6. tt - jen projasnění 3,2mm bez vzhledu GV

68
12.2.16 16:17

6tt-jen projasneni 3,2mm bez vzhledu GV

Dobry den maminky a tehulky. Jsem v 6tt a na UZ u gynekolozky nebylo videt nic. Odeslala me proto do nemocnice s tim, ze jde o mimodelozni tehotenstvi. Tam mi pan doktor nasel projasneni 3,2mm, ale bez vzhledu gestacniho vacku. V teto fazi uz by ale melo byt videt i srdicko, co ja vim. Dnes jsem byla na kontrolnim HCG, ktere se za dva dny zdvojnasobilo. Trosku me to uklidnilo, ale mam pichave bolesti v jednom miste v levo v podbrisku. Na uz mi navic nasli 3×2cm tekutinu za delohou, coz pry muze.byt krev k tomu mimodeloznimu..Mate prosim nektera podobnou zkusenost? Rada bych se trosku uklidnila, na kontrolni UZ jdu az ve stredu a prestoze se jedna jiz o druhe miminko, jsem z toho hodne nervozni. Bojim se tohomimodelozniho. Moc dekuji za kazdy vas prispevek. Veronika

Příspěvek upraven 12.02.16 v 16:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6605
12.2.16 16:20

@orox ahoj, mimoděložní jsem měla. Zbytečně neplaš :hug: kolik jsi měla HCG. Teď čtu o té tekutině za dělohou… nechci tě strašit ale to jsem měla taky :,(
HCG mi rostlo krásně, přímo ukázkově, čemuž se doktoři divili, tekutina za dělohou se ale nezdála mému dr ani v nemocnici… týden jsem odmítala LPS a veřila, že se mimi ukáže… bohužel to bylo mimoděložní.
To ale nemusí nic znamenat, každý je jiný… přeji ať tomu u tebe tak není :hug: :hug:

Příspěvek upraven 12.02.16 v 16:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
12.2.16 16:23

Chodit v 6. týdnu na první sono je zbytečné a zbytečně tě stresuje! Srdíčko je kdovíkrát až v osmém a v 6. se ještě třeba schovává. Dej tomu chvilku, neplaš a počkej na HCG, co bude bude, neovlivníš to, jen se teď zbytečně stresuješ. U nás se chodí na první sono v 11. týdnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.2.16 16:29

1sun - ahoj, prevcirem 388 a dnes 780

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
12.2.16 16:32

@orox tak při 780 rozhodně nic neuvidí, pokud je to v pořádku, tak ve středu už to musí být vidět. Tekutina za dělohou může a nemusí být k mimoděložnímu. Já bohužel měla přesně to samé co popisuješ ty, píchání na levé straně podbřišku, HCG super, to mě uklidňovalo ale ta tekutina mě děsila. Pročítala jsem kde co a bylo to půl na půl. Jsou holky co tekutinu za dělohou měly a bylo to v pořádku.
Neplaš, že dnes nešlo nic vidět, to ani nemohlo být při takovém HCG, snaž se být v klidu (i když vím, že to nejde) moc ti držím palce aby to bylo v pořádku :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.2.16 16:41

Holky vim ze sem sla brzy, ale prvniho miniducha na testu jsem mela uz pred tremi tydny (presne v patek). Pravdepodobne jsem otehotnela pred 4mi. Podle menstruace to pocitat nemuzu, zadnou jsem nemela-otehotnela jsem hned po vysazeni HA. Mela jsem ty silne pichave bolesti v brise, takze jsem radeji sla, jinak jsem mela v planu to jeste tak dva tydny odkladat. @1sun na UZ jsem byla ve stredu, kdy jsem mela to HCG teprv 388 a prave tam videl doktor teprv jen to projasneni. Je mi divne, ze to jeste nemelo ani vzhled GV (se srdickem jsem ani nepocitala, kdyz moje gynekolozka nevidela nic) Moc vam dekuji za podporu i vlastni zkusenosti ;)

Příspěvek upraven 12.02.16 v 17:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
12.2.16 16:45

@1sun jeste se zeptam, u tebe v deloze nevideli nic nebo tam take nejake projasneni videt bylo? Dekuji :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
13.2.16 10:40

Ahoj, musim to hooodne zaklepat, ale od vcera me prestalo pichat v podbrisku a bolest zacina pripominat spis menstruacni bolesti.
@1sun omlouvam se, ale neda mi to se nezeptat. Tva pichava bolest se zhorsovala, zustavala stejna nebo si take mela pocity ustani bolesti treba na vic jak 24 hodin.
Jde o to, ze jeste nez se moje gyndarka koukla utz a nic tam nevidela, rekla mi, ze ty bolesti muzou byt zaklenutou delohou a ze mam spat na brise. Co tak spim, bolesti ustaly. Mam z toho dobry pocit, ale samozrejme se nechci radovat predcasne. Do stredy stale daleko :oops:

Příspěvek upraven 11.02.17 v 23:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
14.2.16 11:06

@orox napisu ti, jak jsem to měla ja ale to nemusi vůbec nic znamenat, jak říkám, každá jsme jiná.
Dva dny před ms jsem si udělala test, negativni v limitu ale druhy den jsem na nej koukla a byl slabé pozitivni. No ms došla takže sem to neřešila, jeden den byla silna docela dost ale trvala jen 3 dny. V půlce cyklu cca 15 DC jsem měla dost výrazně pichave bolesti v podbrisku spis u vaječníku, myslela jsem si, ze je to ovulace, ovu test ale negativni a druhy den ráno jsem udělala ani nevim proč tt, jasne pozitivni v limitu. To byla středa, v patek jsem šla k doktorovi, na uz nic jen tekutina za dělohu, zmínil bud mimoděložní a nebo ze to je z práskle cysty a nic se neděje ale uvidime. Hcg z krve kolem 380. Ve st kontrola kde uz by mělo byt neco vidět. Nebylo vidět nic a tak me poslal do nemocnice s podezřením na mimoděložní, Hcg bylo kolem 1200 což bylo super ale v děloze nic, vzhledem ke krásně mu Hcg me pustili domu a v patek kontrola. V patek opět nic nebylo vidět, Hcg pres 2000 a ja je umluvila aby sme počkali do neděle, doktorka moc nechtěla vzhledem k te tekutině za dělohu ale pustila me, v nedeli ráno v 7 kontrola, Hcg přes 3 0000 udělali uz a uz bylo vidět ve vejcovodu, v 9 uz sem byla na sále. Vzali mi levý vejcovod. Ty bolesti jsem ale měla jen v dva dny a to v půlce cyklu když jsem si dělala ten tt, pak úplně ustaly. Nechci te strašit ale hledej se a kdyby cokoliv hned jed do nemocnice, s mimoděložním neni sranda si zahravat. Hlavne bud v klidu., ta tekutina muze byt z práskle cysty, Hcg jsi měla nízké tak to nemohlo byt vidět. Moc ti držím palce a myslim na tebe aby bylo vše v pořádku. Kdyby cokoliv klidně se ptej nebo mi napiš do zprávy. :hug:
Omlouvám se za překlepy, píšu z mobilu a občas se to přepisuje :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
14.2.16 11:22

@1sun moc dekuji za tvuj pribeh a za tvou podporu. Dam ti ve stredu vedet, jak jsem dopadla. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
14.2.16 12:19

@orox věřím, ze to bude v pořádku, bolesti břicha i tekutina za dělohou nemusi nic znamenat. Múzou to byt příznaky prosperující ho těhotenství. Urcite dej vedet, myslim na tebe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
21.2.16 00:02

@1sun
Ahoj, ve stredu jsem byla na kontrole a vse je tam kde ma :-) Sice byl videt jen gestacni vacek, ktery odpovodal 5+5 (coz je o tyden min, nez jsem myslela ze jsem)a jeste nebylo videt srdicko, ale zaplatpanbuh aspon za to. :mrgreen: Za 14 dni uz snad bude i :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
21.2.16 20:33

@orox ahoooj, ty jo super, mam ohromnou radost :hug: jsem rada, ze to dobre dopadlo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
25.2.16 08:51

@orox ahojky, jak je? Můžu se zeptat, co ti řekla k té volné tekutině? Já byla včera na preventivní prohlídce a mám jí tak taky, těhotná tedy nejsem jen by mě zajímalo, co ti řekla doktorka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama