Prosím o radu - stimulace před IVF

251
13.3.20 20:26

Prosím o radu - stimulace před IVF

Ahoj, prosím o radu, dnes jsem byla pro léky resp. Injekce na stimulaci před IVF. Bohužel jsem se pár minut před tím dozvěděla o tragické úmrtí velmi blízké osoby. No problém je v tom, že z vykládání sestřičky si toho moc nedokážu vybavit. Byla jsem a pořád z toho jsem v šoku. Respektive nevím, kdy mám začít píchat injekce. Něco si vybavuji, že snad při posledních čtyřech tabletách antikoncepce(?). No v tom zmatku jsem nevěděla, ani kolik mi jich zbývá. Doma jsem zjistila, že 5, dnes jsem brala pátý, takže už jen 4. Tak snad plán odpovídá. Dostala jsem tento plán a teď to počítám. Není tu někdo zkušenější, kdo by mi poradil? Omlouvám se asi za blbý dotaz, ale jsem z té události pořád mimo. Bohužel nemám se jak zeptat, zítra je víkend a já se trošku dala do kupy až teď. Tak si říkám, když už do sebe cpát tu chemii, tak ať aspoň nedělám blbosti.
Děkuji a omlouvám se za asi opravdu debilní dotaz hodný nesvéprávného jedince :roll:
Děkuji předem všem.

Rachel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1801
13.3.20 21:05

@Rachel_cz já jsem také měla dlouhý protokol, ale nebrala jsem tu antikoncepci. Já jsem začínala píchat Decapeptyl, když jsem byla 21DC( mám kratší cykly). To by odpovídalo tomu, že máš začít s injekcemi, když ti budou zabývat 4 prášky. Ale proč tam máš datum toho 21.3. :think:? Neřekla jsi sestřičce špatný počet těch zbývajících prášku? Kdy tě objednali na kontrolu?
Nedali ti číslo na koordinátora? Tam se má volat, pokud je nějaký problém a měli by tam být i večer nebo o vikendu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
14.3.20 08:11

@jary1 děkuji za reakci. Popravdě netuším, myslím, že jsem lékaři říkala, že mi jich chybí 5. Ale jinak opravdu nevím, byla jsem úplně mimo. Pak doma na to koukám jak blázen a nevím. Na kontrolu si mám zavolat a dají mi termín. O žádném koordinátorovi nemluvili, ani nevím, že to tak funguje. Byla jsem na IVF v Plzni na náměstí. Tak nevím, jestli mám začít píchat. To datum 21.3 mě ale mate. MS mám dostat 22.3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1801
14.3.20 08:20

@Rachel_cz já chodím do Plzně do Natalartu :).
Zkus tam i tak zavolat, jestli to náhodou nezvednou. Přece jenom dělají zákroky i o víkendu. A nebo se tady koukni do diskuzí, je tu přímo na ten tvůj CAR a holky by ti mozná poradili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1801
14.3.20 08:21

Najdi tuhle diskuzi: CAR IVF institut - Plzeň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
14.3.20 08:25

@jary1 už jsem psala, uvidíme. Jsem fakt pitomec, nejradši bych si nafackovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama