Prosím o radu ohledně reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 28.02.18 17:44
Prosim o radu ohledně reklamace ...

Nemá tady někdo zkušenost prosim o radu. Dneska jsem obdržela od jedné paní balíček s mikinou kterou jsem si od ni objednala. Mikina ale přišla spinava, vybledla a ve velice špatném stavu. Nebyla to levná věc stala přes 1000 kc paní neni rozumná se se mnou nejak domluvit nebo vrátit peníze.

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27334 příspěvků 28.02.18 17:52
@Gweopanda píše:
Nemá tady někdo zkušenost prosim o radu. Dneska jsem obdržela od jedné paní balíček s mikinou kterou jsem si od ni objednala. Mikina ale přišla spinava, vybledla a ve velice špatném stavu. Nebyla to levná věc stala přes 1000 kc paní neni rozumná se se mnou nejak domluvit nebo vrátit peníze.

jde o nové zboží z eshopu? Nebo použité někde na bazaru?

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 28.02.18 18:01

Bohužel o zboží z letgo :(

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27334 příspěvků 28.02.18 18:03
@Gweopanda píše:
Bohužel o zboží z letgo :(

tak s tím asi nic nenaděláš…

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 28.02.18 18:41

Není tam nějaká recenze? Negativní by ji mola donutit

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 28.02.18 18:47

@Satisfaction ano uz jsem paní nahlásila ale nemyslím si ze to nejak pomůže chova se arogantně

Niky2
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 48 inzerátů 28.02.18 19:02

@Gweopanda
Bohuzel na bazarove zbozi se nevztahuje napr. moznost vraceni apod. Pokud pani neni svolna ke sleve nebo k tomu, ze vezme zbozi zpet, negativni recenze je jedine, co muzes udelat, bohuzel :?

mayunka
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 28.02.18 19:02

To letgo je naprd, ze tam nejsou ta hodnoceni. Lepsi je Vinted nebo Mimibazar.. Zrovna dneska jsem si to rikala… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >