prozba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 09:07
prozba

a jak ta poldova voda vypada??a to tece proudem nebo chvilkama?? :) :)

Reakce:
malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 09:22

Může najednou a to je jak, když vyleješ kýbl vody na zem a hlavně to poznáš na břichu, máš ho tak poloviční. Ale taky může postupně, ale to trvá dýl a myslím, že by se přidaly ty kontrakce. Měříš si ty kontrakce. Neboj to poznáš, že rodíš :wink:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 19.06.09 09:30

zatímco u prvního těhotenství mě vzbudilo, že mi ve spaní na boku něco pěkně vyšplouchlo na nohy a pak to teklo tak nějak dost pořád, tak u druhého odtékala velmi nenápadně pomalu, považovala jsem to na výtok.

U prvního to bylo jistý, takže jsem to nesledovala, u druhého zpětně, měla jsem vložku, pořád bylo lehce narůžovělo. Ale protože jsem byla pořád vyšetřovaná a krvácela jsem a špinila z toho, myslela jsem, že to je špinění a výtok…a ono prd:D

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 10:21
prozba

a kdyz si dam vanu myslite ze vyvolam porod?? :) :)

radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 19.06.09 10:25

A proč chceš vyvolávat porod? :?: :?:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 19.06.09 10:28
Re: prozba
zdenka26 píše:
a kdyz si dam vanu myslite ze vyvolam porod?? :) :)
  1. kolik tt jsi?
    b) můžeš a nemusíš. Někdo dělá psí kusy a neporodí. Akorát se tím stresuje. Porod začne, až bude jeho čas. Většinou hlavně, když se ti to nejmíň hodí a máš něco naplánovaného a nemáš čas na to myslet
zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 10:31

protoze mam takove bolesti.jenom jestli to pomuze??

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 19.06.09 10:34
zdenka26 píše:
protoze mam takove bolesti.jenom jestli to pomuze??

holka to k tomu bohužel patří. V druhém těhotenství jsem si s bolestma a mnohahodinovýma pravidelnýma kontrakcema užila svoje. Snažila jsem se to rozjet, však podle doktorů bylo připraveno. A nic. Udělala jsem si hromadu plánů, neseděla jsem doma. To jediné aspoň trochu pomůže.

Vanu si ale při bolestech dej. Může to ulevit a pomoci rozlišit, jestli to porod je či není.

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 10:35

ta vana ti to buď zklidní, když jsou to jen poslíčci a nebo ti to trošku popožene, když už je to ončo :wink:

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 10:53

a kontrakce nemusim mit ale plodova voda mi muze praskonout??

malika
Kecalka 394 příspěvků 19.06.09 11:03

to může. A teče z tebe něco?

zdenka26
Povídálka 47 příspěvků 19.06.09 11:07

zatim ne ale mam takovy pocit ze neco bude uvidim

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 19.06.09 12:13

ahjky, ja mam taky takove pocity uz asi tri tydny..porad plasim… :lol: ale to bude asi tim ze jsem porad sama doma…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >