Prosím o radu ohledně UM nutrilon

3.11.19 09:48

Prosím o radu ohledně UM nutrilon

Dobrý den mám pěti týdění dceru a už 3 tt příkrmuji nutrilon ale dcera má po něm křeče napina jse tlačí a nic stolici má jen jednou denně po dlouhém tlačení na začátku měla stolici tužší ale teď je to spíše zbarvená voda může to být průjem? I když mi spíše připadá že má zacpu :nevim: doktorka nám zakázala změnit mlíčko při nutrilon je kvalitní ale nedalo mi to a včera jsem koupila hipp combiotik dnes měla první lahvičku a hned jsem po ní vyprázdnila nevim jestly to bylo tím ale doufám že jse ji to srovna máte někdo zkušenosti s hippem dáváme k tomu balonixmed a probioticke kapičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2620
3.11.19 09:52

@Ale_saš Bylo, Nutrilon je podle mě a recenzi jedno z nejhorších mlek. Syn ho měl taky a měnila jsem za DM, dceři jsem ho ani nekupovala. Jestli je po hippu miminko v pohodě, nech mu ho. Ale takhle malému by se nemělo um casto měnit, tak zkus vydržet u hippu. My ho teď máme taky a dost se malé zažívání zlepšilo. Nevím, proč všichni pediatři i porodnice propagují tak zuřivě Nutrilon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
3.11.19 10:14

Obě moje děti vyrostly na Nutrilonu a nebyl problém…Teď čekám třetí a pokud se nevydaří kojení, tak opět přistoupím k Nutrilonu a doufám, že mi nenaruší tradici:-) Jinak mé pediatričce bylo jedno, jaké mléko dávám… Je to každého volba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.11.19 10:17

Nam taky porad doktorka rikala at mliko nemenime, ale preci nenecham vlastni dite trpet, vyzkouseli jsme nejdrive nutrilon, po nem mel zacpu a hrozne blinkal pak bebu, po nem taky zacpa, na to nam dala projimadlo, no kdyz jsem malyho videla jak se sviji tak jsem o vanocich letela pro sunar a hned se to zlepsilo, sice blinkal porad ale brisko uz ho nebolelo, takze radeji zmenit mleko nez nechat dite trpet. Nam pomohl zluty sunar a jsme na nem doted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1749
3.11.19 10:21

@Ale_saš pokud jí sedí líp, normálně ho změň. Doktorka je akorát placená za propagaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 10:39
@ProfZav píše:
@Ale_saš Bylo, Nutrilon je podle mě a recenzi jedno z nejhorších mlek. Syn ho měl taky a měnila jsem za DM, dceři jsem ho ani nekupovala. Jestli je po hippu miminko v pohodě, nech mu ho. Ale takhle malému by se nemělo um casto měnit, tak zkus vydržet u hippu. My ho teď máme taky a dost se malé zažívání zlepšilo. Nevím, proč všichni pediatři i porodnice propagují tak zuřivě Nutrilon.

Nutrilon je podle recenzi nejhorší mléko jo? :lol: no nic k dotazu…Neraduj se předčasne, někdy změna mléka pomůže a za pár dní nový problém zácpa /průjem :cert: určitě není důvod se striktně držet nutrilonu a klidně přejít na hipp. Pokud po týdnu bude nějaký problém, zkusila bych ještě z řady nutrilon omneo comfort proti zácpě a drobným zažívacím potížím. První dva dny trochu průjem, ale pak si to krásně sedlo a měla jsem spokojené, spave miminko, neznám takový to „vydrž do 3 měsíců, to jsou prdy, masírování“. Ještě jsem kombinovala s baby calmem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2620
3.11.19 10:41

@Bubla Bůčková Napsala jsem to blbě, v mém okolí i třeba tady nebo na jiných fórech hodně miminek má s nutrilonem problém. Zácpa, bolení, zelená stolice a tak dále. Statisticky prukazna data ovšem nemám. Navíc to mliko šíleně smrdí a já sama bych ho nepozrela :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 10:50
@ProfZav píše:
@Bubla Bůčková Napsala jsem to blbě, v mém okolí i třeba tady nebo na jiných fórech hodně miminek má s nutrilonem problém. Zácpa, bolení, zelená stolice a tak dále. Statisticky prukazna data ovšem nemám. Navíc to mliko šíleně smrdí a já sama bych ho nepozrela :-)

To jo, oni mají všechna i negativní hodnocení. Prý nejlépe chutná a voní Kendamil, ale já teda neochutnalo žádné, přišlo mi to divné :mrgreen: někdo tu píše, že třeba sunar dopiji pak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
3.11.19 10:51

Měli jsme taky problém s Nutrilonem :/ hrozně nám malá trpěla na boleni a blinkala. Zkusili jsme už i Hipp a Hami ale nejvíce nam sedlo Babylove z DM a do toho jednou denně kapku biopronu. Ale každému sedne něco jiného :) ale určitě bych nenechala miminko trpět když mu mléko očividně nesedí :roll: :zed: to je názor lékaře teda :zed: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 11:25

Malá měla teprve první lahvičku hippu takže budu dávat dal a uvidím jen pevně doufám že pomůže v úterý jdeme k lékaři tak jsem zvědavá co mi řekne na změnu mléka i když řekla že měnit nemám a snažit se co nejvíce kojit ale i když jsem malý dala jen dvakrát za den láhev stejně pořád trpěla :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13335
3.11.19 11:30

Staršímu nutrilon vůbec neseděl, měl po něm hrozné průjmy. Byl na Hippu. Mladší jsem dala hipp, celkem jí seděl, ale pak přestávala tak pít, tak změna na Kendamil a zjistili jsme, že menší apetit nebyl chutí mléka, ale problémama s intolerancí potravin. Ted je na nutrilonu AC a i když pije pořád málo, aspon nemá další problémy a koliky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 16:03

@Margery za jak dlouho by jse to po změně mléka mělo změnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13335
3.11.19 17:06

@Ale_saš tak miminko si zvyká cca týden na nové UM, tak počítám do týdne. Do týdne byla mladší úplně bez bolestí břicha a krve/hlenu ve stolici. První známky, že UM sedí, byly za dva tři dny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 17:17

@Margery dobře děkuji zatím žádná změna dáváme první den tak snad jse to zlepší ale dost po hippu blinka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama