Reklama

Prosím o váš názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llklara45678
Nováček 5 příspěvků 02.01.18 05:56
prosim o vas nazor

Chci se zeptat, je to dva mesice co jsem mela sex, byl chraneny a ejakulat sel mimo, pak prisla menstruace, probehla tak, jako obvykle, po menstruaci jsem mela dalsi styk, asi 15 s bylo nechranenych a to hned na zacatku styku, pote jsme pouzili ochranu, protoze jsme nechteli nic riskovat. Ted ma moje menstruace zpozdeni, coz u me byva normalni, ale tentokrat me zachvatil hrozny strach z toho jestli nemuzu byt v tom. Bojim se toho fakt hrozne, takze si lecos vsugeruju. Myslite ze to bude v poradku..? Predem dekuju.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pajule25
Kecalka 175 příspěvků 02.01.18 05:59

Tezko rict kdyz mate nechraneny sex. Udelej si test at vis na cem jsi a popr.se prestanes stresovat :palec: ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 06:00
@llklara45678 píše:
Chci se zeptat, je to dva mesice co jsem mela sex, byl chraneny a ejakulat sel mimo, pak prisla menstruace, probehla tak, jako obvykle, po menstruaci jsem mela dalsi styk, asi 15 s bylo nechranenych a to hned na zacatku styku, pote jsme pouzili ochranu, protoze jsme nechteli nic riskovat. Ted ma moje menstruace zpozdeni, coz u me byva normalni, ale tentokrat me zachvatil hrozny strach z toho jestli nemuzu byt v tom. Bojim se toho fakt hrozne, takze si lecos vsugeruju. Myslite ze to bude v poradku..? Predem dekuju.

( Prosím anonym kvůli rodině) - ano můžeš být těhotná.. já takhle otěhotněla..

llklara45678
Nováček 5 příspěvků 02.01.18 06:05
@Anonymní píše:

Jednalo se skutecne „o jeden zasun“ bez ochrany. Musel by to byt mesic. Jsem pomerne hubena…myslite ze by to bylo videt..? V cem bych treba mohla pozorovat zmeny…?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 06:12
@llklara45678 píše:
Jednalo se skutecne „o jeden zasun“ bez ochrany. Musel by to byt mesic. Jsem pomerne hubena…myslite ze by to bylo videt..? V cem bych treba mohla pozorovat zmeny…?

Hele jestli jsme byli bez ochrany tak 20 vteřin? A stejně.. a to si myslím že jsem ovulaci neměla a vím 100 % že jsem otěhotněla při tomto styku.. těhotenské příznaky má každá jiná..ale může to být nevolnost, pocit na zvracení a atd..

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 02.01.18 06:13

Těhotenský test stojí pár šupů. To ukončí všechny spekulace. :palec: Možné to těhotenství je, ale zároveň značně nepravděpodobné.

llklara45678
Nováček 5 příspěvků 02.01.18 06:15
@Anonymní píše:
Hele jestli jsme byli bez ochrany tak 20 vteřin? A stejně.. a to si myslím že jsem ovulaci neměla a vím 100 % že jsem otěhotněla při tomto styku.. těhotenské příznaky má každá jiná..ale může to být nevolnost, pocit na zvracení a atd..

No to je hezky, mam se na co tesit, zitra udelam test, na tom uz by to melo byt poznat ze..? U me to bylo take mimo dny ovulace…modlim se aby to dopadlo dobre, jsem opravdu stresar, takze nervy hodne pracujou, nekolikrat se mi stalo neco podobneho.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 02.01.18 06:17
@Anonymní píše:

Anonym kvůli rodině :lol: promiň, rodinu doteď nenapadlo, že jsi otěhotněla z pohlavního styku.
Pro zakladatelku - každá žena, která souloží, může být těhotná

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 06:21
@Kfětoslava píše:
Anonym kvůli rodině :lol: promiň, rodinu doteď nenapadlo, že jsi otěhotněla z pohlavního styku.
Pro zakladatelku - každá žena, která souloží, může být těhotná

To ne :lol: ale ještě nevědí že čekáme. :P

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 02.01.18 06:21
@Anonymní píše:
To ne :lol: ale ještě nevědí že čekáme. :P

Aha :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 06:22
@Kfětoslava píše:
Aha :)
:mavam:

llklara45678
Nováček 5 příspěvků 02.01.18 06:22

@Kfětoslava
Pokud to tam bude musela bych na potrat, to vim jiste. Zatim priznaky zadne nepozoruju, jen to zpozdeni. Podbrisek mam treba mekky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 06:24
@llklara45678 píše:
@Kfětoslava
Pokud to tam bude musela bych na potrat, to vim jiste. Zatim priznaky zadne nepozoruju, jen to zpozdeni. Podbrisek mam treba mekky.

Nenervuj se.. je možný že to nemáš kvůli nervům. Kup si test. Stojí 45 Kč.

llklara45678
Nováček 5 příspěvků 02.01.18 06:31
@Anonymní píše:
Nenervuj se.. je možný že to nemáš kvůli nervům. Kup si test. Stojí 45 Kč.

Jednou jsem musela i na vyvolani injekci, muj cyklus si dela co chce.
Pokud to bude pozitivni tak vubec nevim co mam delat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 06:34
@llklara45678 píše:
@Anonymní píše:
Nenervuj se.. je možný že to nemáš kvůli nervům. Kup si test. Stojí 45 Kč.Jednou jsem musela i na vyvolani injekci, muj cyklus si dela co chce.
Pokud to bude pozitivni tak vubec nevim co mam delat.

Neřeš co bude.. jdi si udělat test a pak to budeš řešit dal..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >