program pro vytvoření pozvánky

5.5.09 11:42

program pro vytvoření pozvánky

Ahoj holky,

chtěla bych vytvořit nějakou pěknou pozvánku na grilování, nevíte o nějakém programu, který se dá stáhnout do počítače?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Taz
630
5.5.09 12:29

Ahojky! Já používám k těmto účelům prezentaci PowerPoint… Myslím, že ho budeš mít v PC, je docela známý… Udělám jen jednu stránku, vyberu pozadí bud z návrhů nebo svoje vlastní, přidám fotku a krátký text...... Dělám takhle i domácí dárkové poukazy.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19991
5.5.09 14:00

dá se vytvořit i v klasickým Malování - vložíš fotku, kterou na pozvánku chceš, pak dopíšeš text
Takhle jsem onehdá pomáhala vytvořit pozvánku na narozeniny, pro inspiraci koukni na odkaz:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

dá se samozřejmě připravit i ve Wordu nebo pak v GIMPu (ten je volně ke stažení a dají se v něm dělat s fotkama divy, zatím do něm pronikám jen pomalu, ale pokud na to máš čas, tak doporučuju!)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nikol a Bětka
13.6.12 07:37

Vzor pozvánky

Ahoj. Naše mamka letos slaví kulaté narozeniny a bude to dělat ve velkém, tak Vás prosíme, jestli byste nám neporadili s pozvánkou. Vůbec si nevíme rady. Děkujeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
18
21.3.14 10:00

Pokud můžu radit tak já teda gimp 2,6 je to freeware má možnosti k upravování fotek a není tak složitý pokud by byl tak opravdu v obyčejném malování se dá vytvořit docela dost věcí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Berry31
10.8.15 13:42

Ahoj holky, mrknete na www.maxiprani.cz - tam jdou jednoduse tvorit pekne elektronicke pohlednice a pozvanky. Maji fakt kvalitni obrazky a vsechno je jednoduchy a zdarma, mutete je pak poslat emailem, na Facebook nebo si stahnout k vytisteni :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
51
11.8.15 17:24

Pokud umíš angilcky, tak je v současnosti nejlepší program na jednoduchý bannery, pozvánky, obrázky online CANVA - https://www.canva.com/.

Můžu vřele doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama