Prosim o radu - Genet Liberec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
newik
Povídálka 23 příspěvků 24.07.09 15:55
Prosim o radu - Genet Liberec?

Ahoj holky prosim Vas o rady nebo zkusenosti. Ted jsem si volala o vysledky tripple testu. A mam smisene pocity. Rekli mi, ze dopadli negativne, ale ze doporucuji kontrolni ultrazvuk v Genetu v Liberci - takze se na ten UTZ v 20tydnu nemam objednavat do Turnova,ale zrovna do Liberce. Pry ze tam maj presnejsi UTZ. Tak se ted hrozne bojim ze je asi neco spatne. Nevite co mohlo na tech testech vyjit spatne?? Sestricka mi k tomu vic nerekla. Myslite ze to zrovna znamena ze mi budou brat plodovku? Nebo by mi to dopredu rekli??? Prosim nemate s tim nektera zkusenost??? Kde to tam vubec je ta genetika?? Dekuju …

Reakce:
nothingn
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 24.07.09 16:10

Newiku,co přesně to znamená ti asi nepoví někdo než doktoři.Já jsem tam byla soukromě na utz a můžu říct,že jsem byla spokojená.Doktor ochotnej i personal.Mrkni na www.gennet.cz a zavolej tam,oni ti rádi poradí a vyjdou vstříc.Moc ti držím palčky,aby to byl jen planý poplach.

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 24.07.09 18:13

Já myslím, že je vše v pořádku. Negativní přece znamená že nic nenašli. A je pravda že v Turnově nemají tak kvalitní UZV jako právě v gennetu. Kdyby bylo něco v nepořádku, už by ti to řekli a doporučili dřívější vyšetření, např tu plodovku. Já měla 1 trim screening taky OK a přesto se ten ve 20tt doporučil. Určitě ti to potvrdí víc těhulí. fakt věřím, že je vše v pořádku, neboj…

Petra Z
Hvězda diskuse 52174 příspěvků 19.12.09 20:04

Nic se neboj a do Genettu se objednej…já tam byla na velkém UTZ taky,testy negativní,ale stejně mě dr.poslala raději tam…byla jsem po umělém,tak pro jistotu.
Jsou tam moc příjemní a hlavně UTZ je kvalitní…
A hned jsem se tam objednala na 4D :mrgreen:
Tak držím palečky,at je vše ok :palec:

janka viragova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.12 20:52
otěhoneni
:)
janka viragova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.12 20:54

Ahoj holky chtela by sem se zeptat jak na oněhoněni uš se oto znažim uš dloho a nic chtěla bych porat odvas jesli mate taky takovi problemi o miminko :|

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >