Prujem se dostal do pochvy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.6.22 19:22

Prujem se dostal do pochvy

Zdravím, je mi to velice trapne, ale musím se zeptat. Dnes se mi stala taková věc, že jsem měla akutní prujem a stolice se mi dostala tam kam neměla. Ihned jsem pochvu vevnitř i vně umyla vodou, vytrela vatovou tycinkou a použila femigel. Vše okolo důkladně umyla a zkontrolovala. Je nějaká možnost že se rozvine zánět? Jsem 16tt a trochu se bojím. Hygienu dodrzuji, nicméně prujem byl opravdu silný a vodovy a nějak nešlo zabránit kam všude se dostal. Omlouvám se za anonym ale cítím se opravdu trapne :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13733
4.6.22 19:24

Nic radši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
4.6.22 19:26

To je asi vtip, ja at mela prujem jakykoliv, nikdy se mi tohle nestalo, to snad ani nejde twl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12302
4.6.22 19:27
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi to velice trapne, ale musím se zeptat. Dnes se mi stala taková věc, že jsem měla akutní prujem a stolice se mi dostala tam kam neměla. Ihned jsem pochvu vevnitř i vně umyla vodou, vytrela vatovou tycinkou a použila femigel. Vše okolo důkladně umyla a zkontrolovala. Je nějaká možnost že se rozvine zánět? Jsem 16tt a trochu se bojím. Hygienu dodrzuji, nicméně prujem byl opravdu silný a vodovy a nějak nešlo zabránit kam všude se dostal. Omlouvám se za anonym ale cítím se opravdu trapne :,(

Zánět se udělat může…pokud se stolice dostane tam kam nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2731
4.6.22 19:28
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi to velice trapne, ale musím se zeptat. Dnes se mi stala taková věc, že jsem měla akutní prujem a stolice se mi dostala tam kam neměla. Ihned jsem pochvu vevnitř i vně umyla vodou, vytrela vatovou tycinkou a použila femigel. Vše okolo důkladně umyla a zkontrolovala. Je nějaká možnost že se rozvine zánět? Jsem 16tt a trochu se bojím. Hygienu dodrzuji, nicméně prujem byl opravdu silný a vodovy a nějak nešlo zabránit kam všude se dostal. Omlouvám se za anonym ale cítím se opravdu trapne :,(

Nějak marně přemýšlím, jak se to mohlo stát. To si s.rala hlavou dolů? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8814
4.6.22 19:36
@Moringa píše:
Nějak marně přemýšlím, jak se to mohlo stát. To si s.rala hlavou dolů? :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
4.6.22 19:44

Asi to nebude žádné drama, podle mě nedoběhla a skončilo to v gatích…
Nicméně asi bych v rámci prevence udělala nějaké zákroky, ale to už zakladatelka udělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
4.6.22 19:46

A jsi si jistá, že se to dostalo až dovnitř a ne jen ven? Podle mě to dovnitř není možné a spíš by sis to tam mohla zavléct tím vymýváním a vytíráním pochvy. No, stalo se, snad ten femigel tomu pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.22 19:55
@vendulaaa píše:
Asi to nebude žádné drama, podle mě nedoběhla a skončilo to v gatích…
Nicméně asi bych v rámci prevence udělala nějaké zákroky, ale to už zakladatelka udělala.

Ano, přesně takhle se to stalo. Než jsem doběhla na wc zůstalo to na intimce a dostalo se to i dopředu. Jak čtu ty ošklivé komentáře je mi do breku :,( nemyslím si že by se to dostalo až dovnitř nicméně raději jsem vše důkladně umyla.. děkuji že aspoň někdo se mi nevysmiva

• Citovat
  • Nahlásit
1661
4.6.22 20:02

Neboj, bude to dobrý:-) Oplach vodou jsi udělala, žádný drama nebude. Pro jistotu si kup nějaký probiotika (Probio Femine) - i když to spíš kvůli pocitu, že jsi opravdu udělala vše.
Vypusť to z hlavy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9873
4.6.22 20:05
@Anonymní píše:

Kup si zaváděcí probiotika např. Gynocaps, můžou se v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16112
4.6.22 21:21

Myslím, že se ti max může stát že budeš mít pozitivního streptokoka. Jinak bych se nebala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
4.6.22 21:34
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
4.6.22 21:56
@Anonymní píše:
Ano, přesně takhle se to stalo. Než jsem doběhla na wc zůstalo to na intimce a dostalo se to i dopředu. Jak čtu ty ošklivé komentáře je mi do breku :,( nemyslím si že by se to dostalo až dovnitř nicméně raději jsem vše důkladně umyla.. děkuji že aspoň někdo se mi nevysmiva

Snad ti aspoň uklidnim trochu já. Taky se mi to stalo, prostě když to blbě napíšu tak se to tam rozmazalo a dostalo tam kam nemá a ihned jsem se umyla a taky jsem se bála zánětu a dopadlo to dobře. Možná když se to hned umyje tak se zánět nikdy neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
4.6.22 22:12

Já myslím, že úplně dovnitř se to ani z intimky jen tak samo nedostane. Opatření jste učinila, nestresujte se.

Příspěvek upraven 04.06.22 v 22:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat