Prosim o radu intimni

Anonymní
22.11.20 22:35

Prosim o radu intimni

Ahojky holky mam na vas otazku takovou intimni :lol: ohledne moji vaginy- koupu se denne a pouzivam gel na umyti intimnich partii a po koupani cca tak za hodku zase chutna pomalu jako predtim- kyselkava chut proste zvlastni. Mam to tak i pres den. Pres den mam vytok a ten zrovna nevoni ale je to jak kdy ( ten vytok) Nevim jak to resit dal, chtela jsem aby me muj pritel libal tam dole ale proste se stydim at dobre chutna :lol: :oops: na gynde jsem byla a jsem v poradku tak ja nevim cim to muze byt. Prosim nemate nejake zkusenosti? A beru antikoncepci jestli to muze byt tim? :think: dekuji moc za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17503
22.11.20 22:42

Smiř se s tím, že máš zdravou frndu. Kyselé prostředí v pochvě je normální a je to přirozená ochrana proti patogenům. Pokud chceš orální sex, tak hygiena před je pro většinu lidí víc než přirozená. Opravdu nevím o nikom, kdo by hodinu po koupeli stále voněl a chutnal po pomerančích… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:00

Co vím, chlapi nemají rádi vymydlenou pipulu, jen umytou vodou. To pak můžou lízat mýdlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:13

Jestli je tam i výtok a „zrovna nevoní“, což se dá těžko specifikovat jak moc, můžeš mít i počínající kvasinkovou infekci, třeba i z nevhodného oblečení z umělých materiálů, i z jídla nebo ze stresu. Kyselost je v pořádku. Jestli jsi na gyndě o výtoku neřekla, nemuseli se na to zaměřit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:19

Taky ji mám kyselou :mrgreen: I je to kysele cítit. Výtok bílý, někdy slabě do žluta. Pokud tam nejsou hrudky, nesvedi a nebo nemá výtok tmavě žlutou, nazelenalou, tmavě růžovou a hnědou barvu, a nebo pokud toho není tolik, že musíš měnit několikrát denně spodní prádlo, tak by to mělo být v pořádku. :kytka:
Musím ale říct, že ti rozumím. Vím, že to co mám já, je normální, přesto se cítím špinavá. Ať tě přítel olíže a pak řekne, jestli je mu to po chuti nebo ne. :mrgreen: Navíc, když budeš vzrušená, tak to bude chutnat ještě trochu jinak, i ten „výtok“ v tu chvíli bude jiný. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:23

Jo a výtok v průběhu měsíce může být jiný. Nemusí mít celý měsíc stejnou „vůni“. Závisí to i na tom v jaké fázi menstruačního cyklu zrovna žena je.

• Citovat
  • Nahlásit
57516
22.11.20 23:25
@Anonymní píše:
Ahojky holky mam na vas otazku takovou intimni :lol: ohledne moji vaginy- koupu se denne a pouzivam gel na umyti intimnich partii a po koupani cca tak za hodku zase chutna pomalu jako predtim- kyselkava chut proste zvlastni. Mam to tak i pres den. Pres den mam vytok a ten zrovna nevoni ale je to jak kdy ( ten vytok) Nevim jak to resit dal, chtela jsem aby me muj pritel libal tam dole ale proste se stydim at dobre chutna :lol: :oops: na gynde jsem byla a jsem v poradku tak ja nevim cim to muze byt. Prosim nemate nejake zkusenosti? A beru antikoncepci jestli to muze byt tim? :think: dekuji moc za odpovedi

Ty to v průběhu dne ochutnávas 8o?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4581
22.11.20 23:38
@Janli píše:
Smiř se s tím, že máš zdravou frndu. Kyselé prostředí v pochvě je normální a je to přirozená ochrana proti patogenům. Pokud chceš orální sex, tak hygiena před je pro většinu lidí víc než přirozená. Opravdu nevím o nikom, kdo by hodinu po koupeli stále voněl a chutnal po pomerančích… ;)

Samozřejmě, Příroda myslí i na diabetiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:51

@Venetia a proc ne? kazda by mela vedet jak sama sobe chutna a jak to vubec tam dole je citit kdyz chce mit oralni sex. Me treba moje vzruseni chutna a je to fajn vedet, ze je to dobry pro pripadny oralni sex.

• Citovat
  • Nahlásit
57516
23.11.20 00:05
@Anonymní píše:
@Venetia a proc ne? kazda by mela vedet jak sama sobe chutna a jak to vubec tam dole je citit kdyz chce mit oralni sex. Me treba moje vzruseni chutna a je to fajn vedet, ze je to dobry pro pripadny oralni sex.

Podle mne to chlapi cítí, berou jinak… Pokud jemu se to líbí, tak nemusíš nic zkoumat. Pro mne je to ekl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 01:22
@Anonymní píše:
@Venetia a proc ne? kazda by mela vedet jak sama sobe chutna

Jsem si podle téhle logiky představila partnera, jak v různých časových intervalech během dne ochutnává svoje semeno.
Ne dík :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
542
23.11.20 01:28

Tvl to je masakr. Ochutnávat si frndu. 🙈 😳 🤢

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.20 05:57

Já měla dřív podobný problém, gynekolozka mi vysvětlila, že všeho moc škodí, a to i přehnaná hygiena :D takže mýt se jen 1× denně, dolů jen intimní a nebo žádné mýdlo a taky doporučuju pro intimní hygienu pěnu Ginexid, ta mi pomohla se spoustou nepříjemností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
23.11.20 10:40

Já myslím že je vše v pořádku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
23.11.20 11:05
@Anonymní píše:

Já bych vynechala i to intimní mýdlo, sestra z gynekologického oddělení v nemocnici mi kdysi řekla, že to není dobrý. Že ideál je jen voda. Dodržuju X let. Na vůni „tam dole“ se promítne i strava. Prostě co jíš, to ti je tam cítit. Zní to blbě, já vím. Míň sladkého, víc vody, třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama