Návaly a divné stavy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mackA159
Kecalka 165 příspěvků 11.05.19 08:38
Prosím o radu zkušených

Ahoj 2.5 jsem po 3 letech přirozeného početí objevila vymodlene 2 čárky. Bylo mi zle od žaludku, bolesti podbřišku atd… Nicméně k dotazu. Včera jsem měla pocit že na me něco leze. Začali mě bolet nohy, únava jako prase, ale nejhorší byly návaly vedra a zimy. Je to normální? Každou noc se budim se šílenou žízní a celkem vyspaná okolo 2 hodiny v noci. Dnes jsem se vzbudila zas, ale tentokrát šíleným vedrem, myslela jsem si že mám teplotu. Ale když se zaměřím mám cca 36-36.5. Myslíte že je to normální nebo mám plašit?

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1849 příspěvků 11.05.19 08:43

Tak pořád z toho může být nějaká viróza, ale já mám vždycky celé těhotenství pocit, že uhořím.
Hormony…
PA radila čaj z březového listí.

lolink
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 11.05.19 08:47

Ja to mela taky a pila jsem porad. Ja myslim, ze je vse ok. ;)

mackA159
Kecalka 165 příspěvků 11.05.19 08:50

@lolink no já právě moc nepiju :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9893 příspěvků 11.05.19 09:01

Obe tehotenstvi mi bylo 6-7tt nejhur. U prvniho jsem si musela vzit i dovolenou a jen jsem spala. U druheho to neslo, tak jsem aspon lezela.

hadraplanka
Kecalka 461 příspěvků 11.05.19 09:32
@mackA159 píše:
Ahoj 2.5 jsem po 3 letech přirozeného početí objevila vymodlene 2 čárky. Bylo mi zle od žaludku, bolesti podbřišku atd… Nicméně k dotazu. Včera jsem měla pocit že na me něco leze. Začali mě bolet nohy, únava jako prase, ale nejhorší byly návaly vedra a zimy. Je to normální? Každou noc se budim se šílenou žízní a celkem vyspaná okolo 2 hodiny v noci. Dnes jsem se vzbudila zas, ale tentokrát šíleným vedrem, myslela jsem si že mám teplotu. Ale když se zaměřím mám cca 36-36.5. Myslíte že je to normální nebo mám plašit?

Běžné chodím skoro celý rok v tričku, první tři měsíce jsem myslela, že zmrznu. Jsem mívala dvoje ponožky a spala natřikrát kvůli pití/čůrání. To jsou hormony.

PHV
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 14.05.19 07:41

Taky jsem měla šílený návaly, jak v přechodu :lol: a u prvního těhotenství mi taky bylo jako bych byla nemocná. Pak to přešlo. Vše je určitě ok.

Váš příspěvek
Reklama