Průjem u 13 měsíčního dítěte

Anonymní
26.11.20 12:27

Prujem u 13 měsičního dítěte

Dobrý den. Máme již 3 den průjem. Dneska to malá má trochu vodovity. Rostou nám zuby. Nějak už nevím co ji dát aby ji pomohlo. Řešila jsem i s dr a máme mít dietnejsi jídelníček, hylak forte. Co by jste doporučili vy? Moc vám děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
517
26.11.20 12:38

No u nás vždy zabrali sušené borůvky, třeba jen 5ks. A pak vždy piškoty s nastrouhaným jablíčkem - ale na skleněném struhadle, ne kovové. Proč je to rozdíl, to fakt nevím, ale fakt mám vyzkoušeno na 3 dětech.
Za zkoušku nic nedáš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
26.11.20 12:40

Určitě bych doporučila koupit probiotika a k tomu tasectan pro děti, nám moc pomohl, je to prasek který rozmícháte v jidle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
26.11.20 12:40

Prujem má jen dítě nebo i ty? Tasectan a bezmlecnou dietu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 12:58

Prujem u 13 měsičního dítěte

Prujem má jen dítě. Já ne. Ten hylak je pro ni. Doporučila mi ho doktorka. Je pravda že k snídani má mléko a potom to má takové vodnate.. Takže vysadime mléko a uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit
1589
26.11.20 13:09

Dejte si obě smectu a budete ready :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6020
26.11.20 13:30
@Anonymní píše:
Prujem má jen dítě. Já ne. Ten hylak je pro ni. Doporučila mi ho doktorka. Je pravda že k snídani má mléko a potom to má takové vodnate.. Takže vysadime mléko a uvidíme.

No to může být taky campylobakter. Zašla bych k doktorce na vyter.

Příspěvek upraven 26.11.20 v 19:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
26.11.20 13:45

Při růstu zubů děti často mívají průjem, ale pokud ho máš i ty, tak to bude něco jiného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9356
26.11.20 13:50

Dieta, probiotika, hodne vody/kojit. Nic jineho s tim stejne neudelas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7002
26.11.20 13:57

Vyborny je i Enterosgel. Rozmichat ve vode a dat vypit nebo po lzickach. Tasectan dceri moc nezabral. Ale zkus…

Jinak dietnejsi strava + rozhodne probiotika. Hylak spatny neni, ale kysely jak utrejch a mam co delat ja, natoz dite - neumim si to predstavit, ze by to dcera pozrela :lol: ja davam Biopron Baby + forte.

Nas dr dela tak po 2-3 dnech uz vyter. Kdyby to nezabralo, sla bych s ditetem na vyter.

Jo a pokud rostou zuby, byva to u deti caste…dcera jednou mela tyden, stezovala si na zuby a vyter ok.

Příspěvek upraven 26.11.20 v 14:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
26.11.20 13:59

Pokud má průjem vodnatý a do zelena tak to může být campylobakter, ale to by měla asi i horečku. Neteř to měla nedávno. Léčí se to právě nemléčnou dietou. Nemohla ani um. Ale pokud nemá teploty tak to může být i od zubů, i tak bych zkusila vysadit všechno mléko, probiotika jsou základ a hylak je taky super jen chvíli trvá než zabere, aspoň u nás. Kdyby bylo nejhůř tak je dobrý Enterol, ale takhle malý děti ho můžou asi jen po poradě s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat