prozba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 08:50
prozba

ahoj holky chtela jsem se zeptat kdyz mam ty tlaky na spodek a vystreluji do zad myslite ze kdybych jela do porodnice ze mi porod vyvolaj??konstrakce mam chvilema pak ustanou diky za radu.papa :) :)

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 19.06.09 08:55

To jsou asi poslíčky, porod se vyvolává po 40 TT nebo když má miminko nějakej problém, kvůli poslíčkům určitě ne.
Z porodky tě nejspíš pošlou domů, ale jestrli máš strach, klidně se tam ukaž.

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 08:56
prozba

ja jsem 39 tyden

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 08:59

Pokud ti nepraskne voda, nebo nebudeš mít ty kontrakce pravidelně, tak bych nikam nejezdila. Pošlou tě domu a nebo tam budeš zbytečně trčet. Dej si teplou vanu, buď se to zklidní a nebo to začne. Mě ta vana hezky rozběhla porod.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 19.06.09 09:00

Stejne te asi vyvolavat nebudou, ale trebas uz se to chyli ke zdarnemu konci a rozjede se to samo, drzim palce !

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 09:10
prozba

a jak vypada ta plodova voda??a tece hodne nebo po troskoch??u prvniho miminka mi porod vyvolavaly

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 09:14

Já si myslím podle toho tlaku na spodek, že by se to blížit. mohlo. Ale neboj ten správnej tlak na spodek, ten už je o ničem jiným :wink:
Já to měla obdobný, ráno kontrakce tak jako po 4 min, pak po 20 min, pak 2 hodiny nic, pak jsem taky cítila takový tlak, ale pořád jsem nevěděla. Pak přišla teploučká vana a hnedle byly kontrakce pravidelný, za 2 hodinky jsme vyráželi do porodnice a za další 4 hodinky byla malá na světě.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 19.06.09 09:21

Plodovka prej skoro dycky tece jako neprehlednutelnej proud, budto povoden, nebo minimalne jako curani, ktere nejde zastavit - a ma naruzovelou barvu. Prej se to neda prehlednout.
Vzacne cmrnda po mensich davkach - potom by se mohla prehlednout, takze do porodky asi jed, ikdyz budes mit jen nejak neobvykle mokrou vlozku - ale ty „jen mokrejsi“ vlozky plodovka vetsinou nebejvaji.

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 09:57
prozba

a myslite ze kdyz si dam teplou vanu ze to porod vyvola ??

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 19.06.09 10:34

Prosba se pise se S, jen tak na okraj. Dost me to flaklo do oci :lol:

Tepla vana ti porod urcite nevyvola, pokud to k porodu uz je, tak se ti to rozjede, pokud ne, tak s tim nic neudelas :) A bacha na hodne horkou vodu, muze zpusobit odlucovani placenty, mimco by se mohlo udusit. Rikam MUZE, ne MUSI.

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 10:40

Tak si dej teplou sprchu, tady nejde o vodu, ale o prohřátí. Stejně jako když si při menstruačních bolestech dáš teplej obklad na břicho, tak tě taky bolesti přestanou.
Porod ti to nevyvolá, jen jestli ti začal, tak ho troškou „popošoupne“ :)

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 11:08

holky kdo rodil druhy mimi na termin a kdo driv???a jak to probihalo??diky

malika
Kecalka 394 příspěvků 29.06.09 22:11

Tak co, jak to dopadlo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >