Kojím naposledy odpoledne

Anonymní
2.11.19 19:10

Kojim naposled odpoledne

Ahoj, chtela jsem se poradit, jak to delat s vecernim kojenim. Petimesicni miminko ma ted takovy rezim, ze ho nakojim mezi 15. a 16. hodinou, kdyz prijdeme z prochazky. Nejpozdeji v 18 (vzdycky cca 2 hodiny po tom odpolednim spani) uz je hotove, nevrle a chce spinkat. Kdyz mu ale nabidnu prso, jeste nema hlad (pres den ji po 3 hodinach, i dele) - zacne ho sat jako dudlika na usnuti a kdyz zjisti, ze tece mleko, sklebi se a nechce. S dudlikem pak okamzite usne. Zatim ho vzdycky cca po hodine vzbudim, to uz ma hlad, v polospanku se napije a spi dal. Nejradsi bych mu nezasahovala do jeho rezimu, ale bojim se, ze by se vzbudilo az v noci a vlastne tak uplne prislo o vecerni kojeni. Nejake rady? Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3133
2.11.19 20:08

Dite neprospi smrt z hladu. Kdyz by se v noci budil nevrly, tak asi jdu tou prijemnejsi cestou -po hodine vzbudit, kdyz hned zas usne. Jestli je ale v noci v pohode, nakoji se a spi, tak bych si starosti nedelala a nechala spat. Ty se taky nebudes svijet hlady, kdyz se na snidani vzbudis v osm misto obvykle pate. Notabene servirovanou ihned a v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
855
2.11.19 20:14

A jak pak dlouho po tom nakojeni v polospanku spí?? Podle toho bych se řídila jestli ho nenechat ať se probudí az bude mít hlad sám, jestli se třeba pak stejně vzbudí v 23 hod tak bych ho nebudila…, Jinak i to jak to děláš je vpoho :) neexistuje správný postup ;) ono se to za týden třeba změní že už vydrží dýl a napije se pořádně :) příkrmy to také změní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 20:46

@kacakaca Dekuju, ja vim, zdravej rozum.. ale jsem vyplasena prvorodicka :))

@alialiali Kdyz ji okolo te sedme, tak vydrzi plus minus do pulnoci a pak spi dal cca do 5. Nakojit naposled v 16 a pak nebudit jsem vlastne asi jeste nezkusila. Ale nejak instinktivne se mi nelibi, ze bych ho mela nechat bez „vecere“. Ale jak rikas, jeste se to asi vsechno 100× zmeni :) Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat