Jak u sebe poznáte ovulaci? Měření BT a bolest bradavek

Smazaný anonym
17.4.07 21:01

Ovulace

Chtěla jsem se zeptat, jak u sebe poznáte ovulaci?
Já měřím BT, jsem 21 DC (metr jsem neobnovovala, asi bude ukazovat zle), takže podle teplot ovu ještě nebyla. Už od včerejška mě ale bolí bradavky, nemůžu se jich ani dotknout. Máte to některá taky kolem ovulace?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1311
17.4.07 21:44

Ivelinka tak mě začínají bolet prsa po OVU, takže bych spíš tipla, že OVU proběhla.
BT jsem měřila asi jeden měsíc a pak jsem na to neměla tu trpělivost. Svoji OVU poznám podle cervikálního hlenu, který se v době ovulace objevuje. Je podobný vaječnému bílku- tažný a průhledný, myslím, že se dá dobře zpozorovat. V době hlenu je největší šance na početí.
Zkus to sledovat, ale jsou i ženy, které hlen nemají a OVU probíhá také.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
17.4.07 22:05

Ahoj, děkuju za odpověď. Mně podle hlenu neodpovídá BT a podle těch bradavek taky ne. Ovu poznám na 100% podle bolestí břicha každý druhý měsíc.. no a teď je to zrovna ten první, jsem 21 DC a ovu nikde. Tak ještě uvidím..:)

• Citovat
  • Upravit
Smazaný anonym
17.4.07 22:06

Ahoj, děkuju za odpověď. Mně podle hlenu neodpovídá BT a podle těch bradavek taky ne. Ovu poznám na 100% podle bolestí břicha každý druhý měsíc.. no a teď je to zrovna ten první, jsem 21 DC a ovu nikde. Tak ještě uvidím..:)

• Citovat
  • Upravit
8602
17.4.07 22:16

Ahoj

tak mě při ovu hodně bolelo břicho jako při ms. a měla jsem výtok. Bradavka mě bolely až v těhu,ale to stálo za to.au.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
18.4.07 09:10

AHOJKY.

já ovuluju 19. DC. Bolí mě trochu břicho a jde ze mě takový hlen (možná hustější výtok).

Vždy, když jsem chtěla otěhotnět, tak jsem si OVU potvrdila ovulačním testem. Po prvním použití ovulačních testů jsem otěhotněla hned ten cyklus, jinak jsme se 2 měsíce snažili bez potvrzení OVU testem. Při druhém těhotenství jsem to jeden měsíc nechala na přírodě, druhý zakoupila OVU test a hupsli jsme na to při // na OVU testu a hned se zadařilo.

BT jsem nikdy neměřila. Neměla jsem tu výdrž měřit každý den ve stejnou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
18.4.07 10:42

Já měřila pro zajímavost 2 měsíce po vysazení antikoncepce, ovu jsem měla 19 a 21 den. Další měsíc jsme chtěli začít těhotnět, celý měsíc teplota stejná, až 30 den to vyhupslo, ani mě nenapadlo, že by to mohla takhle pozdě být ovu, spíš jsem si říkala, že tenhle měsíc nebyla, no a výsledek, jsem těhu :D Příroda si dokáže poradit. Vychází to takhle i podle ult.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
18.4.07 13:03

Já mívám ovu až tak 20.-23.DC.Mívám dlouhej MC.Tento měsíc jsem to poznala,protože jsem mě bolely vaječníky.A taky mám bílej hlen.Po ovu mě začaly bolet prsa,ne bradavky,když si je zmáčknu tak mě bolí :oops:
Mám dotaz měřím si BT ale taky mě to moc neba.Hlavně protože chodím do práce na směny,tak měřím pokaždé v jinou dobu.Uvažuju o ovu testu,ale pořád nevím,jestli si ho pořídit nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
20.4.07 14:48

Hoky máte některá zkušenosti s ovu testry?POřád přemíšlím jestli si ho mám pořídit?
http://2324.elektrocoleti.cz/…ope+dp35460/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
20.4.07 21:49

jitule,na tenhle jsem slyšela smýšené ohlasy.Je dost nepřesný a výsledky-zobrazení kapradinek je prý dost zkrelující.
Já už třetí cyklus používám ovutesty - proužky,které ponoříš do moči a jsem s nimi opravdu spokojená a výsledek testu má jednoznačnou interpretaci podle návodu :wink:
na www.levnetesty.cz můžeš koupit :,-(u 13ovutestíků+3těhutesty zdarma a spoštovným to máš za 490,– což je podstatně levnější než v lékárně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5165
13.9.07 16:09

Ahoj holky,jsem tu nováček,dnes se mi objevil ovulační hlen a přítel přijede a ž zítra :-( Myslíte,že je ještě šance na otěhotnění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
13.9.07 17:01

ja poznam ovu tak ze me zacne bolet bricho a vajecniky jako pri ms a a mam hlenity vytok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
14.9.07 08:51
Dana1980 píše:
Ahoj holky,jsem tu nováček,dnes se mi objevil ovulační hlen a přítel přijede a ž zítra :-( Myslíte,že je ještě šance na otěhotnění?

Já myslím, že by i měla být. Počítala bych, že ještě tak 24 hodin tam ta šance bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5165
16.9.07 22:03

Tak do 24hodin jsme to nestihli,tak uvidím na konci měsíce. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.9.07 07:01

Ahoj holky, mám zkušenost s Ovu testem Lady-Q a musím říct že jsem spokojená, vždy dokážu rozeznat kdy mám ovu a kdy ne, a musím říct, že i podle BT to vychází, mám PCO takže ovujuju každý druhý měsíc, zatím se teda ještě nezadařilo, ale věřím, že to už brzy bude :wink:
Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama