prozba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 09:07
prozba

a jak ta poldova voda vypada??a to tece proudem nebo chvilkama?? :) :)

Reakce:

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 09:22

Může najednou a to je jak, když vyleješ kýbl vody na zem a hlavně to poznáš na břichu, máš ho tak poloviční. Ale taky může postupně, ale to trvá dýl a myslím, že by se přidaly ty kontrakce. Měříš si ty kontrakce. Neboj to poznáš, že rodíš :wink:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 19.06.09 09:30

zatímco u prvního těhotenství mě vzbudilo, že mi ve spaní na boku něco pěkně vyšplouchlo na nohy a pak to teklo tak nějak dost pořád, tak u druhého odtékala velmi nenápadně pomalu, považovala jsem to na výtok.

U prvního to bylo jistý, takže jsem to nesledovala, u druhého zpětně, měla jsem vložku, pořád bylo lehce narůžovělo. Ale protože jsem byla pořád vyšetřovaná a krvácela jsem a špinila z toho, myslela jsem, že to je špinění a výtok…a ono prd:D

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 10:21
prozba

a kdyz si dam vanu myslite ze vyvolam porod?? :) :)

radúna
Extra třída :D 11955 příspěvků 19.06.09 10:25

A proč chceš vyvolávat porod? :?: :?:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 19.06.09 10:28
Re: prozba
zdenka26 píše:
a kdyz si dam vanu myslite ze vyvolam porod?? :) :)
  1. kolik tt jsi?
    b) můžeš a nemusíš. Někdo dělá psí kusy a neporodí. Akorát se tím stresuje. Porod začne, až bude jeho čas. Většinou hlavně, když se ti to nejmíň hodí a máš něco naplánovaného a nemáš čas na to myslet

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 10:31

protoze mam takove bolesti.jenom jestli to pomuze??

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 19.06.09 10:34
zdenka26 píše:
protoze mam takove bolesti.jenom jestli to pomuze??

holka to k tomu bohužel patří. V druhém těhotenství jsem si s bolestma a mnohahodinovýma pravidelnýma kontrakcema užila svoje. Snažila jsem se to rozjet, však podle doktorů bylo připraveno. A nic. Udělala jsem si hromadu plánů, neseděla jsem doma. To jediné aspoň trochu pomůže.

Vanu si ale při bolestech dej. Může to ulevit a pomoci rozlišit, jestli to porod je či není.

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 10:35

ta vana ti to buď zklidní, když jsou to jen poslíčci a nebo ti to trošku popožene, když už je to ončo :wink:

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 10:53

a kontrakce nemusim mit ale plodova voda mi muze praskonout??

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 11:03

to může. A teče z tebe něco?

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 11:07

zatim ne ale mam takovy pocit ze neco bude uvidim

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 19.06.09 12:13

ahjky, ja mam taky takove pocity uz asi tri tydny..porad plasim… :lol: ale to bude asi tim ze jsem porad sama doma…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >