Prosím radu - která ikonka je horkovzduch?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1616
5.4.15 19:10

:) taky mám takovou chytrou troubu, co má asi 10 programů a já si vystačím s jedním. Onehdy jsem potřebovala k čemusi horkovzduch a taky jsem luštila tento rébus. Tabulka je super!!! :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7527
5.4.15 19:44

@Zireael :think: :think: já na horkovzduch peču naprosto všechno a je to výborný :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1824
5.4.15 19:53

Tak asi vyzkoušet, každá trouba je jiná. V té naší horkovzduch na tyhle masivní věci nedělá dobrotu, je to zvenku spálené a zevnitř syrové. Každopádně ale doporučím postup, který jsem vyčetla na vánočku, a mazanec je vlastně to samé: začít péct na 250 °C asi 5-10 minut, aby se zapekla krusta na těstě, pak ztlumit na cca 150 °C na asi 20-30 minut a dopékat při 50 °C dalších 20-40 minut. Když máš v průběhu pečení dojem, že barva už bude OK, tak přikrýt alobalem (o trochu dřív). Časy je třeba upravit podle velikosti pečení a případně kontrolovat upečenost špejlí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze