Prsa po dětech - rady? :(

133
28.6.13 20:09

prsa rady ? :(

Ahojky zeny drive jsem mnela normalni prsa tak 3 na nic jsem si nikdy nestezovala po prvnim ditku zadna zmena ale po druhem mam sotva 2 a to mozna prehanim. Nejaka rada jak je zpevnit cviceni mi moc nepomaha uz tak jsem ja jehla mate treba zkusenosti s kremy, vitaminy apod. moc tomu neverim ale pokud jsou i kladne ohlasy tak sem s nimi. Moc dekuji za kazdy napad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26636
28.6.13 20:10

Plastika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17095
28.6.13 20:12

@hnhh Já když ztloustla, tak první se mi zvětšily prsa. Stejně tak když jsem zhubla, šly dolů první. :nevim: Krémy a prášky ti nepomůžou, to je jen reklamní trik. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
28.6.13 20:13

Jedine pribrat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
28.6.13 20:13
@hnhh píše:
Ahojky zeny drive jsem mnela normalni prsa tak 3 na nic jsem si nikdy nestezovala po prvnim ditku zadna zmena ale po druhem mam sotva 2 a to mozna prehanim. Nejaka rada jak je zpevnit cviceni mi moc nepomaha uz tak jsem ja jehla mate treba zkusenosti s kremy, vitaminy apod. moc tomu neverim ale pokud jsou i kladne ohlasy tak sem s nimi. Moc dekuji za kazdy napad.

Plastika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8522
28.6.13 20:14

Prsa nejsou sval, nejdou změnit cvičením. :,( A pokud dříve byly větší, nyní menší, nejspíš i povadlý, tak se zničilo vazivo, které prsa drželo a bohužel toto je stav nevratný.
Zde pomůže opravdu jen plastika-pokud je to ve stadiu, že to sama cítíš jako neúnosný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
28.6.13 20:14

@hnhh opravdu jedině plastika. Cvičení je fakt jen na zpevnění a lékům nebo mastem nevěřím, kamaráda jednou brala Decolen ale žádný efekt to nemělo. Já mám zatím dítě jen jedno ale taky nejsem nijak nadšená, nikdy jsem neměla velká prsa, nosila jsem podprsenky 85B, po porodu 90D ale teď mám prsa ještě menší, než před otěhotněním, tvar celkem ujde ale ta velikost je děs. Ale dítě bych ještě chtěla, tak to zatím neřeším, každopádně jednou bych si plastiku ráda „dopřála“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
28.6.13 20:15

Za prvé počkat, prsa se po dokojení vrátí do původního stavu třeba za rok (někomu). Vitamíny, krémy atd. je blbost. Přibrání může být taky na prd - někomu se zvětší břicho a zadek a prsa nic. Funguje jedině plastika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25984
28.6.13 20:18

Smířit se. Právě prožívám totéž. Před prvním těhu C/D, měla jsem do podprdy co dát v každém smyslu. Po odstavení prvního dítka stejná velikost, na pohled celkem podobné..akorát jsem měsíc po odstavení byla zas těhotná, takže opět změny..po druhém porodu snad F, po konsolidaci kojení po 4měsíci E..teď mám 2 a půl týdne odstaveno a celkem tristní..na takovou měkotu nepamatuju, velikost nevim, tuším tak C..Je fakt, že rozdíl mezi váhou před prvním těhotenstvím a aktuální je 5kilo, to je taky dost znát, když se zhubne. No a několikrát v krátké době proběhlo na prsou hodně změn co do velikosti, nalití..takže dostaly zabrat. v podprsence vypadají slušně, ale naživo si nějak nemůžu zvyknout, že tohleto je teď moje..poslední 4roky jsem měla prsa buď těhotná nebo kojící :nevim:
Mažu je už delší dobu Dermacolem push-up, ale je to spíš kvůli pocitu, aby aspoň kůže byla na omak hladká. Jinak asi jen plastika..a do toho bych teda nešla. Radši si zvyknu na změnu no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
28.6.13 20:21

Kdyz jsem porodila prvni dceru, z pevnych dvojek jednicky. Koupila jsem si nejaky vitaminy/prasky v lekarne a zmena zadna. Chlap je dolnak, takze byl i tak spokojeny.Prsa maly, ale hezky.Po druhe dcerce v tehu pomalu ctverky-plny trojky 8o, po kojeni vytahany nudylky tak jednicky. Chtel mi chlap zdelat radost(ne opeavdu takove stesti v podobe plastiky se nekonalo 8) mi sel k narozkam koupit do lekarny opet neco na prsa(opet myslim, ze decolen) a pani mu rekla, ze to funguje u zen, ktere reaguji prsa-chapej, naliji se plne mlekem, projdou kolem novorozence a zvednou se,,nebo se jim zpevni a zvednou v dobe MS. U me nula, proto nezaberou. Koupila jsem si siprovou, vystuzenou podprdu, tvarovanou tak, ze prsa vypadaji jako prave a jsem spokojena jako blecha :andel: :mrgreen:.A s pravyms jednickama jsem spokojena taktez, jen si to musel uvedomit mozek. Dokonce ted doma chodim bez podprdy a to jsem nedelala nikdy :mrgreen:.Je to hlavne v hlave. Nezoufej, porod telo meni, co nadelame :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
28.6.13 20:24

Tak neunosny to zatim neni jen spis co tam bude az bude treti :D to uz budu jak chlap :D no o tech reklamnich tzv prostredcich jsem si to myslela :D tak uz jen si zviknout nastesti to odnesli jen ty prsa :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14915
28.6.13 20:28

Dobrá podprda, jinak plastika…ostatní jsou vyhozený prachy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
28.6.13 20:28

@wildcherry no doma chodim normalne ale ty vedra co ted byly ani plavky jsem si vzit nemohla jak plocha proste nezvyk a presne to casem do ty hlavy dostanu dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
28.6.13 21:09
@hnhh píše:
@wildcherry no doma chodim normalne ale ty vedra co ted byly ani plavky jsem si vzit nemohla jak plocha proste nezvyk a presne to casem do ty hlavy dostanu dekuju :)

ja to vyresila pevnyma vystuzenyma plavkama bez raminek. Vypada to super. Jednak to udela tvar a jednak to nespadne, nema to co tahnout dule. Jedny mam z GAP, druhy od VS, ale Gap mi sedly lip.Vis,bylo mi strasne, opravdu strasne.Po prvni dcerce jsem porad vypadala dobre, ale druha mi ma telo dala zabrat. Zakze ti hodne rozumim, ale ver mi je to v hlave a case.Telo se dava do kupy cca rok od porodu. Pokud mas fajn chlapa, libis se mu tak nemas co resit.Neni nic co by nezachranila podprda(muzu ti pak poslat kterou mam a jsem nadsena). :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11173
28.6.13 21:15
@Jazz27 píše:
@hnhh Já když ztloustla, tak první se mi zvětšily prsa. Stejně tak když jsem zhubla, šly dolů první. :nevim:

ty se máš. to já, když hubla, šly dolů první prsa. když jsem tloustla, šel nahoru první zadek :twisted:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat