Proplacení screeningu - jak?

8
2.6.21 13:37

Proplacení screeningu -jak?

Predem děkuji za odpovědi. Včera jsem byla na nepovinném screeningu a po zaplacení mi sestra dala potvrzení, kdybych si ho nechala u pojistovny proplatit. Chci se zeptat na postup. Musím přijít osobně na pojišťovnu? Nebo ji mám kontaktovat, co se vyplňuje, kam se posílají penize od pojistovny a jak dlouho proces trva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6565
2.6.21 13:38

Mám VZP, šla jsem na pobočku, sepsala se žádost, číslo účtu a za 14 dní jsem peníze měla zpět na účtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
2.6.21 13:38

Jak která pojišťovna. U VZP na to mají online formular kde nahrajes foto těhotenské průkazky a dokladu. Nebo tam můžeš jít osobně. Peníze jsem měla do měsíce a účtu a to bylo přes Vánoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
2.6.21 13:43

Podívej se na stránky sve pojišťovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
2.6.21 13:45

Záleží na pojišťovně :nevim: U 211 se vyplní formulář (ke stažení na stránkách) a buď se pošle společně s potvrzením na pojišťovnu, nebo osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
2.6.21 13:50

Na 211 stačilo vyplnit formulář z jejich stránek a k němu přiložit potvrzení od doktora. Já jsem posílala poštou, ale údajně by to mělo stačit jen mailem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
2.6.21 13:56

Záleží na pojišťovně, já na VZP šla osobně, doložila jsem tehotenskou prukazku a uctenku za ten screening a pak mi poslali peníze zpět na účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
2.6.21 13:57

U 207 se stačí zapsat na webu OZP do vitakarty, vyplnit formulář a naskenovat účtenku. Peníze pak pošlou na účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
2.6.21 14:02

Podívej se na stránky své pojišťovny, každá to má jinak. Já mám VZP a vše jsem řešila online na základě návodu, který jsem našla na jejich stránkách ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
2.6.21 15:03

Najeď si na internetové stránky své pojišťovny. Nenapsala jsi, jakou máš, tak ti tu nemůžeme poradit.
Já mám ČPZP, mají aplikaci do telefonu - tam jsem vybrala co chci proplatit, nafotila doklad, těhotenskou průkazku, vyplnila číslo účtu a odeslala. Ještě ten den to schválili a do 14 dní jsem měla peníze na účtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 21:24

Já mám VZP. Byla jsem tam osobně. Předložila jsem těhotenskou průkazku a potvrzení o zaplacení screeningu a do měsíce měla peníze na účtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
3.6.21 11:41

Žádal někdo u 213? Zajímá mě kdy asi proplácí? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
3.6.21 11:42

Někdo má online formuláře, někde se musí na pobočku, většinou to mají na stránkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
3.6.21 14:06

Moc děkuji za odpovědi, to jsem chtěla vědět, díky! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat