Prosim o radu - Genet Liberec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

newik
Povídálka 23 příspěvků 24.07.09 15:55
Prosim o radu - Genet Liberec?

Ahoj holky prosim Vas o rady nebo zkusenosti. Ted jsem si volala o vysledky tripple testu. A mam smisene pocity. Rekli mi, ze dopadli negativne, ale ze doporucuji kontrolni ultrazvuk v Genetu v Liberci - takze se na ten UTZ v 20tydnu nemam objednavat do Turnova,ale zrovna do Liberce. Pry ze tam maj presnejsi UTZ. Tak se ted hrozne bojim ze je asi neco spatne. Nevite co mohlo na tech testech vyjit spatne?? Sestricka mi k tomu vic nerekla. Myslite ze to zrovna znamena ze mi budou brat plodovku? Nebo by mi to dopredu rekli??? Prosim nemate s tim nektera zkusenost??? Kde to tam vubec je ta genetika?? Dekuju …

Reakce:

nothingn
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 24.07.09 16:10

Newiku,co přesně to znamená ti asi nepoví někdo než doktoři.Já jsem tam byla soukromě na utz a můžu říct,že jsem byla spokojená.Doktor ochotnej i personal.Mrkni na www.gennet.cz a zavolej tam,oni ti rádi poradí a vyjdou vstříc.Moc ti držím palčky,aby to byl jen planý poplach.

kamiŠ
Generální žvanilka 23784 příspěvků 24.07.09 18:13

Já myslím, že je vše v pořádku. Negativní přece znamená že nic nenašli. A je pravda že v Turnově nemají tak kvalitní UZV jako právě v gennetu. Kdyby bylo něco v nepořádku, už by ti to řekli a doporučili dřívější vyšetření, např tu plodovku. Já měla 1 trim screening taky OK a přesto se ten ve 20tt doporučil. Určitě ti to potvrdí víc těhulí. fakt věřím, že je vše v pořádku, neboj…

Petra Z
Hvězda diskuse 51933 příspěvků 19.12.09 20:04

Nic se neboj a do Genettu se objednej…já tam byla na velkém UTZ taky,testy negativní,ale stejně mě dr.poslala raději tam…byla jsem po umělém,tak pro jistotu.
Jsou tam moc příjemní a hlavně UTZ je kvalitní…
A hned jsem se tam objednala na 4D :mrgreen:
Tak držím palečky,at je vše ok :palec:

janka viragova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.12 20:52
otěhoneni
:)

janka viragova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.12 20:54

Ahoj holky chtela by sem se zeptat jak na oněhoněni uš se oto znažim uš dloho a nic chtěla bych porat odvas jesli mate taky takovi problemi o miminko :|

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >