :mrgreen: :mrgreen:

neprihlasena FARSKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.11 12:18

Aha_:-)

Tak za prve/=za druhe/ VYSLO :huban: :huban: :huban: :palec:
DEKUJU :kytka: :kytka: :kytka: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >