Reklama

prozba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 08:50
prozba

ahoj holky chtela jsem se zeptat kdyz mam ty tlaky na spodek a vystreluji do zad myslite ze kdybych jela do porodnice ze mi porod vyvolaj??konstrakce mam chvilema pak ustanou diky za radu.papa :) :)

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 19.06.09 08:55

To jsou asi poslíčky, porod se vyvolává po 40 TT nebo když má miminko nějakej problém, kvůli poslíčkům určitě ne.
Z porodky tě nejspíš pošlou domů, ale jestrli máš strach, klidně se tam ukaž.

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 08:56
prozba

ja jsem 39 tyden

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 08:59

Pokud ti nepraskne voda, nebo nebudeš mít ty kontrakce pravidelně, tak bych nikam nejezdila. Pošlou tě domu a nebo tam budeš zbytečně trčet. Dej si teplou vanu, buď se to zklidní a nebo to začne. Mě ta vana hezky rozběhla porod.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 19.06.09 09:00

Stejne te asi vyvolavat nebudou, ale trebas uz se to chyli ke zdarnemu konci a rozjede se to samo, drzim palce !

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 09:10
prozba

a jak vypada ta plodova voda??a tece hodne nebo po troskoch??u prvniho miminka mi porod vyvolavaly

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 09:14

Já si myslím podle toho tlaku na spodek, že by se to blížit. mohlo. Ale neboj ten správnej tlak na spodek, ten už je o ničem jiným :wink:
Já to měla obdobný, ráno kontrakce tak jako po 4 min, pak po 20 min, pak 2 hodiny nic, pak jsem taky cítila takový tlak, ale pořád jsem nevěděla. Pak přišla teploučká vana a hnedle byly kontrakce pravidelný, za 2 hodinky jsme vyráželi do porodnice a za další 4 hodinky byla malá na světě.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 19.06.09 09:21

Plodovka prej skoro dycky tece jako neprehlednutelnej proud, budto povoden, nebo minimalne jako curani, ktere nejde zastavit - a ma naruzovelou barvu. Prej se to neda prehlednout.
Vzacne cmrnda po mensich davkach - potom by se mohla prehlednout, takze do porodky asi jed, ikdyz budes mit jen nejak neobvykle mokrou vlozku - ale ty „jen mokrejsi“ vlozky plodovka vetsinou nebejvaji.

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 09:57
prozba

a myslite ze kdyz si dam teplou vanu ze to porod vyvola ??

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 19.06.09 10:34

Prosba se pise se S, jen tak na okraj. Dost me to flaklo do oci :lol:

Tepla vana ti porod urcite nevyvola, pokud to k porodu uz je, tak se ti to rozjede, pokud ne, tak s tim nic neudelas :) A bacha na hodne horkou vodu, muze zpusobit odlucovani placenty, mimco by se mohlo udusit. Rikam MUZE, ne MUSI.

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 10:40

Tak si dej teplou sprchu, tady nejde o vodu, ale o prohřátí. Stejně jako když si při menstruačních bolestech dáš teplej obklad na břicho, tak tě taky bolesti přestanou.
Porod ti to nevyvolá, jen jestli ti začal, tak ho troškou „popošoupne“ :)

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 11:08

holky kdo rodil druhy mimi na termin a kdo driv???a jak to probihalo??diky

malika
Kecalka 394 příspěvků 29.06.09 22:11

Tak co, jak to dopadlo?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >