Prosím, poraďte, dlouhé špinění místo MS

11.5.07 14:54

Prosím, poraďte, dlouhé špinění místo MS

Ahojky…moje menstruace, normálně travající max 3dny, mi trvala s přestávkama asi 19 dní, bylo to spíš takové špinění, ale všecko mě bolelo jako první den menstruace, od té doby to nepřestává, je mi špatně od žaludku (ale nezvracím), sem pořád unavená a jenom spím a spím a ty nálady, to se občas děsím sama sebe, v úterý půjdu k Dr, ale bojím se, co mě čeká Zaslechla sem i názor jestli nemůžu být těhotná? Proto neberu žádné prášky…co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

184
11.5.07 15:08

Tak právě to samé teď řeším, já už mám „měsíčky“ s přestávkami třicet dní, ale pořád se uklidňuju, že to je po Depo proveře. Tak ještě s návštěvou MUDr. vyčkávám. Ale nálady mám taky hrozné a unavená jsem teda pořádně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.07 15:45

já žádnou antikoncepci neberu, už asi rok sem bež prášků, ale je to vážně mazec :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.5.07 16:19

Skus si urobit tehotensky test, myslim ze budes prekvapena :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
664
11.5.07 17:09

Taky bych to viděla na možné těhotenství, tak hupky dupky pro testík a držím palce ať to dopadne tak jak si přeješ ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
11.5.07 19:33

jjo, to vypada na tehu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
11.5.07 21:34

Tak já mám těhu test negativní … tak u mě to bude asi něčím jiným, možná opravdu tou Depo proverou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
12.5.07 11:10

Těžko ti říct, co to je. Samozřejmě, že můžeš být těhu, ale taky to může být nějaká hormonální porucha. Opravdu nejlépe uděláš, že zajdeš k Dr. Testík jsi doma nezkoušela? Já bych to jistě nevydržela.
Pokud budeš těhu, tak raději zůstaň doma, to špinění trvá už dost dlouho.
Držím pěstičky, pokud jsem to pochopila správně, tak by jsi byla ráda, kdyby to těhu bylo!!! Hodně štěstí!

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.07 11:47

teď už nešpiním, ale mám výtok jako bezbarvej (průhlednej) gel…špinila sem asi 14 dní a miminko bych chtěla…mooooooc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.5.07 11:22

Ja zase spinim od vcera a to druhy mesic beru Proveru na upravu cyklu, ktery se mi totalne rozhazel po vysazeni HA. Pritom mam jeste pet dni brat a pak to do 4dnu dostat. Tak ted nevim, jestli mam v uzivani pokracovat, nebo ne.
Jedno muzu rict, ze uz asi nikdy nebudu HA brat. Pred uzivanim jsem mela vsechno normalni a cyklus pravidelny, ale co se od procince, co jsem vy:,–(ila, se mnou deje, je teda neco. Nikdy me nikdo neupozornil na to, ze az HA vy:,–(im, muze trvat i dva roky, nez se mi to vsechno srovna a tim padem, ze muze i dlouho trvat, nez otehotnim.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.6.07 23:36

spineni

Ahojky! Ja jsem dost spinila asi 3 tydny (tyden pred menzes a pak stale).V predpokladanou menstruaci jsem si delala test ale byl negativni ale tyden na to byl pozitivni. Bohuzel to ale u me dobre nedopadlo (6 tydnu se zarazil vyvoj) Takze doporucuji si udelat testik i pozdeji. Drzim palec! :wink: Vy zas drzte me at nam to brzo vyjde na 100%.pa

• Nahlásit
  • Citovat
15
27.10.11 13:56

špinění - těhotenství

Ahoj,
nemáte některá zkušenost s tímhle? Normálně mám pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech, která trvá až 6 dní a vždy tak jeden den před začátkem špiním. Ale tentokrát asi 6 dní před pravidelným cyklem jsem měla světlulinké špinění a jenom jeden den a menstruace prisla jako vzdy az na to ze je to spís neco mezi spinenim a menstruaci…myslite ze by to mohlo byt tehotenství?delala jsem si tehu test a byl negativni..HA neberu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4841
17.8.13 19:51

Zakladatelko jak ti to tehdy dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.18 07:18

Ahoj, také by mě zajímalo, jak to zdejším dotazovatelkám dopadlo, protože jsem na tom teď podobně.
Ms měla dorazit v sobotu 4.8. Místo toho jsem začala lehce krvácet už v úterý 31.7, ale krvácení bylo jen jednorázové (trvalo ani ne hodinu). Špiním střídavě doteď. Vždycky po nějaké větší fyzické aktivitě (nebo po sexu) přijde špinění a pak třeba půl dne nic. Břicho jak balón, ale nebolí. Těhotenský test dělaný v pondělí (2. den zpoždění) byl negativní. Další test mám v plánu zítra, jestli to bude pořád stejné, ale moc v těhu nevěřím. Takovéto pomalé rozjíždění ms znám jen z doby intenzivního kojení, jinak ne…Nevíte, co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama