Prosím zklidněte mě, mohu být těhotná?

10.4.17 07:33

Prosim zklidnete me :(

Zdravím.. potřebovala bych radu nebo spíše uklidnit od někoho zkušenějšího. Před 14ti dny se do mě přítel snažil vniknout bez ochrany, ale zarazila jsem ho dříve než se mu to úplně povedlo, protože nechci být těhotná, ale známe to, je možné, že mu mohlo hned něco „ukápnout“. Bylo to přesně v den ovulace. Hned druhý den me bolely vaječníky (vím, že to stále mohla být ovulace, ale nikdy jsem to nemívala) pak se všechno uklidnilo až na to, že jsem měla silnější hustší výtok neź normálně (bez zápachu). Dnes bych měla dostat menstruaci a už od soboty mě šíleně bolí v podbříšku, více než vždycky před mensesem.. Vím, že bych si mohla počkat, jestli to dostanu nebo ne, ale vždy když jsem ve stresu (a to ted pomerne jsem) tak se mi menses opozdi třeba o týden. Doufám, že jenom blbnu a že těhotná být nemůžu.. přece jenom stačí kapka a jsi taťka :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4874
10.4.17 07:35

Tak si udělej test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 07:45

Jojo udělej test a možná bych se zamyslela nad výměnou partnera, není to hezky start pro partnerský život, nebo minimálně si o tom promluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
10.4.17 07:47

„…se do mě přítel snažil vniknout bez ochrany, ale zarazila jsem ho dříve než se mu to úplně povedlo…“

Takže jste spolu měli nechráněný sex nebo ne? Jen se snažil a nešlo vniknout, nebo několikrát vnikl a v tom si mu to „někdy“ zarazila než se udělal…? :) Třeba mia si trošku objasnit :kytka:

Pros vůj klid si už dnes můžeš udělat test ;) Něco na ni už bude i kdyby to měl být jen duch třeba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 07:52

@Andrea.Tom muže, ale nemusí, klidně se ji tam ještě nic objevit nemusí :think: ale zkusit to samozřejmě muže. Za to nic nedá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5138
10.4.17 07:55
@Adela999 píše:
Zdravím.. potřebovala bych radu nebo spíše uklidnit od někoho zkušenějšího. Před 14ti dny se do mě přítel snažil vniknout bez ochrany, ale zarazila jsem ho dříve než se mu to úplně povedlo, protože nechci být těhotná, ale známe to, je možné, že mu mohlo hned něco „ukápnout“. Bylo to přesně v den ovulace. Hned druhý den me bolely vaječníky (vím, že to stále mohla být ovulace, ale nikdy jsem to nemívala) pak se všechno uklidnilo až na to, že jsem měla silnější hustší výtok neź normálně (bez zápachu). Dnes bych měla dostat menstruaci a už od soboty mě šíleně bolí v podbříšku, více než vždycky před mensesem.. Vím, že bych si mohla počkat, jestli to dostanu nebo ne, ale vždy když jsem ve stresu (a to ted pomerne jsem) tak se mi menses opozdi třeba o týden. Doufám, že jenom blbnu a že těhotná být nemůžu.. přece jenom stačí kapka a jsi taťka :/

My provozujeme přerušovanou soulož i v době ovulace a těhotná nejsem, praktikujeme už hodně let, protože další děti nechceme a ostatní formy antikoncepce jsou dost problematické (zdravotně). Šance, že bys byla těhotná, pokud se do Tebe neudělal, je fakt dost malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 08:06

Určitě test. A nechala bych ho koupit přítele. Aspoň mu dojde, ze jeho chování muže mít následky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1211
10.4.17 08:12

No podle popisu na 99,9% těhotná nebudeš. Ono bez ejakulace to možné je, ale je to jen malé procento. Podle popisu jsem pochopila, ze ani nebyl vevnitř :think: A i kdyby byl, je jen opravdu velmi malá šance na otěhotnění. :lol: Přestaň se bát a MS přijde. A zamyslela bych se nad nějakou ochranou, když si tak moc prejes neotěhotnět. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
10.4.17 08:12

@Zabatko taky jsme praktikovali. 17let nám to krásne vycházelo, máme 3 plánované děti. Teď čekám neplanovane čtvrté :) a rozhodně to nebylo z nehody. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5138
10.4.17 08:14
@celinne píše:
@Zabatko taky jsme praktikovali. 17let nám to krásne vycházelo, máme 3 plánované děti. Teď čekám neplanovane čtvrté :) a rozhodně to nebylo z nehody. :nevim:

:-) To už je pak o tom, jaké míro rizika jsi ochotná podstoupit a jak moc problém pro Tebe další dítě je. Pro mě je to riziko přijatelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
10.4.17 08:17

@Zabatko stejně tak pro nás. Dítě je dar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5138
10.4.17 08:23
@celinne píše:
@Zabatko stejně tak pro nás. Dítě je dar.

Tak hodně štěstí, my už 4 máme :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 08:23

Koupit test, a udělat test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744
10.4.17 08:41

V situaci kdy si dítě nedovedes představit bych ochranu jen na partnerovi opravdu ne nechávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5700
10.4.17 08:53

@Adela999 jakože úplně na začátku do tebe na chvilu vniknul bez kondomu? Jestli je to tak, tak těhotná určitě nejsi, hoď se do klidu.
My vyloženě přerušovali několik let, jsme hodně plodní a nikdy se nic nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama