Vyvolání menstruace pomocí prášku ESTROFEM PROVERA

Anonymní
29.1.20 09:46

Vyvolání menstruace pomocí prášku ESTROFEM PROVERA

Ahoj všem… 9.11.2019 jsem dobrala antikoncepci a po MS už jsem žádnou nenasadila s účelem snažení se o miminko… Od vysazení jsem měla MS v listopadu i v prosinci.. Ovšem v lednu se MS už nedostvila hned jsem si myslela ze už se zdařilo a byla jsem překvapená že by se zadarilo tak brzo. Po zpoždění 4 dnech MS jsem si udělala test a nic… K tomu se mi furt vraceli žaludeční šťávy a měla jsem divné chutě a vše mi smrdělo.. Čekala jsem ještě na ale dnů později a udělala si test znovu a nic. Čekala jsem stále ale přidávalo se mi bolest v podbříšku až to bylo k nevydržení a rozhodla jsem se ject na gynekologii ovšem jsem zjistila že můj gynekolog že dne na den skončil a měl tam zástup která tam byl jen ve středu ????????‍♀️???? (byl čtvrtek) co celém dni bolesti jsem se vydala na pohotovost (12 dnů zpoždění) kde mi udělali test a zjistili že opravdu těhotná nejsem a udělali vaginální UTZ kde nebylo také vidět nic ze bych byla těhotná ovšem mi našli cystu na vaječníkách a doporučili mi abych si sehnala gynekologa který mi vyvolá MS a s tím by mi ta cysta měla odejít. Našla jsem si gynekologa hned druhý den jsem k němu jela ten mě vyšetřil a dal mi prášky PROVERA 500mg 2 tablety denně a ESTROFEM 2mg 1 tabletu denně… Obojí po dobu 6 dnů po té by se mi měla dostavit MS. Má někdo zkušenosti s těmito prášky pomohly vyvolat MS? Děkuji za odpověď a Omlouvám se za dlouhé štíty :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama