Utnutí komunikace

Anonymní
10.1.21 21:23

Utnutí komunikace

Ahoj holky, možná mi žádná nedokáže poradit, ale rad bych znal váš názor na věc. Pokouším se seznamovat se ženami a nejednou se mi stalo následující. S nějakou ženou si sedneme - ve věku 18-24, píšeme si ve dne v noci o všem možném, sdílíme zážitky, cely den atd, dokonce se i několikrát vidíme a vypadá to nadějně…jenže ze dne na den znicehonic přestanou reagovat. Přitom třeba měsíc i dva psaly úplně v pohodě, samy a první, zajímaly se, scházeli jsme se. A pak najednou toto. Jako by zmizela ze světa. Přitom na sociálních sítích jsou on-line furt.
Nikdy si to nedokážu vysvětlit a pak se tím trápim třeba i par měsíců. Ty vzpomínky, propsane dny i noci, poznávání se..proč si takto hrajou holky s emocemi? Už žádným ani nevěřím a nedoufam, ze nějakou dobrou poznám.

Cele noci pak přemýšlím co jsem mohl udělat špatně, všechny ty myšlenky, vzpomínky, teorie co se mnou je..já vám nevím. Asi mi neodpovite, ale budu rad za názor a nebo zkušenosti. Stát se to jednou fajn, beru. Ale zažil jsem to hodnekrat bohužel. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2613
10.1.21 21:30

Kdyz jsi se seznamil normalne ne online, tak to dopadlo stejne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 21:32

Seznamoval jsem se jen on-line vždy. Ale to by snad nemělo mít vliv, když jsme se pak ve všech případech stýkali venku.

• Citovat
  • Nahlásit
10.1.21 21:32

Nema o teba zaujem, spoznala niekoho ineho a ten cas venuje jemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6114
10.1.21 21:33

Online seznamovani ma vyhodu, ze si jde psat s xx dalsimi naraz a ten nejlepsi postupuje do dalsiho kola. Zbytek je zapomenut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9344
10.1.21 21:45

Omez psani, setkej se co nejdriv a presun kontakt z virtualna do realu.
Neco intimnejsiho behem toho setkavani probehlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
10.1.21 21:51

Pokud využíváš seznamky, tak je běžné, že si lidé píší a následně se schází s více lidmi, ze kterých si pak vyberou jednoho (a nebo taky nikoho). A to, že z ničeho nic utnou kontakt - holt pro některé lidi je jednodušší začít člověka ignorovat než napsat „nemám o tebe zájem“. Říká se tomu ghosting a prý je to teď moderní. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 21:53

Dekuji za odpovědi. Nic víc v reálu neproběhlo. Ale nejde teď o jednu konkrétní holku, ale celkem už asi o 4 případy. Samy mi rikaly venku jak jsou radí ze jsme se poznali a tyhle věci kolem. Jen mi nejde do hlavy důvod proč to dělají. Přeci jsme si rozuměli a jestli někoho našly, klidně to můžou říct a můžeme byt kamarádi. My přímo s žádnou kvůli vztahu ven nechodili, ale proste se jen poznat a kdyby náhodou tak čas ukáže.

• Citovat
  • Nahlásit
1967
10.1.21 22:00

Ono to opravdu dělá to online seznamování. Prostě cítily, že nemá cenu to někam dále posouvat, ale nemají odvahu ti to říci. Já si taky občas s někým pokecám, třeba 14 dní v kuse a pak to skončí (ale od počátku říkám, že jsem zadaná, prostě si jen povídám).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 22:07

Dekuji. Asi mate pravdu. Přesto mě to mrzi. Nejde jen o nějaké dopisování 14 dní. Ale mnohdy to trvá treba i měsíc nebo dva a pravidelně se i schazime, o to víc mě to pak zarazí a mrzi. Ale asi s tím nic nenadelam :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 22:08

Už mám úplně strach zkusit se seznámit s někým. Protože se to uricte stane znovu :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 22:08
@Anonymní píše:
Dekuji. Asi mate pravdu. Přesto mě to mrzi. Nejde jen o nějaké dopisování 14 dní. Ale mnohdy to trvá treba i měsíc nebo dva a pravidelně se i schazime, o to víc mě to pak zarazí a mrzi. Ale asi s tím nic nenadelam :)

Ahoj, pokud jsou ty holky stejně sv*ne jako já, tak je to bohužel dnešní doba. A asi i normální…
Já si s muži jen hraji

• Citovat
  • Nahlásit
1967
10.1.21 22:28
@Anonymní píše:
Už mám úplně strach zkusit se seznámit s někým. Protože se to uricte stane znovu :?

Určitě stane, tak s tím počítej a směle dále do toho. Jediná obrana je jednat stejně, mít toho rozehraného více a citově se angažovat až když si řeknete, že je to vážnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9344
10.1.21 23:04
@Anonymní píše:
Dekuji. Asi mate pravdu. Přesto mě to mrzi. Nejde jen o nějaké dopisování 14 dní. Ale mnohdy to trvá treba i měsíc nebo dva a pravidelně se i schazime, o to víc mě to pak zarazí a mrzi. Ale asi s tím nic nenadelam :)
@Anonymní píše:
Dekuji za odpovědi. Nic víc v reálu neproběhlo. …

A nebude problém v tomhle? Dal jsi aspoň pusu na rozloučenou? I kdyby na tvář? Normální pusu, líbání? Doteky, objetí, držení za ruce?
Nehledáš kamarádku, ale partnerku. Třeba měly pocit, že se k ničemu nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30945
11.1.21 07:50

Hele, ty vypadas, ze nemas moc zkusenosti, zato ta randicka beres hodne vážně. Pořád to totiž mohla byt 4× nahoda. Ale ty uz se z toho hroutis a jsi temer odrazen. Mozna tlacis na pilu, pises si, schazis se s holcinou a hned ti vybujej predstavy a ji treba jeste ne a zacne byt pod tlakem, tak se radeji stáhne.

Hele, ber to s lehkosti, jeden zkušeny proutnik rika: je, 9 nechce, desata da. To je statistika :lol: a bez baby (nekolika) nebyl ani den :jazyk:

To upnuti se/delani velkolepych planu do budoucna proste neni sexy ;)

Jo, a statisticky: nakonec si nekoho najde fakt skoro kazdej, tak neboj :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat