Prosím radu - která ikonka je horkovzduch?
- Fotoalbum (2)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
taky mám takovou chytrou troubu, co má asi 10 programů a já si vystačím s jedním. Onehdy jsem potřebovala k čemusi horkovzduch a taky jsem luštila tento rébus. Tabulka je super!!! ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Zireael
já na horkovzduch peču naprosto všechno a je to výborný
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak asi vyzkoušet, každá trouba je jiná. V té naší horkovzduch na tyhle masivní věci nedělá dobrotu, je to zvenku spálené a zevnitř syrové. Každopádně ale doporučím postup, který jsem vyčetla na vánočku, a mazanec je vlastně to samé: začít péct na 250 °C asi 5-10 minut, aby se zapekla krusta na těstě, pak ztlumit na cca 150 °C na asi 20-30 minut a dopékat při 50 °C dalších 20-40 minut. Když máš v průběhu pečení dojem, že barva už bude OK, tak přikrýt alobalem (o trochu dřív). Časy je třeba upravit podle velikosti pečení a případně kontrolovat upečenost špejlí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit