Proklik na stránky v tématech

4634
7.8.19 09:56

Proklik na stránky v tématech

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, když rozkliknu nějakou diskuzi o více stranách, dejme tomu třeba 200stran. A pročítám ji. Když z ní odejdu, nenašla jsem způsob, jak se vrátit na stranu 120, musím složitě překlikávat stránku po stránce. Je toto možné a jen jsem si hloupě nevšimla? A nebo, bylo by možné tuto funkci naprogramovat do budoucna?

Díky moc za váš čas. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

8790
7.8.19 10:06
@Tiffany1 píše:
Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, když rozkliknu nějakou diskuzi o více stranách, dejme tomu třeba 200stran. A pročítám ji. Když z ní odejdu, nenašla jsem způsob, jak se vrátit na stranu 120, musím složitě překlikávat stránku po stránce. Je toto možné a jen jsem si hloupě nevšimla? A nebo, bylo by možné tuto funkci naprogramovat do budoucna?

Díky moc za váš čas. :kytka:

Dole je kolonka “přejít na stránku”, tam vyplníš číslo stránky a rovnou na ni přejdeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.19 10:55

@ivašot. Mně toto funguje jen na PC. Na mobilu ne. Také se musím proklikavat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12391
7.8.19 12:59

Dobrý deň,

na konci diskusie máte možnosť Přejít na stránku, kde stačí vyplniť čislo stránky a presmeruje Vás to, kam si prajete.

Na mobilnej verzii táto možnosť zatiaľ chýba - predala som na technické oddelenie.

V každom prípade však možte prepísať číslo stránky v URL, napríklad:
https://www.emimino.cz/…strankovani/39/
(musíte sa však prekliknúť z prvej stránky, pri ktorej v url nieje strankovani)

Dúfam, že som to vysvetlila zrozumiteľne :) - v prípade nejasnosti píšte. ;)

Kristína :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8790
7.8.19 14:54
@Čajíček1980 píše:
@ivašot. Mně toto funguje jen na PC. Na mobilu ne. Také se musím proklikavat :nevim:

Aha, já jedu i na mobilu klasickou PC verzi, ta mobilní mi nějak nevyhovuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4634
10.8.19 09:47

Dobrý den,

Děkuji za odpovědi, je to přesně tak, jak říkáte, v mobilu nefunguje a jediná možnost a tip od @admin tedy byl přepis stránkování v URL, což je v mém telefonu nadlidský úkol, dostat se na celý řádek :D. Ale i tak to pomohlo, rozhodně to vyjde časově méně náročné, než jet stránku po stránce.
Děkuji a přeji hezký den, Tiff

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8790
10.8.19 10:35

@Tiffany1 a tobě najde v mobilu nastavit verze pro PC “ klasický web”? Tam je to zdaleka nejjednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4634
10.8.19 15:56

@ivašot. Tak mně zbytek mobilní verze vyhovuje… a těch duskuzí není zase 200, abych se nepoprala s řádkováním v URL.
Spíš je to možná podnět pro budoucí upgrade. :andel: Každopádně díky za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8790
10.8.19 16:26

@Tiffany1 Asi budu muset té mobilní verzi taky někdy dát šanci :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu