IMG_20200313_195227.jpg
Ahoj, prosím o radu, dnes jsem byla pro léky resp. Injekce na stimulaci před IVF. Bohužel jsem se pár minut před tím dozvěděla o tragické úmrtí velmi blízké osoby. No problém je v tom, že z vykládání sestřičky si toho moc nedokážu vybavit. Byla jsem a pořád z toho jsem v šoku. Respektive nevím, kdy mám začít píchat injekce. Něco si vybavuji, že snad při posledních čtyřech tabletách antikoncepce(?). No v tom zmatku jsem nevěděla, ani kolik mi jich zbývá. Doma jsem zjistila, že 5, dnes jsem brala pátý, takže už jen 4. Tak snad plán odpovídá. Dostala jsem tento plán a teď to počítám. Není tu někdo zkušenější, kdo by mi poradil? Omlouvám se asi za blbý dotaz, ale jsem z té události pořád mimo. Bohužel nemám se jak zeptat, zítra je víkend a já se trošku dala do kupy až teď. Tak si říkám, když už do sebe cpát tu chemii, tak ať aspoň nedělám blbosti. Děkuji a omlouvám se za asi opravdu debilní dotaz hodný nesvéprávného jedince :roll: Děkuji předem všem. Rachel
- Autor: Rachel_cz
- Vloženo: 13.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána