Babystar fertilsafe PLUS nebo Conceive plus lubrikační gel?

Anonymní
29.1.20 09:19

Babystar fertilsafe PLUS nebo Conceive plus lubrikační gel?

Holky,

máte některá zkušenost s těmito lubrikačními gely na podporu početí? S přítelem se snažíme o mimi a zatím bez výsledků. Uvítám každou vaši zkušenost. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

862
29.1.20 09:26

Četla jsi složení? Vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 09:30

@Berry77 Četla, ale bohužel už nevím jak bych si mohla pomoci. :nevim: Chtěla jsem zkusit cokoli..

• Nahlásit
  • Citovat
29.1.20 09:30
@Anonymní píše:
Holky,máte některá zkušenost s těmito lubrikačními gely na podporu početí? S přítelem se snažíme o mimi a zatím bez výsledků. Uvítám každou vaši zkušenost. Díky :)

Netusim jak ste na tom po zdravotni strance s partnerem. My sme se snazili 4 mesice a jsme ok. Zacala jsem jen predtim jist vic ovoce a zeleniny a plus nektere vitaminy v tabletkach co jsou dulezite v tehotenstvi. Jako treba listovku. A namisto lubrikantu pouzivam kokosovy olej. :nevim: Hlidala jsem si ovulaci pomoci ovulacnich testovacich prouzku a pak sem min. 20 min.po styku lezela s nohama na polstari v klidu. Zadarilo se nam po 4 mesicich. Vic sme pro to nedelali… 8) Rikali sme si bud to prijde a nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 09:37

@Dragonsqueen S lékařkou jsem to zatím neřešila, snažíme se 10 měsíců, a já vím, že to není bůh ví jaká doba, jen mě to začíná znepokojovat a na psychice mi to také nepřidá. Kolikrát jsme zkoušela najít si různé koníčky, nějak se zabavit, aby myšlení šlo někam jinam, ale je to děsně těžké. Listovku také beru, už třetí měsíc, v prosinci mi byla nalezena cysta, po lécích od dr nemizela, vyčetla jsem, že jsou dobré kapky gynex a musím říct, díky bohu jsem bez cysty. Dám tomu ještě čas a pak to začnu řešit. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.1.20 09:52
@Anonymní píše:
@Dragonsqueen S lékařkou jsem to zatím neřešila, snažíme se 10 měsíců, a já vím, že to není bůh ví jaká doba, jen mě to začíná znepokojovat a na psychice mi to také nepřidá. Kolikrát jsme zkoušela najít si různé koníčky, nějak se zabavit, aby myšlení šlo někam jinam, ale je to děsně těžké. Listovku také beru, už třetí měsíc, v prosinci mi byla nalezena cysta, po lécích od dr nemizela, vyčetla jsem, že jsou dobré kapky gynex a musím říct, díky bohu jsem bez cysty. Dám tomu ještě čas a pak to začnu řešit. :?

Ono i deset měsíců je na psychiku dost :think:
Pokud máš dobrou doktorku, ať ti udělá hormonální profil a štítnou + průchodnost vejcovodů, muž by měl mít spermiogram. Tohle je základ, bez kterého nemá smysl řešit další věci, tímhle bych začínala :mavam:
Hledat si nové koníčky a kupovat drahé preparáty je cesta nikam, pokud jsi pragmatik a miminko chcete, jdi spíš jistější cestou přes doktory.

• Nahlásit
  • Citovat
29.1.20 10:18

Conceive plus

Ahoj!

My se snažili více než rok, spermiogram byl dobrý, takže mě neskutečně překvapilo, když po použití Conceive plus jsem našla dvě čárky. Už jsem byla objednaná na laparo atd.. A nakonec asi díky lubrikantu se zadařilo. Mohu ho jen doporučit za zkoušku nic nedáš! Já měla i ten s tím aplikátorem.. Pro jistotu.. Jinak hormonální profil jsem měla dobrý, štítnou žlázu pod kontrolou a další krok byla ta laparoskopie… Ten gel je ale malý zázrak, protože díky němu dokáží „mršky“ plavat rychleji a i déle čekat.. Netvrdím, že je 100 % úspěšný, ale u nás se na poprvé opravdu zadařilo :) :)

Příspěvek upraven 29.01.20 v 10:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 10:20
@Anonymní píše:
Ono i deset měsíců je na psychiku dost :think:
Pokud máš dobrou doktorku, ať ti udělá hormonální profil a štítnou + průchodnost vejcovodů, muž by měl mít spermiogram. Tohle je základ, bez kterého nemá smysl řešit další věci, tímhle bych začínala :mavam:
Hledat si nové koníčky a kupovat drahé preparáty je cesta nikam, pokud jsi pragmatik a miminko chcete, jdi spíš jistější cestou přes doktory.

Na štítnou žlázu beru euthyrox 50,podle testu od praktické dr vše ok, v normě. To víš, že bych nejradši dr řekla ať něco zkoukne, ale spíš se bojím, že mě odbyde tím, že jsem mladá a že je brzy. :( o ten rozbor u gynekolozky si můžu ale zažádat vid, to by nemusel být takový problém, i když to ještě není tak dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.1.20 10:22

@rozina01 díky za odpověď, a u dr bylo vše v pořádku, nebo jste to ještě neřešili? Kromě toho, že jste měli výsledky spermiogramu a byla si objednaná na laparo.

• Nahlásit
  • Citovat
29.1.20 10:27

U doktora bylo vše v pořádku, hormonální profil OK, štítná žláza OK, již jsme to s doktorem řešili a on už viděl jedinou možnost v laparoskopii a pak už by se mnou nevěděl co dál a vyexpedoval mě na nějakou kliniku s umělým oplodněním… Jezdila jsem i na folikumetrii, no děs, kdybych věděla dřív, že si může gelem takto pomoct tak to použiji hned… On ten gel je dobrý, mršky plavají rychleji a dokáží i déle počkat, takový malý zázrak pro mě :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 10:47

@rozina01 jeee já si vůbec nevšimla, že jsi mě otázky zodpovedela už v předchozím příspěvku, promiň ;) tak já ho asi koupím, sice to není levná sranda, ale myslím, že už mě to nezabije.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
29.1.20 11:04

Ona ta pětistovka není mnoho když na druhou stranu vezmeš, že já pak jezdila i 3* týdně na měření vajíček (nemám gynekologa v místě bydliště, ale 20 km dojíždění k němu,)… Dělej jak myslíš a držím palce, ať se ti brzy v klidu zadaří!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 11:06

Jinak na otehotnet.cz jsou ceny leckdy příznivější!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.1.20 11:12

@rozina01 to jsme na tom stejně, taky za ním odjíždím. Moc dekuju! Když se zadari, dám vědět! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
171
6.2.20 09:31

Ahoj holky, snad mi jeste nekdo odepise. Vcera jsme zkouseli poprve s pritelem FertilSafe a nevim zda je to normalni ale on nas zacal jakoby „hrat“. Ja jsem se uplne lekla. Tak nevim za nam nesedi nebo jestli je to normalni. Jako nic vic se nestalo ale vydesilo me to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama