Jméno k příjmení Malíková

Jajvy
14.8.15 19:25

Prosim poradte mi jmeno!

Uz jsem tu jednou psala a otravuju zase se jmenem. Nemuzu vubec vybrat jmeno pro holku. Prijmeni Malikova. Chtela bych Lucku, jenze tak se uz jmenuje dcera pritelova bratra.Daly byste stejne jmeno, kdyz uz ho dal svagr? popripade poradte jine. Pritel by chtel Lenku, ja moc ne. Pripada mi, ze ceskych jmen peknych pro holky neni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28762
14.8.15 19:31

@Jajvy OBČAS MÁM POCIT, ŽE SE VĚT ZBLÁZNIL. Jaký je prosimtě důvod vybírat jméno podle příjmení? Copak se ta holka bude celej život jmenovat stejně? Co když to jednou bude Lenka Skočdoprdelová Co uděláš?
Jo ona je Lenka i dcera přítelova bratra, no to je vážně PROBLÉM. Asi nechám přejmenovat kobylu, co se po ní jmenuje moje dcera, ono totiž hezkých českých jmen moc není… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
14.8.15 19:32

Ještě než jsem to docetla mě k tomu příjmení napadla Lenka :mrgreen: ale dala bych i nějaké jméno s R, lépe to zní, teda aspoň me :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
14.8.15 19:34

To je těžké, neznáme váš vkus podle dvou jmen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
14.8.15 19:36

@Jajvy Zuzka je podobna Lucce ;). Stejne jmeno jako sestrenice bych ji nedala, narozdil od bery. Zuzana Malikova je fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
14.8.15 19:38

My dali jméno co ma moje nevlastní sestra :nevim: Teda manžel si za nim stal a ja nemela moznost oponovat, pac sem mela volbu jmena pro druhe dvojce. A nikdo nam na to nic neřekl. Dokonce znám sestřenice se stejným jmenem i příjmením z jedné vesnice a jen ročním rozdílem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3110
14.8.15 19:40

@Jajvy Pokud s nima mate dobre vztah a vidate se s nimi, tak bych vybrala jine jmeno. Jinak ja mam taky problem rozhodnout jmena. Jmenujeme se Říhovi a cekama dvojcata, jeden uz je rozhodnut, bude Tobiáš a druhý Max nebo Denis…ale nevim, pro ktere druhe jmeno se rozhodnout.

Lenka je hezke jmeno a co treba jen Lena? Ale ty chces asi typicky ceske vid? Tak co Veronika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3110
14.8.15 19:42

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9477
14.8.15 19:48

Linda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
14.8.15 19:49

Nedala bych stejné jméno jako má holčička v blízké rodině, což tohle budou přímě sestřenice. Jméno, co nosí dospělý, takže o generaci výš, to bych dala stejné klidně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 19:49

Souhlasím s Majaha…Tereza mi k tomu příjmení sedne jako zadek na hrnec jak se říká :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
14.8.15 19:51

Sára
Barbora
Zuzana
Klára
Anna

jmen k tomuhle příjemní je fakt dost. stačí otevřít kalendář :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8451
14.8.15 19:51

Terez je moc, až bude chodit do školky/školky, budou si je číslovat.

Moje bývalá kolegyně se jmenovala Ivana Malíková a to je moc moc hezké :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18649
14.8.15 19:53

@Jajvy Stejné jméno, které už je v rodině, bych nedala. K tomu příjmení jde prakticky všechno (krom té Lenky, ta mi v kombinaci s příjmením nejde přes pusu). Anna, Alena, Tereza, Hana, Veronika, Šárka, Pavla, Petra, Eva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 19:53

Ale jsou vlny jmen a Terezek co se rodí teď zase moc není. Teď letí jiná jména, já bych se toho tolik nebála:-) ale musím se přiznat, že jsme taky dali trochu nevšední jméno pro chlapečka, snad taky nebude vlna a nebude to mít každý :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama