Reklama

Poslíčci v 23. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 24.02.09 19:28
Prosiim o radu!!!!

Prosim holky poradte mi…Jsem ve 23 tydnu a vypada to ze mam poslicky…je to mozne? posledni dobou mam krece v brichu jako pri menstruaci, nekdy je to silnejsi nekdy slabsi, je to spojene s bolestmi v krizich a tvrdne mi u toho bricho..nekdy fakt nemuzu ani chodit..myslite ze je to nebezpecne?neumim si to nijak vysvetlit a nevim co mam delat…PROSIM o radu..dekuji :(

Přečtěte si článek: Jak probíhá 23. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alka02
Kecalka 204 příspěvků 24.02.09 19:39

mazej k doktorovi a hezky mu to pověz!
nehci tě strašit, ale já jsem si ve 28 t.t. myslela, že jsem se počůrala, ale byla to plodová voda… :(
a dá se porodit i takhle brzo jako jsi ty… :(

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 19:44

Taky bych jela na kontrolu. Však i pro ten pocit, že je mimčo v pořádku. Já měla to co pisuješ taky a skončila jsem s rožjídějícim porodem ve 24 týdnu na kapačce. Křeče v podbřišku jsem měla také. A když budou doktoři remcat, tak je neřeš. oni tam jsou pro nás a než něco zanedbat… pak pisni

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 24.02.09 19:46

i kdyz to nejsou primo ksilne krece??posledni dny me jen silne boli v krizich ajen trochu boli bricho ale pokazde je tezke a tvrdne… :( tak nevim

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 24.02.09 19:49

:o :o :o no hned rano jdu k doktorovi…me uz to dela asi pres tyden…

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 19:52

No tak to by mohly být poslíci. Ale až budeš mít ty křeče silnější, tak raději jet. Nebo to řekni mudře a ona ti na to tvrdnutí dá magnesium.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 24.02.09 19:54

fakt jsem netusila ze poslicci muzou byt uz tak brzo… :( kazdy mi rika ze to je normalni, ale me se to moc normalni teda nezda…

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 20:05

No většinou je holky mívají při druhém těhotenství. Ale asi je to normální. Uvidíš, co ti řekne mudra, nebo ještě někdo poradí víc.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 24.02.09 20:43

RYCHLE K DOKTOROVI. To je jediná dobrá rada. A moc držím palce. Určitě to bude jen planý poplach. Hlavu vzhůru a hlavně se zkus nestresovat (já vím, že se nám to tady kecá). Tak písni a držím palce.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 24.02.09 21:30

Mazej k doktorovi. A pokud máš možnost, tak klidně na pohotovost. Já byla před čtyřmi týdny. Celý den mě bolelo břicho, ms křeče, průjem, tak si říkám, aha, to jsou ty poslíčci. V noci jsem na toaleťáku našla trochu krve… Tak jsem začala vyšilovat, jela na pohotovost.

Na pohotovosti moc milá dr, vyšetřila mě, změřila čípek. Řekla mi, že do nějakého 35.tt nemám na poslíky nárok 8O Zkrátka tak brzo být nesmí, je tu riziko, že se rozjede porod.

Taky mi našla zánět, kterého si jaksi má dr nevšimla… Prý to mohlo být z toho. Ve výsledku to byl streptokok. Dostala jsem Klion, magnézko v tabletách a absolutní klid na lůžku.

A břicho mi tvrdne od 18.tt, ale bezbolestně.

Držím palce, ať je vše v pohodě

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 24.02.09 21:38

jo jo souhlasím s holkama.. nepanikař.. zatím si naordinuj co největší klid.. a pokud máš magnezium tak ho rozpusť a pij!
od nás holky z diskuse měly tvrdnutí taky hodně brzy.. a vše dotáhly do zdárného konce! jen to musí vědět doktor!
rozhodně je to nebezpečné.. protože některé tvrdnutí a bolesti nemusí otvírat děložní hrdlo.. ale některé jo! a to musí posoudit tvůj gynekolog!
takže zítra bych hned zavolala a domluvila se s ním!
ať vše dobře dopadne!

asha
Nadpozemská drbna 29587 příspěvků 24.02.09 22:15

Ahoj,
poslicci to nejsou, je to spis tvrdnuti. Mela jsem ho pokazdy a zacalo to kolem 20.tt. Pri prvnim jsem brala max. davky magnezia a hodne lezela, s druhou jsem dvakrat byla na kapackach a pak brala zas max. davky magnezia…a ted uz mne to nevzrusuje, protoze pak jsem rodila normalne dva dny. Dulezity je, aby se nezkracoval cipek, to ti rekne dr. U mne to nikdy k otvirani nevedlo, takze ted uz nebudu brat ani to magnezko, je to citlivou delohou…pohyby jsem vzdycky citila dost brzo a tohle je holt pokracovani.
Zajdi k dr. pro uklidneni, a drzim palce, at je to tohle…je to neprijemny, ale da se s tim zit ;)

A to tvrdnuti nekdy bolet muze, zalezi na citlivosti.

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 24.02.09 22:55

Ahoj, ja mela MS krece vpodstate od zacatku tehu plus tvrdnuti od 15 tydne.. Jednou jsem skoncila na Mg kapackach, jinak Magnosolv, klid. rezim.. Cipek se mi nastesti nezkracoval.. Takze to nemusi znamenat, ze porodis predcasne :wink:
Ja nakonec tyden prenasela (a to jsem nemela ani posliky :D - pocas toho prenaseni rozumnej :wink: )
Pohyby jsem teda citila take hodne brzo!! A rodila jsem 22 hodin, takze zaver stejny jako ASHA :arrow: holt citliva deloha!

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 25.02.09 10:57

Za prvního dítka mi často a na dlouho tvrdlo břicho. Šli jsme třeba venku a já musela zastavit a třeba 15 min čekat, než to přejde a pak se to ještě opakovalo. Pomáhal klid. Magnézko jsem nebrala. A dr asi ani neřekla? :oops: Asi mi to nepřišlo nenormální.

Ale každopádně - pokud tě to vyvádí z míry - běž k dr. Jako, že jdeš. Ale neboj:-)
A dej vědět, jak jsi dopadla.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 25.02.09 19:12

Ahojte holky, tak by to melo byt podle doktora v poradku, sice je to podle neho hodne brzo na takove tvrdnuti, ale jinak je vsechno ok…predepsal mi akorat magnesolv a to je vse…moc dekuji za rady… :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >