Začínající vztah s kamarádem a jeho bývalá žena...

Anonymní
29.7.11 19:06

prosim o radu ... co byste udelaly vy?

ahojky … jsem v situaci jak to rict … je to na dlouhe povidani … kde zacit.....
jsem s dcerkou sama … po nejake dobe jsem si nasla pritele ..respektive dali js´me se dohromady s kamaradem … manzelka od nej odesla k jinemu a my spolu travili tak nejak pote vic a vic casu az jsem nabyla dojmu , ze nam spolu bude fajn … a ono i je…jen nevim zda rict bohuzel ci bohudik…
jenze jak to napsat co nejstrucneji… jeho zatim porad manzelka zacla vystrkovat ruzky … dnes byli v bance kvuli vyrizeni ohledne bytu atd atd…prisel sklesly .. tak nejak padlo spoustu slov a vet a mezi tim padlo , ze zaden vztah nechtel a je do nej tlacen …podotykam , ze ho do niceho netlacim ani jsem netlacila…sam prisel s tim , abych sla s malou k nemu … a ted?? Nevim jak dal … jeho kopretinka mu pred chvili napsala , ze by byla rada , kdyby byli jako kamaradi , ale ze pokud bude semnou tak ani nahodou … pry ji pomlouvam a roznasim o ni drby… popravde jednou jsem jednomu cloveku o ni pouze rekla svuj nazor jinak jsem se o ni s nikym nebavila natoz o ni cokoliv roznasela… uprimne receno v tomhle ji mam u prdele…ale ..kladu si otazku …zustat a vydrzet nebo jak to rict …sbalit se a jit , aby nedelala potize nekomu koho miluji a na kom mi zalezi :-( A to nejlip jak bude v praci , aby az prisel my tu nebyly :-( Nechat jen dopis , ze pokud o nas stoji tak at se ozve az si to vyridi s ni??? Ja nevim jsem zoufala a chce se mi brecet … nejhorsi na tom je , ze ted uz vubec nevim na cem jsem … pred nejakou dobou jsem si rikala , ze to pomyslne stesti konecne na me sedlo taky a ted…??? Opet se vse hrouti jako domecek z karet :-( :cry: :cry: :cry: omlouvam se , ze zacinam anonymem … S.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3141
29.7.11 19:15

A máš kam jít? Jestli jo, tak to udělej tak, jak jsi psala. To je dobrej způsob,jak mu dát prostor, aby si utřídil myšlenky a zjistil, jestli je pro něj důležitější minulost (ex) nebo budoucnost…a jestli ta jeho budoucnost jsi ty. Podle mého názoru když si sám definitivně neujasní, co vlastně chce, tak to teď možná nějak vyžehlíte a budete to pytlíkovat dál, ale semínko pochybnosti zůstane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.11 19:18

me2dova … ano mame kam jit mame byt v Bohumine … zvazuju to tak , ze to bude nejlepsi to udelat , ale zas na druhou stranu podle reci jak mluvi vim , ze s ni tak nejak uz nechce mit nic spolecneho a porad rika jak je rad , ze jsme tu s nim , ze nas tady ma tak ja nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3141
29.7.11 19:22

Nj, ale pokud nějaká jedovatá slina paní, která od něj odešla za jiným, stačí k tomu, aby začal o svém novém vztahu pochybovat, tak to asi úplně ujasněné nemá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
29.7.11 19:23

Jaké problémy bys svou přítomností mohla vyvolat. :?: :?:
Vždyt mu hrozí pouze tím ,že nebudou kamarádi :roll: :roll: 8-o
No a co jako?? To je pro něj důvod, aby neměl celý život nějaký vztah??

Myslím, že v tomto případě by ses měla zamyslet nad chováním partnera a pominout výstřelky ex manželky..Ona si jen hraje..Ale tvůj skoropartner vypadá, že nemá jasno..
Chtěj od něj konkrétní odpovědi na kontrétní otázky..Jak co bude a proč..
Nebal kufry a nesnaž se tím demonstrativně něco naznačovat - bude to nepochopeno a akorát to vyvolá lavinu nedorozumnění..
Prostě si promluvte.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.11 19:25

me2dova…vis mam strach , ze tim ze odejdu mu ublizim …na jednu stranu si rikam ze je fajn mit nekoho o koho se muze oprit … i jeho rodice me i malou berou za coz jsem jim nesmirne vdecna ..rodice andulcineho biol.otce o ni nejevi zajem stejne jako on… a rodice partnera ji berou jako svoji … ja osobne uz rodice nemam tak jsem si rikala jak je to fajn , ze bude mit takoveho nahradniho dedu a babicku … vis mam strach , aby to nevypadalo z me strany jako podraz , kdybych odesla …nevim jak to presne rict a vyjadrit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
3141
29.7.11 19:32

hm…tak v tom případě má asi pravdu Lizbeth a zkuste si na férovku vyříkat kdo co z vás od toho vztahu čeká…jestli máš byt, tak odejít můžeš vždycky, tak asi bude lepší to neuspěchat a zkusit vyčerpat všechny další možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
aleachimka
29.7.11 19:34

Souhlasím s lizbeth. Otevřeně si s ním promluv, ať víš, co do budoucna čekat. Rozhodně bych nedoporučovala nějaké sběsilé útěky. Jste dospělí lidi a ne děti a čekat, že ten druhý umí číst myšlenky je dost naivní.

Anonymní píše:
me2dova…vis mam strach , ze tim ze odejdu mu ublizim …na jednu stranu si rikam ze je fajn mit nekoho o koho se muze oprit … i jeho rodice me i malou berou za coz jsem jim nesmirne vdecna ..rodice andulcineho biol.otce o ni nejevi zajem stejne jako on… a rodice partnera ji berou jako svoji … ja osobne uz rodice nemam tak jsem si rikala jak je to fajn , ze bude mit takoveho nahradniho dedu a babicku … vis mam strach , aby to nevypadalo z me strany jako podraz , kdybych odesla …nevim jak to presne rict a vyjadrit :-(
  • Nahlásit
  • Citovat
3141
29.7.11 19:39

Tak samozřejmě že ne mu nechat klíče na stole a čekat, že on bude číst její myšlenky. Myslela jsem spíš odjet a nechat mu na stole dopis, že mi přijde, že nemá v našem vztahu úplně jasno a že bych ho nerada někam tlačila…a ať si to v klidu promyslí, co vlastně chce a až se rozhodne, ať mi dá vědět, že budu čekat. Tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.7.11 19:41

určitě bych si promluvila s partnerem,jak si to přeje on.holky píšou at se zamyslíš nad jeho chováním a že on nemá jasno,nevím,z čeho tak usuzují,já si to nemyslím,naopak píšeš,že Ti přítel říká jak je rád,že tam jste atd.pokud Ti řekne,že mu na bývalé nezáleží a že její kamarádství nepotřebuje a že chce,aby jste byli spolu,neřeš jeho bývalou,at si trhne nohou a buďte šťastní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3866
29.7.11 19:42
me2dova píše:
Tak samozřejmě že ne mu nechat klíče na stole a čekat, že on bude číst její myšlenky. Myslela jsem spíš odjet a nechat mu na stole dopis, že mi přijde, že nemá v našem vztahu úplně jasno a že bych ho nerada někam tlačila…a ať si to v klidu promyslí, co vlastně chce a až se rozhodne, ať mi dá vědět, že budu čekat. Tak nějak.

takhle jsem to myslela nejak…
jinak se odtajnim … radej jednam a rikam nazory takhle …takze nas tesi … sylva a anička :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2803
29.7.11 19:43

Asi ani on sám neví na čem je… možná neví co chce, možná se nového vztahu zalekl… je tisíc možností :nevim: Ale pokud se milujete, máte vyhráno ! Láska hory přenáší :srdce: :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.7.11 19:44

aha,už to čtu,píšeš,že řekl,že žádný vztah nechtěl, omlouvám se,to jsem přehlídla,i tak ale radím přímý rozhovor,jak by si to tedy představoval :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3866
29.7.11 19:44
Šája píše:
určitě bych si promluvila s partnerem,jak si to přeje on.holky píšou at se zamyslíš nad jeho chováním a že on nemá jasno,nevím,z čeho tak usuzují,já si to nemyslím,naopak píšeš,že Ti přítel říká jak je rád,že tam jste atd.pokud Ti řekne,že mu na bývalé nezáleží a že její kamarádství nepotřebuje a že chce,aby jste byli spolu,neřeš jeho bývalou,at si trhne nohou a buďte šťastní :palec:

neco v tomhle stylu mi rekl kdyz cetl co mu napsala a neco takoveho ze v tom pripade kamaradi teda nebudou ji i napsal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102677
29.7.11 19:49
kalimerko píše:
Šája píše:
určitě bych si promluvila s partnerem,jak si to přeje on.holky píšou at se zamyslíš nad jeho chováním a že on nemá jasno,nevím,z čeho tak usuzují,já si to nemyslím,naopak píšeš,že Ti přítel říká jak je rád,že tam jste atd.pokud Ti řekne,že mu na bývalé nezáleží a že její kamarádství nepotřebuje a že chce,aby jste byli spolu,neřeš jeho bývalou,at si trhne nohou a buďte šťastní :palec:
neco v tomhle stylu mi rekl kdyz cetl co mu napsala a neco takoveho ze v tom pripade kamaradi teda nebudou ji i napsal

tak to ale zní fajn,jen bych s ním stejně ještě promluvila,že se chceš ujistiz,že to tak vážně chce.měli děti?jestli třeba tské nemá strach,aby mu ex nekomplikovala styk s dětmi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama