Projímadlo které pomáhá

Anonymní
2.1.20 21:12

Projimadlo ktere pomaha

Ahoj maminky chtela bych poradit nemohu uz 19 dni na velkou doktorka mi dala gutalax pak duphalax a nic mi nepomohlo nevite o necem co pomaha? Moc dekuji za odpoveď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8910
2.1.20 21:13

Lactulosa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
2.1.20 21:15

Ty brďo 19 dní? No já používala lactulosu, ale tohle už asi sama doma nezvládneš nechci tě strašit, ale pokud je to 19 dní je to strašně dlouhá doba…dcera kdysi nebyla na wc 10 dní a dělali ji v nemocnici klizma, manuální vybavení stolice atd… Musí ti být strašně zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 21:20

@mofiz ano je a hrozne me boli brocho :/ uz si nevim rady

• Nahlásit
  • Citovat
146
2.1.20 21:21

Mě pomáhal caj z listů senny, ale na tohle bude asi už krátký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
2.1.20 21:22

S děckem jsem taky řešila problém. Skončili jsme v nemocnici, doktor děcko nechal stát na studenejch dlaždicích, čekala jsem, co se bude dít. Z nástydu to šlo všechno přirozenou cestou a nic do něj necpal.

Když si dáš pár kapek Guttalaxu víc, než píšou, tak stejně nic? Kámoška si bere 15 nebo kolik a říkala, že má křeče a několik hodin není schopná se dostat z domova, co to s ní dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3333
2.1.20 21:22
@Anonymní píše:
@mofiz ano je a hrozne me boli brocho :/ uz si nevim rady

Já bych poradila jít na chirurgickou ambulanci tak s tím poradí. Glycerin čípky také nepomohly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8560
2.1.20 21:24

Jako začínat guttalaxem je mazec. Lactuloza po lžících hodně zapíjet, glycerinový čípek dole nebo yal klyzma. Ale 19 dnů, to už je MOC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2933
2.1.20 21:26

Forlax, nejlepší věc na zácpu. 19 dnů bych ale řešila jinak než projímadlem, to už zavání i jiným problémem než obyčejnou zácpou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
2.1.20 21:26

Možná bych zkusila vodu se solí. Je to nějaká ta dieta. Litr a půl teplý vody a do toho lžíci soli a rychle vypít (do deseti minut). Do půl hodiny je to jízda.

Holce to doporučila trenérka na tenis. Jednou jsme to vyzkoušeli a jako je to mazec. Ale vyčistíš se. Vodu i sůl doma máš, tak to můžeš zkusit třeba dneska. Čaj ze senny je ok, ale na tenhle stav už bude krátkej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7500
2.1.20 21:27

Zaječická pomáhá, ale u tebe bych u měla podezření na neprůchodnost střev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
2.1.20 21:28

Jak se dá pít hnusná lactulosa? Jak to dáváte? Taky máme doma a nejsem schopná to pozřít. A to mi v lékárně radila, abych si dala lžíci denně, jak je to zdravý. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 21:29

@Hamouzka dekuji zkusim to :) a uvidim :)

• Nahlásit
  • Citovat
3333
2.1.20 21:34
@Anonymní píše:
@Hamouzka dekuji zkusim to :) a uvidim :)

To vůbec nezkoušej a jdi do té nemocnice. Tohle sama nezvládneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 21:50

Ja byla u obvodni pokazde mi naosala neco jineho a poslala domu a na kolonoskopii jsem se objednala na 9.12 to mi jeste doktorka rekla ze to neni potreba kdyz jsem sla pro zadanku

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama