Jméno Sean

Trzda
11.8.15 11:15

Jméno Sean

Jméno Sean - je tady některá maminka, která má syna Seana nebo třeba někdo z vašeho okolí?? Jak mu říkate i jinak? Jde na tohle jméno zdrobnělina, nebo ještě větší zkrácenina :-D? Mě nic nenapadá? Nenapadá vás něco? :-)
Prosím nějaké trapné narážky na toto jméno si nechte, děkuji předem všem :-))))))!!! :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11781
11.8.15 11:19

Muzu se zeptat? Cte se to Sean jak uvadis nebo Šón? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
11.8.15 11:20

Já musím…proboha nekomplikujte těm detem život a dejte jim normální jména :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Trzda
11.8.15 11:22

Čte se Šón - ale mě to příjde strašně tvrdé na miminko… chci najít nějakou zdrobnělinu, nebo jinou variantu, tvar jména, třeba „zkomoleninu“ :-D ale myslím, že na tohle asi nic vymyslet nejde, že? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
39090
11.8.15 11:22

Pokud chceš dávat cizí jméno, tak ho nezdrobňuj, nezkracuj.

A teda pokud chcete žít v ČR, máte české příjmení, tak si chudák kluk pěkně užije :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11781
11.8.15 11:23

@Trzda jo uz jsem to nasla :D jmeno se mi libi. Akorat bych se bala, ze potkate vic trdlu jako ja a budou opravdu oslovovat Seane. Napada ne „Šoník, Šonda“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Trzda
11.8.15 11:23

Chápu váš názor, ale proto jsem diskuzi nezaložila!!! Máme k tomu cizí příjmení takže žádný stres :D za mě bych toto jméno taky nevybrala, ale z otcovi strany přes to vlak prostě nejede.-) díky za váš názor :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
5632
11.8.15 11:24

@baracudas @lucenka naprosto souhlasím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4463
11.8.15 11:24

@baracudas Ale co třeba takový Sean Brdečka nebo Navrátil… :-D :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11781
11.8.15 11:25

@Trzda ja bych domacky misto Sonecku rikala Šnečku, ale jen tak pro me. Taky dceri soukrome rikame Šarlosaure atp :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39090
11.8.15 11:26
@Trzda píše:
Chápu váš názor, ale proto jsem diskuzi nezaložila!!! Máme k tomu cizí příjmení takže žádný stres :D za mě bych toto jméno taky nevybrala, ale z otcovi strany přes to vlak prostě nejede.-) díky za váš názor :mavam:

tak v tom případě asi nejede vlak ani přes zdrobněliny ne? A na jmeénu by se měli shodnout oba rodiče ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
11.8.15 11:26

Napadá mě „Šoník, Šoníček, Šonďa…“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Trzda
11.8.15 11:27

Šarlot děkuji, vím to taky, vím veškeré negetiva :-D Myslím, že jde jen o zvyk. Mám kolem sebe i jméno Timea nikdo to neznal nechápal a teď se jméno všem líbí, takže si zvyknou třeba i na Seana :-D jen bych ráda našla variantu zdrobněliny, abych se tím nějak netrápila, uklidnila se :-D další věc- třeba to bude holka a tatínek bude mít smůlu :-D :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Trzda
11.8.15 11:28
@Ladiabola píše:
Napadá mě „Šoník, Šoníček, Šonďa…“ :)

to mě taky, ale příjde mi to strašné Šoník - koník :-D ale děkujiiiiiiiiii :potlesk: :potlesk: :potlesk: :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
Trzda
11.8.15 11:29
@SarkaLo píše:
@baracudas Ale co třeba takový Sean Brdečka nebo Navrátil… :-D :-D :-D

to naštěstí nemáme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu