Prosím o radu ohledně reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 17:44
Prosim o radu ohledně reklamace ...

Nemá tady někdo zkušenost prosim o radu. Dneska jsem obdržela od jedné paní balíček s mikinou kterou jsem si od ni objednala. Mikina ale přišla spinava, vybledla a ve velice špatném stavu. Nebyla to levná věc stala přes 1000 kc paní neni rozumná se se mnou nejak domluvit nebo vrátit peníze.

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26979 příspěvků 9 inzerátů 28.02.18 17:52
@Gweopanda píše:
Nemá tady někdo zkušenost prosim o radu. Dneska jsem obdržela od jedné paní balíček s mikinou kterou jsem si od ni objednala. Mikina ale přišla spinava, vybledla a ve velice špatném stavu. Nebyla to levná věc stala přes 1000 kc paní neni rozumná se se mnou nejak domluvit nebo vrátit peníze.

jde o nové zboží z eshopu? Nebo použité někde na bazaru?

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 18:01

Bohužel o zboží z letgo :(

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26979 příspěvků 9 inzerátů 28.02.18 18:03
@Gweopanda píše:
Bohužel o zboží z letgo :(

tak s tím asi nic nenaděláš…

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 28.02.18 18:41

Není tam nějaká recenze? Negativní by ji mola donutit

Gweopanda
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 28.02.18 18:47

@Satisfaction ano uz jsem paní nahlásila ale nemyslím si ze to nejak pomůže chova se arogantně

Niky2
Kecalka 473 příspěvků 56 inzerátů 28.02.18 19:02

@Gweopanda
Bohuzel na bazarove zbozi se nevztahuje napr. moznost vraceni apod. Pokud pani neni svolna ke sleve nebo k tomu, ze vezme zbozi zpet, negativni recenze je jedine, co muzes udelat, bohuzel :?

mayunka
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 7 inzerátů 28.02.18 19:02

To letgo je naprd, ze tam nejsou ta hodnoceni. Lepsi je Vinted nebo Mimibazar.. Zrovna dneska jsem si to rikala… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama