Odběr plodové vody při nemoci?

589
14.2.16 19:16

Odběr plodové vody při nemoci?

Dobrý večer,
jsem šíleně nastydlá a zajímalo by mě, jestli to nevadí při odběru plodové vody? Už tři dny se kurýruju, ale bohužel, pořád ještě smrkám a kašlu.. :zed: Před týdnem jsem chtěla na odběr co nejdříve, kvůli podezření na Down, ten mě ale čeká až zítra a já se pitomec nachladila! :,( Přitom potřebuju mít jistotu, zda dítě bude v pořádku, nebo ne.. Nedokážu si představit, že mi zítra řeknou: Heleďte, to ne.. To vás objednáme na jindy.. A já pak budu čekat ve stesu další týden! 8o 8o Co myslíte, vadí to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26750
14.2.16 19:21

@TeriiTerii ja myslim, ze to nicemu nevadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
14.2.16 19:25

@TeriiTerii Vliv by to mít nemělo, ale opravdu chceš odběr podstoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
14.2.16 19:26

@Berousik To by bylo dobré.. Já totiž kvůli imunitě.. Má se potom doplnit plodová voda sama a já nevím, jestli to pro oslabené tělo při nemoci není problém.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
14.2.16 19:30

Já si teda myslím, že to problém je :think:.Raději bych to odložila. Určitě víš, že jsou tam rizika a proč pokoušet případnou infekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
14.2.16 19:33

@TeriiTerii berou toho trosku…stejne ti to definitivne rekne az doktor, ale ja bych v tom problem nevidela. Moznost potratu ci nejaka infekce je vec doktoru, s tim nema nachlazeni nic spolecneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
14.2.16 19:35
@Malaga píše:
Já si teda myslím, že to problém je :think:.Raději bych to odložila. Určitě víš, že jsou tam rizika a proč pokoušet případnou infekci.

Taky si myslím, že to možná budu muset posunout.. Určitě to hodlám říct zítra té doktorce, jestli to není problém, že jsem nastydlá a uvidím, co ona na to.. :nevim: Ale chtěla jsem to mít už za sebou.. Já na to původně ani jít nechtěla, ale mám vasokou pravděp. na downa.. Potřebuju mít jistotu.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
14.2.16 19:37

V případě kašle bych se bála při odběru, že zakašlu, tím pádem pohnu a copak udělá jehla v břiše? Proto se odběr dělá při kontrole utrazvukem, aby se jehla nenapíchla příliš blízko dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
14.2.16 19:37

@TeriiTerii A jakou máš pravděpodobnost? Řekli ti to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
14.2.16 19:39
@leryl píše:
V případě kašle bych se bála při odběru, že zakašlu, tím pádem pohnu a copak udělá jehla v břiše? Proto se odběr dělá při kontrole utrazvukem, aby se jehla nenapíchla příliš blízko dítěte.

Jo leda tak, na tom neco je. Nebo si kychne a taky sebou skubne. To by bylo blby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
14.2.16 19:39
@TeriiTerii píše:
Taky si myslím, že to možná budu muset posunout.. Určitě to hodlám říct zítra té doktorce, jestli to není problém, že jsem nastydlá a uvidím, co ona na to.. :nevim: Ale chtěla jsem to mít už za sebou.. Já na to původně ani jít nechtěla, ale mám vasokou pravděp. na downa.. Potřebuju mít jistotu.. :,(

Tomu rozumím, že je to vyšetření pro tebe důležité :hug:.Zítra se poraď a uvidíš. Píšu to jen ze svého pohledu a asi bych chtěla prostě ta rizika minimalizovat. Také nevím, jak moc hoří to rozhodnutí, protože výsledek stejně neovlivníš, tak jestli máš čas, tak bych nespěchala. Ale jak píšu, zítra se poraď s lékařkou. Držím palce, ať vše dobře dopadne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
14.2.16 19:42

@TeriiTerii jeste teda jedna vec. Pokud te honi cas, muzes si zaplatit rychle vysledky, jsou do 24 hodin. Ja si to zaplatila. Stalo to 2000, ale je to dobry, ze se tak dlouho nenervujes. No a tim padem mas dva/tri tydny k dobru na vyleceni se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
14.2.16 19:54

Děkuju vám holky! Jste moc hodné :-) Zítra si s ní promluvím a ještě to zvážím. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44363
14.2.16 20:04

@TeriiTerii vadí to, kvůli infekci :think: Před odběrem podepisuješ prohlášení, že jsi zdravá. U mě byla kontraindikací obyčejná mykoza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22541
14.2.16 21:12

Myslím, že to vadí, kvůli infekci. Navíc po odběru PV by mělo být břicho v klidu a ne se otřásat při kýchání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama