Prosím o pomoc.

1785
12.7.05 14:25

Ahojka, tohle se sice netýká přímo mně, tedy v tom smyslu, že už zaplaťpánbůh zdravé díťátko mám. Ale pracovala jsem před MD deset let ve směnném provozu na rizikových pracovištích a mnoho mých kolegyň se s problémy potýkalo a potýká.
Ale asi bys potřebovala přímo jejich konkrétní údaje, co..? Pokud by ti to k něčemu bylo, aspoń bych přispěla příběhy několika z nich, jak si to pamatuju, ale bylo by to tak nějak jen orientační:-/

Hodně štěstí při studiu a dík za tohle opomíjené téma za všechny sestřičky…:-)

Linda a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
12.7.05 15:37

neplodnost

Ahoj Hani.Téma které jsi si zvolila je opravdu důležité a můžu říct, že jsem ještě nic na toto téma nečetla. Já sice nepracuji ve zdravotnictví ale spadáme pod min.obrany. Asi ti taky moc nepomůžu, protože zrovna čekám první miminko. Pracovala jsem na 25 hodinové směny také na rizikovém pracovišti. Naštěstí jenom necelé dva roky.Hned jak jsem měla podle krve potvrzené těhu tak jsem šla na neschopenku.Měla jsem nějaké zdrav.problémy. Na svoje místo jsem se už ale stejně nemohla vrátit.Patří to přímo mezi zakázaná pracoviště pro těhotné a kojící matky. Chtěla jsem ti popřát aby se ti ozvalo dost adeptů ale to bych si (a ostatním)rozhodně nepřála.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama