Prudké hubnutí v 6tt

128
14.2.16 23:44

Prudké hubnutí v 6tt

Ahoj, chvilkama premyslim, jestli si ze me děla srandu váha nebo co se děje:) Jsem cca v 6tt a i pres nevolnosti se cpu poměrně obstojně. Zvracim sice, ale vetsinou se mi to daří udržet, tak by to neměl byt problem. Před týdnem jsem se vážila a mela jsem 51,5 kg, což je o cca 5 kg min nez v létě, ale budiž, posledních pár měsíců bylo nàrocnych. Po týdnu ale váha ukazuje 48,7 kg, takže skoro o 3 kg dolu. Přitom bříško mam jak v pátém měsíci:)) je to normalni, takhle rychle hubnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

458
15.2.16 07:44

Já myslím, že pokud jsi schopna aspoň pít a něco sníš, tak nevím, co by s tebou dělali. Na hospitalizaci to není - to jen když zvracíš opakovaně několik dní- dají infuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.16 08:19

No, normální to neni, já bych to co nejdříve zavolala doktorovi, ať ti vezmou krev a možná štítná žláza. Určitě, pokud jídlo udržíš a jíš takový úbytek normální není!!

• Nahlásit
  • Citovat
458
15.2.16 08:21

No jo, ale kdyby to byla štítná žláza, tak se o tom snad ví už před těhotenstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
15.2.16 08:22

Hubnutí by byla zvýšená funnkce štítné žlázy* takže třes, nespavost, suchá káže, padání vlasů, nesoustředěnost, dlouhodobé hubnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.16 08:24

Já jsem měla zvýšenou funkci štítné žlázy a měla jsem jen to hubnutí. A může se to změnit i během těhu. Každopádně já bych to tedy doktorovi řekla, že takto hubnu

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
15.2.16 09:17

No, ono je sice normální, že se na začátku kolikrát něco zhubne, ale jestli ti neblbne váha, tak jsi spadla teda opravdu docela dost a rychle a asi bych to s gyndr probrala.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama