Proti komárům do zásuvky

1102
22.9.08 19:34

proti komárům do zásuvky

Maminky může se použít proti komárům odpuzovač do zásuky - teď si nevzpomenu na jméno. Malý je pořád poďobaný od komárů jsou 2 roky pryč. Já jsme ve 20tt. Jde mi o to zda to není zdravé škodlivé? Už vypadáme jak když máme doma roj. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.9.08 21:41

ahoj
to co znam se jmenuje Raid myslim, a je to docela svinstvo. taky jsem se setkala s tim ze to davaly matky miminkum do pokoje, ale myslim ze to neni dobre.
kdyz si prectes navod pisou tam ze se to ma pouzivat jen pri otevrenych oknech, a to i u dospelych. je to proste to same jako spreje proti komarum, jen v jine forme a parfemovane-vlastne jed. jo a taky to ty komary neusmrti jenom omami a pak se zase vzpamatujou.

me se dostal nedavno do ruky sprej z ciste ROSTLINNYCH latek, zadna chemie, a to jsem davala malymu na par mist na tele pred spanim a ani pichnuti.
meli by to mit v nejakych obchodech s bio potrebami nebo zdravy zivot nebo tak neco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1999
22.9.08 22:23

V Chicco prodavaji ultrazvukovy odpuzovac komaru. Ten je urcite v pohode. Maji do zasuvky i na baterky s moznosti pripnout na kocarek. Na netu jsem nasla jenom ten do zasuvky
http://www.promimino.cz/…-zasuvky--1/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
23.9.08 12:41

díky za typ. Jdu ho objednat to je brzvadný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
25.9.08 21:07

Ahoj, taky jsem nechtela kupovat chemii, tak jsem koupila odpuzovac do zasuvky od Tchiba pry s UV svetlem, ktere hmyz nalaka a elektricka sitka ho zabije. NEFUNGUJE TO!!!!! Asi je to podvod, UV se mi nezda, spis to vypada jako obycejna modra zarovicka.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.13 22:24

Ahoj, zjistily jste prosim nektera, co by fungovalo? Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.6.13 22:31

My používáme Hajánka od Biolitu. Doporučuje se od 1 roku a funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
18.6.13 22:34

Mam raid, funguje, problemy nejsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.13 07:14

Ja mam Orion. Prodavaji to v Kauflandu a videla jsem to i v Bille. Je to takovy ten odparovac do zasuvky, nemel by vadit ani detem. Je to takova svetle modra krabicka. Jsem moc spokojena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
20.7.15 21:52

Obnovuji starší diskuzi.. Používáte někdo elektricke odpuzovače do zásuvky? Nebo jak bojujete proti komárům? Máme jich doma asi 1000000 :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
20.7.15 22:00

My máme chicco ultrazvukový odpuzovač do zásuvky a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4183
20.7.15 22:01

Já jsem měla k zásuvkovým odpuzovačům vždy nějak odpor. Napadlo mě třeba, že když je tam tekutina a dá se to do elektriky, že to nejde dohromady, pokud tedy člověk nemá rád překvapení v podobě nočního ohníčku.. Tak asi to funguje, oheň by být neměl, ale pořád zůstává ta chemie a za mě ne.
Dávám do misky cca 15 ks hřebíčku a zaliji vodou, aby byly potopeny. Vodu doplňuji podle potřeby, hřebíček by měl zůstat pod vodou. Misky rozmístím k oknům a postelím a jsme bez komárů, ani mouchy tu nemáme a spíme při otevřených oknech.
Vyzkoušejte :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
20.7.15 22:07

@Halamka dekuju za zajímavou radu, vyzkouším to. Používat elektricke odpuzovace se mi taky moc nechce kvůli diteti.. Takže jdu hledat hřebíček :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 22:07

@viccca Máme odpuzovače do zásuvky. Zapnu je na chvíli při zavřených oknech, pak vytáhnu, otevřu okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
317
20.7.15 22:09

@matkabagristy davas to i k dětem do pokoje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama