Protečení pleny bokem

593
20.3.21 18:44

Proteceni pleny bokem

Tak já už nevím. Nedávno jsme ještě nosili pleny 2-5kg pampers premium a Dada :think: s tím, že mi přišlo, že jsou prckovi krátké, jednou za čas se stalo, že měl na boku mokro, prisuzovala jsem to malým plenam. Momentálně máme pleny na 3-6kg happy a problém je stejný.. Opět se mi za posledních pár dní asi třikrát stalo, že byl malý na boku mokrý. Pokaždé koukám na gumičky, pindik dole.. Tak jestli se tak kroutí, že se to prostě nezachyti vše do plenky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25928
20.3.21 18:48

No a jak je velký? Tak mu buď nesedí, nebo jsou pořád malé a potřebuje větší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
20.3.21 18:51

Máme přes čtyři kila. Ty pampers mi přijdou opravdu krátké a ty Bella happy 3-6mi přijdou trochu volnější, ale po stažení dobrý. Tak já nevím. Ještě máme lupilu 3-6kg, ale ty mi přijdou úplně obří..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
20.3.21 18:55

Dala bych větší. Můj už v porodnici nosil dvojky a to měl 4kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
20.3.21 19:00

Buď málo utažený, malý a nebo se to proste stane..
jak se prcek začína hýbat, pleny jsou 95%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
20.3.21 19:01

Dala bych větší. Pokaždé, když to malému začalo protíkat, tak to bylo proto, že mu byly malé (nikdy jsem nekupovala zbytečně větší). Takže na vašem místě bych koupila prostě větší velikost a pořádně dotahovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16087
20.3.21 19:04

A kolik váží děcko? já vždy brala pleny tak, aby byl na té spodní hranici od kdy použít, max. v půlce a nikdy se mi nestalo, že by mu protekly. pak asi 3× v noci, ale u nás se spí 12 hodin, takže mě to zas tak nepřekvapilo, tak jsem pořídla o velikost větší a od té doby klid. brala jsem z dmka, ted fred and flo. tipla bych malou plínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
20.3.21 19:48

Tak koupím větší a uvidíme.. Pořádně utahneme a budeme doufat.. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8355
21.3.21 08:32

Měli jsme stejný problém a nakonec jsem přišla na to, že musím odlepit něco jako „křidélka“.. uvnitř, jak končí rašení, nahoře po všech stranách jsou přilepené křidélka..ty jsem uvolnila, utáhla a bylo po problému..

Ale já jsem blondýna, takže je to možná asi standardní postup :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat