Prosím o radu ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 00:19
!!!prosím o radu ve vztahu!!!

Zdravím, potřebuji poradit.
Mám super přítelkyně, kterou miluji strašně moc. Čekáme spolu mimčo na které se těším. Jenže je problém že po pár měsících vztahu jsem ji vlezl do telefonu - vím že se to nemá, bylo to spontánní a kvůli jedné větě co pronesla - a našel jsem tam určité zprávy. Nějakou dobu sem to v sobě dusil, ale od doby co jsem to objevil tak jsem přestal věřit v sebe. V to že jí stačím, v to že je se mnou šťastná. Po nějaké době jsem ji to v hádce řekl. Řekla mi jak to bylo věřím ji, že šlo jen o Zprávy ale přijde mi že už nedokážu věřit ve svou maličkost. A to se občas odráží na mém chování. Jinak do té doby super vztah. Ale ona začala brát určité věci ode mě jinak, jsem v práci napíšu jí co dělá a hned hádka že ji kontroluji. Přitom mám jen o ní zájem a zajímá mě i když s ní nejsem v danou chvíli mám v hlavě jen ji, takže je těžké nenapsat. Ale bere to jako otravovani a hlídání a že jí nevěřím. Prosím poraďte co s tím. Děkuji na našem vztahu mi velmi záleží.

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13938 příspěvků 02.02.19 00:59

Předně - budete rodiči. Chovejte se jako dva dospělí. Ty ji nešmíruj a nepiš jí, co jako zrovínka dělá, když ji to vytáčí. Stačí se zeptat, až se uvidíte, jak se měla. Ona by měla vzít rozum do hrsti a nepísánkovat si s jiným chlapem. Svatba nebude? Aspoň by měla chvílu jiné starosti…

rokris
Kelišová 6999 příspěvků 02.02.19 01:08
@Anonymní píše:
Mám super přítelkyně, kterou miluji strašně moc. Čekáme spolu mimčo na které se těším. Jenže je problém že po pár měsících vztahu jsem ji vlezl do telefonu - vím že se to nemá, bylo to spontánní a kvůli jedné větě co pronesla - a našel jsem tam určité zprávy. Nějakou dobu sem to v sobě dusil, ale od doby co jsem to objevil tak jsem přestal věřit v sebe. V to že jí stačím, v to že je se mnou šťastná. Po nějaké době jsem ji to v hádce řekl. Řekla mi jak to bylo věřím ji, že šlo jen o Zprávy ale přijde mi že už nedokážu věřit ve svou maličkost. A to se občas odráží na mém chování. Jinak do té doby super vztah. Ale ona začala brát určité věci ode mě jinak, jsem v práci napíšu jí co dělá a hned hádka že ji kontroluji. Přitom mám jen o ní zájem a zajímá mě i když s ní nejsem v danou chvíli mám v hlavě jen ji, takže je těžké nenapsat. Ale bere to jako otravovani a hlídání a že jí nevěřím. Prosím poraďte co s tím. Děkuji na našem vztahu mi velmi záleží.

Kolik je vám let? Měli byste řešit jiné věci, když budete mít dítě. Co budete dělat, až přijdou opravdové problémy. Tohle se pokus pustit z hlavy a nekontroluj ji. Řešte společné plány do budoucnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 01:31

Kolik vám je? 15?

starýkmet
Kecalka 111 příspěvků 02.02.19 03:28

V prvé řadě !!! je potřeba řešit vaše sebevědomí. Teprve po jeho nápravě se věnujte něčemu dalšímu, pokud se něco dalšího bude dít. Nevyřešené sebevědomí = naprosto jistá prohra. Najděte si a co nejpečlivěj si prostudujte pár pro vás vhodných minikurzů na youtube.com po zadání „Emadon“. S cílem nabýt sebevědomí. Po tu dobu úplně pusťte první problém z hlavy a chovejte se klidně.

cecetka
Echt Kelišová 7854 příspěvků 02.02.19 06:26
@Anonymní píše:

Predevsim respektujte vzajemne sva soukromi … nelezte si do mobilu a nesmirujte se. Kdyz ji tak milujes, jak pises, a cekate spolu rodinu, uz jsi ji pozadal.o ruku? Bude svatba? Nebo si jako milujici chlap nechavas otevrena vratka na utek? :pocitac:

Nenapravitelný
Kecalka 160 příspěvků 02.02.19 07:51

Další „čtenář“. Já už bych to dal do školních osnov. Což by asi stejně nepomohlo. Hele, jak se narodí mimčo, to bude teprve šrumec. Do té doby se dej s tím sebevědomím do kupy. Nevim o co jde, ale hodně spolu mluvte a komunikujte, popřípadě zajděte do poradny ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >