Pocity po rozchodu

Anonymní
11.1.21 11:22

Pocity po rozchodu

Ahoj, zajímá mě, vy které jste se rozhodly ukončit vztah a máte malé dítě, jaké jwte měly pocity po rozchodu.

Vím, ze jsem udělala správně, spravit to už nešlo(manžel nechtěl, jen ten poslední krok neudělal on), ale mívám často pocity smutku, nostalgie, dost velkou lítost. Jak jste to prožívaly vy?

Dekuju za sdílení zkušeností. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
11.1.21 11:35

Z toho si nic nedělej. Rozchod je zkrátka potřeba procítit. Nevim, jak to mezi vámi bylo, ale jestliže nakonec došlo k rozchodu, tak to asi žádná sláva nebyla. Věnuj se sobě, užívej si čas se svým dítětem. Ta bolest tam ještě nějakou chvíli bude, ale můžeš mi věřit, že jedno ráno se vzbudíš a bude už navždy pryč. Hodně sil. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 11:44

Tak já se přidám. Jsem ve stejné situaci, akorát se na to ukončení porad chystám a mám z něho hrozný strach. :( Nejen to definitivně vyřknout, ale i z toho, co nastane- rozvod, dělení financí, péče o děti, jak to vubec vsechno psychicky ustojím… A ještě v téhle deb.lni době…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 20:36

Je to opravdu hrozný zážitek, ale přátelé ti se z toho dostat

• Citovat
  • Nahlásit
20
14.1.21 15:52

Tak ti přeju ať se z toho brzo dostaneš.. já naštěstí takhle velkou věc ještě řešit nemusela. V minulosti nějaké rozchody byly, ale ne v manželství. Nastěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat