Před menstruací jsem měla bolesti v levém vaječníku

Anonymní
29.1.20 12:22

Prosím jen zkušenosti

Ahojky dámy, 5 dni jsem měla spozdenou menstruaci a dnes se dostavila, krvacim malinko, spis hnědá barva. Před menstruaci jsem měla bolesti v levém vaječníku, mám větší prsa a bradavky jsou tmavší, nějaké zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.1.20 12:30

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.1.20 12:33

Jo.

• Nahlásit
  • Citovat
15802
29.1.20 12:37
@Anonymní píše:
Ahojky dámy, 5 dni jsem měla spozdenou menstruaci a dnes se dostavila, krvacim malinko, spis hnědá barva. Před menstruaci jsem měla bolesti v levém vaječníku, mám větší prsa a bradavky jsou tmavší, nějaké zkušenosti?

a?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
29.1.20 12:40

Dojdi do lekarny. Tam rekni, ze chce tehotensky test. Ten vyndej rano doma z krabicky a bud pocurej nebo namoc po rysku. Podle navodu, ktery najdes v krabicce, odecti vysledek. Pokud ukaze, ze jsi tehotna, zavolej na gyndu. Pokud ne, zavolej na gyndu. Neni zac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5860
29.1.20 12:41
@Anonymní píše:
Ne.
@Anonymní píše:
Jo.

Hrdinky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36034
29.1.20 12:43
@kve-tinka píše:
Hrdinky :roll:
:mrgreen: To není o hrdinství, ale kdybych napsala jo pod nickem, neladilo by to s předchozím anonymem.
A na blblou otzku, blbá odpověď.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
29.1.20 12:47

Ano. Byla to cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13663
29.1.20 12:48

Bohužel ano, mám zkušenosti. Takový diskuze se tu objevují denně aspoň ve třech vydáních a už tady všem lezou krkem. Kup si test nebo křišťálovou kouli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10840
29.1.20 13:35

Zkušenost s čím? Se zpožděnou ms? Ano. S následnou ms? Ano. S hnědým spinenim? Ano? S bolesti, změnou citlivostí prsou či barvou bradavek? Ano. A k cemu ti moje odpovědi budou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 13:47
@Anonymní píše:
Jo.

Nevíš co by to mohlo být? Nebo tak??? Promiň tohle zažívam poprvé děkuji :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
6320
29.1.20 13:47
@Baba píše: :mrgreen: To není o hrdinství, ale kdybych napsala jo pod nickem, neladilo by to s předchozím anonymem.
A na blblou otzku, blbá odpověď.

Nápodobně. První anonym je muuuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
29.1.20 13:51
@Anonymní píše:
Nevíš co by to mohlo být? Nebo tak??? Promiň tohle zažívam poprvé děkuji :relaxed:️

OMG :zed: :zed: tohle fakt existuje :P autorko, zrovna jsem se podivala do kristalove koule a je to projev pokrocileho stadia demence :pankac: a ver nebo ne, rozuzleni ti da jen tvuj gynekolog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5763
29.1.20 13:59
@Anonymní píše:
:roll: :zed: Co asi? Cokoliv… anovulační cyklus, hormonální nerovnováha, cysty, těhotenství, zánět… nebo taky ani jedno z toho :roll: My ti do dělohy a na vaječníky nevidíme :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5693
29.1.20 14:28
@Anonymní píše:

To se stává…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama