Prolaps (pokles) dělohy a léčba laserem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

salisa
Povídálka 48 příspěvků 25.02.18 14:22
Prolaps (pokles) dělohy a léčba laserem

Máte někdo prosím zkušenost s léčbou poklesu dělohy laserem? Cvičení nepomáhá, po plastice se stav prý vraci, odstranění dělohy vzhledem k tomu že kojim taky není ideální řešení :(. Začínám být zoufalá, prolaps mi zpusobuje bolesti v kříži, zacpu, časté. moceni atd ????

Reklama

Reakce:

Anonymní  25.02.18 14:47

Laser ti vazy s dělohou nahoru nevytahne, takže bych tomu nevěřila. Doporučuji mít děti, dokud chceš a po setech s tím jít na operaci…

pe-terka
Extra třída :D 14069 příspěvků 25.02.18 15:02

Píšeš, že kojíš - zřejmě je to stav po porodu, porodech..Seš si jistá, že rehabilituješ správně? Ono je cvičení a cvičení, je velký rozdíl v pojetí a výsledku. Zašla bych za kvalitním fyzioterapeutem. Odstranění dělohy má spoustu rizik, bála bych se.
laser ti na tento typ problémů nepomůže.

Lenka_Hal
Závislačka 3347 příspěvků 25.02.18 15:06

Jestli cvicis spravne, to ti rekne jen fyzio, jestli spravne necvicis, nic se ti nespravi.

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 25.02.18 16:09

Jak dlouho jsi po porodu? Ten stav se muze jeste upravit, jsi-li mlada. Kolik porodu mas za sebou?

salisa
Povídálka 48 příspěvků 25.02.18 16:55

@majdula1 první porod a mám 3tydny po

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 25.02.18 18:20

@salisa Je, tak to se pravdepodobne jeste spravi! Taky jsem byla po (tedy az tretim, ale rychlem a ctyrkilova dcera) porodu vydesena a dr. me v sestinedeli uklidnoval, at nepanikarim, ze se to vytahne a porovna a taky ze jo :palec: Chce to cas. Jsi strasne kratce po porodu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama