Je možné, abych byla těhotná, když jsem měla MS? Pozitivní test

Anonymní
2.4.21 08:34

Prosím máte někdo stejnou zkušenost?

Dobrý den, snažíme se o dítě 2 roky, z toho jednou ZT vloni na jaře. Poslední MS proběhla od 19-22. 3. Přišla o 5 dní déle než měla. Nejdříve to bylo slabe špinění cca 3 dny a pak krev. Většinou spinim jen jeden den před MS. Cca 8 DC jsem začala opět spinit pak asi 3 dny nic a teď znovu. Nevím co mě to včera napadlo ale bylo mi ráno špatně na zvracení a do toho to špinění udělala jsem si v 6 večer test a objevila se druhá čárka sice slabší ale je tam. A proto se chci zeptat jak je možné abych dostala MS a přesto byla těhotná? Stalo se to někomu a dopadlo to u vás dobře? Už jsem fakt zoufalá, tak mě prosím neukamenujte :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.4.21 08:44

U mě to bylo mimodelozni těhotenství. Co to bude u tebe nikdo neví. Bez k lékaři.

• Citovat
  • Nahlásit
828
2.4.21 08:50

Taky bych to viděla spíš na nějaké nevydarene… Každopádně bych šla k lékaři, kdyby tě chytly nějaké velke bolesti, nečekej až na úterý a jed na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
2.4.21 09:26

Mohlo by to byt i biochemko z minuleho cyklu.. Mne se neco podobneho stalo v lete, tedy bez toho spineni. Mela jsem pozitivni dva testy uprostred cyklu, jen jeden den. Druhy den uz ne. Usoudila jsem, ze jsou to vadne testy, byly takove divne 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 09:45

Chjoo já se asi zbláznim :,( Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
1414
2.4.21 14:14

Stalo se mi v listopadu. „MS“ došla přesně v termínu, byla dokonce neobvykle silná a o dva dny delší než obvykle. V „novém“ cyklu mi něco nesedělo, asi především vysoká bazální teplota mimo jiné. Cca v 17DC jsem dělala test a tam dálnice. Nyní jsem v 6.měsíci, ale být tebou jdu co nejdřív na kontrolu a moc se na těhotenství neupínám, může se jednat o neprosperující nebo i mimoděložní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat