Tají snad něco?

19
11.1.21 12:10

Prosím o radu a názor

Dobrý den chtěla bych se zeptat na Váš názor, jsme spolu s přítelem už cca rok a půl. Bydlíme spolu, přítel má nemanželské dítě na které platí řádně alimenty, jednou mesíčně za ním jezdíme. V předešlém vztahu to u něj krachlo protože si ex našla jinýho chlapa. U nás je to ve vztahu celkem fajn až na sex. Mýho přítele se mnou sex nebaví. Vystřídal za ty 3 roky co ho opustila ex spoustu žen (vztahy neměl, nezamiloval se). Zatímco on je v posteli teprve mým 2hým. Nemám tolik zkušeností a jeho to nebaví (možná i proto že jsem celkem náročná). Na něžnosti ho moc neužije, nedává pusu, neříká jen tak miluji tě, neobjímá občas pohladí nebo obejme když ležíme v posteli. Na to už jsem si zvykla je to prostě jeho povaha dopracovávala jsem se k němu docela dlouho ze začátku vztahu když jsme vedle spolu spali a ja ho objala tak se lekl… no nic to není až tak mým problemém. Jediné co mě momentálně štve, je to že mu začla psát bývalá kolegyně z práce která ma přítele a 2 děti. Chce se s ním sejít, chtěla jeho tel číslo, a tak. Přítel mi zprávy sám přeposlal aniž bych si o něco řekla, a pak je zničehonic začal přede mnou mazat, celé konverzace. (Máme přístup do svých tel.) Když se ho zeptám proč to maže tak říká že jsem žárlivá a on to nehodlá poslouchat, a že mi do toho nic není. Proč to dělá? Nevím jestli něco tají, nebo ne. Podrývá mi tím mou důvěru ke mě. Co by jste dělaly vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
345
11.1.21 12:15

Pro mě nepředstavitelný přístup přítele. Zřejmě si honí ego tím, že se naparuje jaký je o něho zájem. Dělat toto po roce a půl, kdy vyprchává prvotní zamilovanost - dala bych si pozor, jestli to nejí jeho „standard“. A jestli ho nudí sex s tebou, jak to asi dopadne?

Příspěvek upraven 11.01.21 v 12:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
11.1.21 12:15
@Renca2911 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat na Váš názor, jsme spolu s přítelem už cca rok a půl. Bydlíme spolu, přítel má nemanželské dítě na které platí řádně alimenty, jednou mesíčně za ním jezdíme. V předešlém vztahu to u něj krachlo protože si ex našla jinýho chlapa. U nás je to ve vztahu celkem fajn až na sex. Mýho přítele se mnou sex nebaví. Vystřídal za ty 3 roky co ho opustila ex spoustu žen (vztahy neměl, nezamiloval se). Zatímco on je v posteli teprve mým 2hým. Nemám tolik zkušeností a jeho to nebaví (možná i proto že jsem celkem náročná). Na něžnosti ho moc neužije, nedává pusu, neříká jen tak miluji tě, neobjímá občas pohladí nebo obejme když ležíme v posteli. Na to už jsem si zvykla je to prostě jeho povaha dopracovávala jsem se k němu docela dlouho ze začátku vztahu když jsme vedle spolu spali a ja ho objala tak se lekl… no nic to není až tak mým problemém. Jediné co mě momentálně štve, je to že mu začla psát bývalá kolegyně z práce která ma přítele a 2 děti. Chce se s ním sejít, chtěla jeho tel číslo, a tak. Přítel mi zprávy sám přeposlal aniž bych si o něco řekla, a pak je zničehonic začal přede mnou mazat, celé konverzace. (Máme přístup do svých tel.) Když se ho zeptám proč to maže tak říká že jsem žárlivá a on to nehodlá poslouchat, a že mi do toho nic není. Proč to dělá? Nevím jestli něco tají, nebo ne. Podrývá mi tím mou důvěru ke mě. Co by jste dělaly vy?

Jsi si tím jistá, že je to to jediné? A ta esej o tom, jak ho nudí sex s tebou a že se leka při jakémkoli náznaku neznosti, to nic? Kdyby sis byla jistá jeho láskou k tobě, tak nějakou kolegyni neresis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
11.1.21 12:18

@Silverine247 už se neleká to bylo ze začátku :) Vím že mě miluje, jen mě pronásledují mé špatné zkušenosti s muži nevěrníky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
11.1.21 12:19

Nechápu, proč si vzájemně čumíte do telefonů. To snad nikdo normální nedělá. V životě by mě nenapadlo vzít manželův telefon nebo počítač a něco si v něm číst nebo hledat. Takže ano, nic ti do toho není.
Třeba s ní probírá váš vztah a to asi nechce abys četla a nebo si píšou nějakou erotiku a to bys asi taky úplně vidět neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3702
11.1.21 12:19

Jeho IQ je jinak v pořádku? Nedjřív tě vyburcuje, pak maže.. sex na houby, objetí a vyznání žádné.. Takže otázka zní jasně : Proč spolu vůbec jste? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.1.21 12:23

Zeptala bych se narovinu a řekla mu, že ti to není příjemný. Jestli ti něco tají, ať to vyklopí rovnou a nedělá kolem všeho zbytečný cavyky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
11.1.21 12:37

Nebyla bych s chlapem, který by mi natvrdo řekl, že ho sex se mnou nebaví. Podle mne je soulad v sexu jedním z pilířů vztahu,
Napadá mne, neříká ti to o tom sexu kvůli tomu, abys mu tak nějak tolerovala bokovky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
11.1.21 12:42

@ropucha 02 to nevím řekl to snad jen jednou že ho to nebaví. Spíš to na něm trochu vidím.
Jinak je zastáncem toho, že je věrný, protože tak byl vychován. Ale mě straší předchozí zkušenosti o tom to je nevím jak se od nich oprostit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
11.1.21 12:44
@Renca2911 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat na Váš názor, jsme spolu s přítelem už cca rok a půl. Bydlíme spolu, přítel má nemanželské dítě na které platí řádně alimenty, jednou mesíčně za ním jezdíme. V předešlém vztahu to u něj krachlo protože si ex našla jinýho chlapa. U nás je to ve vztahu celkem fajn až na sex. Mýho přítele se mnou sex nebaví. Vystřídal za ty 3 roky co ho opustila ex spoustu žen (vztahy neměl, nezamiloval se). Zatímco on je v posteli teprve mým 2hým. Nemám tolik zkušeností a jeho to nebaví (možná i proto že jsem celkem náročná). Na něžnosti ho moc neužije, nedává pusu, neříká jen tak miluji tě, neobjímá občas pohladí nebo obejme když ležíme v posteli. Na to už jsem si zvykla je to prostě jeho povaha dopracovávala jsem se k němu docela dlouho ze začátku vztahu když jsme vedle spolu spali a ja ho objala tak se lekl… no nic to není až tak mým problemém. Jediné co mě momentálně štve, je to že mu začla psát bývalá kolegyně z práce která ma přítele a 2 děti. Chce se s ním sejít, chtěla jeho tel číslo, a tak. Přítel mi zprávy sám přeposlal aniž bych si o něco řekla, a pak je zničehonic začal přede mnou mazat, celé konverzace. (Máme přístup do svých tel.) Když se ho zeptám proč to maže tak říká že jsem žárlivá a on to nehodlá poslouchat, a že mi do toho nic není. Proč to dělá? Nevím jestli něco tají, nebo ne. Podrývá mi tím mou důvěru ke mě. Co by jste dělaly vy?

Take mazu nevhodne zpravy. Proc bych to mel mit v telefonu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
11.1.21 12:47

Nepochopím tohle vzájemné projíždění telefonů.
To je snad opak důvěry.
Soukromí je základní lidská potřeba - jen jí mají lidé různou míru - ne nějaký problém, který se ve funkčních vztazích odstraňuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
11.1.21 12:49

První věc. Nebaví ho s tebou sex? Tak to je jedno otázka času, když začne brousit jinou.. Promiň. Sex je jednom z pilířů úspěšného vztahu. Jste spolu relativně chvíli, aby ho ten sex přestal bavit.. My jsme spolu přes 5 let jedno dítě druhé na cestě a sex nás pořád baví. Ano je ho méně někdy to už není co to bejvalo, ale jsme na stejné vlně.
Druhá věc. Přístupné telefony? Špatně. Kdo hledá vždycky najde. My si nikam nelezeme, když bych měla podezření řeknu ať to ukáže, když neukáže tak asi je něco blbě.
No a to je asi vše. Třetí věc je asi ta, že nejspíš už si s ní píše něco co ti ukázat nechce :nevim:
Já bych šla o dům dál. K někomu kdo se na tebe vrhne i po X letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
11.1.21 12:52

Tobě vyhovuje tento vztah? Je to tvůj život, ale ty jsi objímací, mazlící typ a on je přesný opak, sex s tebou ho nudí. Toho bych poslala o dům dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6223
11.1.21 12:57
@Renca2911 píše:
@ropucha 02 to nevím řekl to snad jen jednou že ho to nebaví. Spíš to na něm trochu vidím.
Jinak je zastáncem toho, že je věrný, protože tak byl vychován. Ale mě straší předchozí zkušenosti o tom to je nevím jak se od nich oprostit

Kdyz ho to s tebou nebavi, tak je jen otazka casu, nez ho to zacne bavit s jinou. On vi, ze jsi zarliva a umi v tom chodit, tak ti rika to co chces slyset.

Zamysli se radsi nad sebou, proc si vybiras tyto typy. Tohle co pises nema budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8629
11.1.21 12:58

Sex ho s tebou nebaví-špatné. Lézt si vzájemně do telefonů - špatné. Ty jsi kontaktní typ, on netykavka-špatné. Váš vztah nemá moc šancí na úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat